ایالات متحده indicts 4 نظامی چینی ‘کاربران’ به صورت Equifax نقض

(به روز شده) هکرها به سرقت برده ‘حساس و اطلاعات شخصی نزدیک به نیمی از شهروندان آمریکایی’ می گوید: دادستان کل لایحه Barr

منتشر شده 11:26 PM 10 فوریه سال 2020

به روز شده در 12:34 AM 11 فوریه سال 2020

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا (به روز شده) – آمریکا وزارت دادگستری اعلام کرد کیفرخواست از 4 عضو از چین مردم را ارتش آزادی بخش به اتهام دخالت در سال 2017 هک پایگاه داده از ما آژانس رتبه بندی اعتباری Equifax.

هکرها متهم به سرقت اطلاعات حساس شخصی در برخی از 145 میلیون آمریکایی در یکی از جهان بزرگترین نقض داده گفت: دادستان کل لایحه Barr.

“این بود که عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا,” او گفت:.

وزارت دادگستری کیفرخواست به اتهام چهار تن از اعضای چینی ارتش 54 موسسه تحقیقات وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی – با چند فقره از, هک, کامپیوتر, تقلب, جاسوسی اقتصادی و سیم تقلب.

مقامات گفت: در آن زمان بیش از یک سال و برای پیگیری آنها از طریق 34 سرور در 20 کشور آنها گفته می شود استفاده می شود برای پنهان کردن آهنگ های خود را.

“این یک روش سازمان یافته و قابل ملاحظه ای بی پروایی نشان دادن جنایی دزدی اطلاعات حساس نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها و همچنین به عنوان کار سخت و مالکیت معنوی از یک شرکت آمریکایی توسط یک واحد نظامی چینی,” Barr گفت.

هک حیرت زده کردند و در پی یک شبیه هک در دولت ایالات متحده خدمات مدنی, پایگاه داده هم مقصر در چینی.

مقامات ایالات متحده بر این باورند که اوباما متعهد شده است هک برای متراکم کردن مقدار زیادی از اطلاعات در آمریکا به شدت اطلاعاتی اهداف.

FBI معاون دیوید Bowdich گفت: هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال از Equifax داده شده استفاده می شود به عنوان مثال به ربودن یک فرد حساب بانکی یا کارت اعتباری.

اما او افزود: “اگر شما می توانید از اطلاعات شناسایی شخصی از مردم شما می توانید انجام بسیاری با آن است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de