المپیک ایالات متحده مقامات: توکیو تعویق ترین مسیر امیدوار کننده’

STATEMENT. The US Olympic Committee officials support the postponement of the 2020 Tokyo Games. Photo from Team USA website

بیانیه. آمریکا مقامات کمیته المپیک حمایت از به تعویق افتادن 2020 توکیو بازی. عکس از تیم ایالات متحده آمریکا سایت

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته حمایت برای به تأخیر انداختن توکیو بازی ها در دوشنبه 23 مارس پس از یک نظرسنجی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق ورزشکاران آمریکا حمایت تعویق.

در حالی که توقف کوتاه و خواستار آن است که جولای 24 اوت 9 بازی عقب رانده شود در این صورت از coronavirus گیر ما المپیک روسای سارا Hirshland و سوزان لیون گفت: اطلاعات جمع آوری شده در این بررسی نشان داد “آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است.”

“ما را تشویق کمیته بین المللی المپیک را به تمام مراحل مورد نیاز برای اطمینان از این بازی ها انجام می شود تحت امن و عادلانه شرایط برای همه رقبای” این USOPC گفت: در دقت کرد.

این USOPC گفت: 1,780 ما ورزشکاران در پاسخ به این نظرسنجی و 68 درصد گفت: آنها فکر نمی کنم این بازی می تواند نسبتا رقابت به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما مهم ترین نتیجه گیری از این گسترده ورزشکار پاسخ این است که حتی اگر زمان قابل توجهی نگرانی های بهداشتی می تواند کاهش اواخر تابستان عظیم اختلالات به آموزش محیط کنترل دوپینگ و روند صلاحیت نمی تواند غلبه بر به شیوه ای رضایت بخش ،” USOPC گفت:, و اضافه کرد که مقامات مشتاقانه منتظر انتقادات و پیشنهادات و جهت از کمیته بین المللی المپیک “و آماده به کار در حمایت از تیم ایالات متحده آمریکا و در همکاری کامل با جامعه جهانی است.”

این یافته ها می آیند در میان نصب بین المللی خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک است.

ملی ما به بدن حاکم برای دو و میدانی, شنا و ژیمناستیک باید همه خواستار به تعویق افتادن.

کانادا در بازیهای المپیک مقامات روز یکشنبه گفت که آنها نمی خواهد ارسال یک تیم به توکیو در تابستان امسال اصرار کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن تا 2021.

آموزش ‘به شدت تحت تاثیر’

استرالیا المپیک مقامات گفت: “روشن شد” توکیو بازی نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده و گفت: ورزشکاران خود را به جای آماده شدن برای این رویداد در سال 2021.

این USOPC دوباره در روز دوشنبه اشاره کرد که به تعویق انداختن می تواند یک راه حل برای همه توکیو امیدوار.

اما 38 ساعت پس از صدور یک بررسی به برخی از 4000 آمریکایی المپیک و پارالمپیک امیدوار و دریافت بیش از 1,780 پاسخ آن روشن است که اقدامات در سرعت به مبارزه با کروناویروس گسترش بود به شدت تحت تاثیر آموزش بسیاری از ورزشکاران.

نزدیک به 65 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آموزش های خود را به حال شده است به شدت تحت تاثیر و 25 درصد گفت: آنها نمی در همه.

در حالی که 87 درصد گفت: مقررات محلی در اجتماعی فاصله و خود را منزوی کرده بود تحت تاثیر قرار توانایی خود را به کمتر از 10 درصد گزارش شده آنها می تواند همچنان به قطار بدون هیچ گونه عوارض جانبی تاثیر است.

نزدیک به دو سوم از افراد مورد مطالعه گفتند که فکر می کردم در ادامه به قطار خواهد بود و یا ممکن است قرار داده و سلامت آنها در خطر است.

بیش از 900 ورزشکاران مشترک افکار اضافی با برخی از پشتیبان گیری سریع و تصمیم گیری در سرنوشت این بازی و نشان می دهد برخی از آنها فکر آن را بیش از حد به زودی به تصمیم گیری.

نگرانی های مطرح شده توسط ورزشکاران شامل حفظ بهداشت روانی و نگرانی در مورد اینکه قادر به ادامه رقابت اگر بازی ها به تعویق افتاد و نظرات در چه مدت تعویق امکان پذیر است.

“ما در حال حاضر اعتماد به نفس است که ما شنیده طیف گسترده ای از دیدگاه و درک تنوع چالش های ورزشکاران ما چهره” به USOPC گفت. “ما تاسف است که هیچ نتیجه است که می تواند به حل همه نگرانی های ما.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im