ایالات متحده در حال حاضر ده لیما توصیه می شود لیست برای سفر ممنوعیت تحریم

JAILED. Senator Leila de Lima is escorted by her jail guard as she goes out of the Muntinlupa Regional Trial Court on January 31, 2020, where she is undergoing tiral for drug charges. Courtesy of the Sen. De Lima's office

زندانی شده است. سناتور لیلا دی لیما همراهی با گارد زندان به عنوان او می رود از مونتینلوپا گروه منطقه ای دادگاه در ژانویه 31, 2020, جایی که او تحت tiral به اتهام مواد مخدر. حسن نیت ارائه میدهد از سوی دیگر ، ده لیما دفتر

مانیل فیلیپین – دولت ایالات متحده در حال حاضر لیستی از اتهام شکنجه گران که آمریکا سناتور لیلا دی لیما توصیه برای ممنوعیت سفر و تحریم های دیگر.

د لیما تایید از طریق نامه-پاسخ به Rappler در چهار شنبه, مارس 25 که او تا به حال ارائه شده لیست خود را به دولت آمریکا در سراسر هفته دوم ژانویه. لیست ارائه شد از طریق وزارت امور خارجه ایالات متحده.

د لیما حاضر به نام این افراد در لیست خود درست است که “برای هر نام من تا به حال برای توجیه.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید از طریق 2020 بودجه اعمال از ممنوعیت سفر در افراد درگیر در د لیما اسامی ،

سنای آمریکا نیز تصویب این قطعنامه به دنبال تحریم های دیگر در فیلیپین مقامات بودند که نه تنها درگیر در د لیما اسامی بلکه کسانی که فعال نقض حقوق بشر در جمهوری رودریگو Duterte دولت.

د لیما زودتر به ذکر است که او در لیست خواهد بود صرفا توصیه امیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به تصمیم بگیرند که چه کسی او را تحریم کند و چه نوع از تحریم. مغلوب ساختن پیشی جستن تا 120 روز یا 4 ماه از آغاز سال به تصمیم می گیرید که خواهد بود در اطراف مارس.

د لیما بازداشت شده است به مدت 3 سال در حال حاضر بیش از 3 فقره توطئه برای ارتکاب مواد مخدر غیر قانونی تجارت اتهامات که بازنشسته ارشد کاردانی عدالت آنتونیو Carpio به نام “یکی از grossest بی عدالتی” برای داشتن هیچ شواهد فیزیکی از مواد مخدر.

Magnitsky عمل

این ممنوعیت سفر و تحریم ها با نگه داشتن جهانی Magnitsky عمل می کنند که سبب کشورهای خارجی برای تحمیل برخی سطوح از مجازات ناقضان حقوق بشر حتی اگر آنها در خارج از کشور با حوزه قضایی است. آن است که دیده می شود را به نفوذ و دندان به جامعه بین المللی در مبارزه جهانی بی عدالتی است.

سناتور رونالد دلا روزا اولین رسمی و به نام فیلیپین رهبر به دریافت تحریم آمریکا لغو ویزا خود را.

د لیما در اوایل لیست شامل رئیس جمهور رودریگو Duterte خود دادگستری سابق وزیر Vitaliano آگور II, وکیل, General Jose Calida عمومی وکیل دفتر رئیس Persida Acosta, در میان دیگران, اما این سناتور گفت: “ممکن است نام های دیگر هنوز ناشناخته و یا کشف نشده در این نقطه است.”

ما خواسته چند بار که آیا عدالت دبیر Menardo Guevarra خواهد بود در لیست به روز شده – به عنوان او در لیست – اما ده لیما حاضر برای پاسخ به این سوال.

هنوز ده لیما به نام چه گوارا به عنوان یک “مسئول ادامه بی عدالتی است که من حبس بر اساس ساخته شده بود.

استرالیا می رسد

د لیما رئیس ستاد Fhillip Sawali همچنین گفت Rappler که مجلس استرالیا رسیده بود به سناتور بنابراین او می تواند به او بینش و تجربه به عنوان یک قربانی آزار و اذیت.

Sawali گفت: این درخواست فقط برای ده لیما برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات و که مذاکرات هنوز به مرحله ای که در آن در استرالیا است که در واقع مطالعه اعمال تحریم در فیلیپین مقامات.

استرالیا است که در میان کشورهای دیگر کار خود را Magnitsky عمل به نام پس از وکیل سرگئی Magnitsky که کشف $230 میلیون گسترده و تقلب مالیاتی است که دخیل مقامات روسی.

Magnitsky زندانی بوده در سال 2008 و بعد از آن در سال 2009 درگذشت. از ما گذشت Magnitsky عمل n 2012, توانمند سازی دولت برای اعمال تحریم علیه مقامات روسیه تلقی مسئول نقض حقوق بشر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>