ایالات متحده coronavirus تلفات بیکاری ارقام خزش به سمت بالا

آخرین:

  • ایالات متحده تلفات بیکاری ارقام خزش به سمت بالا.
  • خواهان و آماده برای قرار دادن چهارم آخرین متحده coronavirus بسته کمک پس از مجادله.
  • B. C. قرار می دهد قوانین جدید در رستوران ها و کافه و کاباره ها در راستای افزایش coronavirus اعداد.
  • بولیوی اولین پاسخ روشن صدها نفر از بدن در روزهای اخیر در La Paz, Santa Cruz.
  • توکیو برخورد با افزایش موارد به عنوان یک آخر هفته طولانی روش.
  • آفریقای جنوبی بیش از حد, مرگ, مطالعه نشان می دهد تلفات از coronavirus.
  • فرانسه می بیند موارد جدید افزایش 66 درصد در 3 هفته.

ایالات متحده coronavirus موارد صدر چهار میلیون در روز شنبه با بیش از 2600 موارد جدید در هر ساعت به طور متوسط بالاترین نرخ در جهان, با توجه به یک همشهری چوب خط حساب کردن.

عفونت در ایالات متحده به سرعت در حال شتاب پس از اولین مورد شناسایی شده در Jan. 21. این کشور به 98 روز برای رسیدن به یک میلیون نفر. در آن زمان یکی دیگر از 43 روز به دو میلیون و پس از آن 27 روز برای رسیدن به سه میلیون نفر است. آن را گرفته و تنها 16 روز تا رسیدن به چهار میلیون دلار در یک رای از 43 مورد جدید از یک دقیقه.

یک مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شده در اوایل این هفته در مجله انجمن پزشکی آمریکا گفت که بر اساس آنتی بادی آزمایش کل مورد اعداد بین مارس و مه شد و به احتمال زیاد تقسیم عددی بر مضرب بالاتر از رسمی شمارش.

ایالات متحده و میر ناشی از رمان coronavirus افزایش بیش از 1,100 برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه از جمله یک رکورد در یک روز افزایش مرگ و میر در آلاباما کالیفرنیا و نوادا و تگزاس.

فلوریدا در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد در یک روز افزایش در مرگ و میر ناشی از COVID-19 با 173 زندگی از دست رفته برای تجمعی در مجموع 5,632 مرگ و میر. این پنجمین مستقیم بعد از افزایش تلفات.

در تگزاس یکی از سخت-آمار شهرستان ذخیره سازی بدن در یخچال کامیون پس از COVID-19 مرگ و میر دو برابر در طول یک هفته. Hidalgo County, در نوک جنوبی از دولت که در مرز ایالات متحده با مکزیک دیده می شود موارد افزایش 60 درصد در هفته گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با مرگ و میر دو برابر به بیش از 360.

سازمان دیده بان | ماسک تمام روز مدرسه برای کودکان ممکن است ‘عملا غیر ممکن است’:

پزشکان پاسخ به سوالات در مورد بازگشایی مدارس در طول COVID-19 همه گیر از جمله این که آیا آن را بی خطر و چه اقدامات مورد نیاز برای کاهش گسترش ویروس. 5:29

در ضمن بحث در ایالات متحده بیش از شروع مجدد آموزش و پرورش تشدید کرده است و حتی به عنوان همه گیر عود در ده ها تن از متحده است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت تحت فشار قرار دادند برای ایالات و مناطق آموزش و پرورش به بازگشت به فرد آموزش برای ترم پاییز. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, در مصاحبه هفته گذشته با یک محافظه کار نمایش رادیویی ساخته شده به غلط ادعا می کنند که “بچه ها در واقع جلو از بیماری و آنها آن را دریافت نمی کند و یا انتقال آن را به خود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد بحث در مورد استراتژی برای بازگشایی ملت مدارس در یک جلسه مطبوعاتی در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه در کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفته فاکس نیوز در یک مصاحبه.

CDC است که انتظار می رود به صدور دستورالعمل های اضافی در مورد نحوه مدارس می توانند با خیال راحت بازگشایی در اوایل این هفته.

رئیس سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه روز چهارشنبه هشدار داد مدارس به مراقب باشید در مورد بازگشایی تا جامعه انتقال coronavirus تحت کنترل است.

“ما باید به انجام همه چیز ممکن است برای کودکان به مدرسه و موثر ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است برای جلوگیری از این بیماری در جامعه ما” مایک رایان گفت. “از آنجا که اگر شما کنترل این بیماری در جامعه, شما می توانید باز کردن مدارس است.”

تاپیک جدید امیدوارم که این هفته در تلاش برای COVID-19 واکسن. آزمایشات برای دو واکسن یکی در دانشگاه آکسفورد و یکی دیگر در حال کار در اینجا در کانادا در حال نشان دادن برخی از نتایج امیدوار کننده. و آنها فقط ممکن است دو frontrunners از نمرات واکسن در حال آزمایش در سراسر جهان است. امروز امیلی چانگ خالق CBC را واکسن ردیاب به ما می گوید که ما در مسیر تصویب واکسن و چه برجستگی ممکن است دروغ در راه پیش رو. 19:38

در واشنگتن جمهوری خواه و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تنظیم شده است به پرده $1 تریلیون ما COVID-19 بسته نجات در روز پنج شنبه هل دادن گذشته یک درون حزب شورش بیش از هزینه های بزرگ و اختلاف با کاخ سفید به عنوان ویروس بحران بدتر.

بسته به نام مراقبت II ساخته شده است لایحه جداگانه از 10 سناتور مک کانل به عنوان به دنبال تکرار زودتر استراتژی برای راه اندازی مذاکرات با دموکرات ها ، اما راه سخت تر خواهد بود در این زمان. اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد هستند بیش از اولویت ها و دموکرات ها می گویند آن را تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و گسترش کمک به بیکاری آمریکایی است.

ضرورت به دریافت یک معامله انجام شده بود و نشان داده شده توسط آخرین نرخ بیکاری. برای 18 هفته متوالی کاهش پیدا رفع بیکاری بیش از یک میلیون, با توجه به آخرین متحده کار بخش انتشار در پنج شنبه.

تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری در واقع افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار از زمان همه گیر رخ داد در ماه مارس به 1.4 میلیون نفر است. هفته گذشته در مجموع شد 1.3 میلیون.

Ifeoma Eh در اصل از نیجریه می ایستد با دیگران جسمی فاصله گرفته و با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در طول یک U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) تابعیت مراسم در شهر نیویورک در روز چهارشنبه. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

اضافی 975,000 کاربردی برای بیکاری کمک یک برنامه جداگانه ساخته شده است که خود اشتغالی و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار. که شکل نیست و برای تنظیم روند فصلی پس از آن گزارش به طور جداگانه.

در یک ویدئو منتشر شد پنج شنبه توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن کمپین بایدن و رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد چالش های آمریکا چهره با توجه به بهداشت عمومی و اقتصاد است.

“اگر شما می خواهید اقتصاد در حال رشد دوباره مردم باید احساس امنیت گفت:” اوباما ،

سازمان دیده بان | آبشار نیاگارا قایق نشان می دهد متفاوت به روش فیزیکی فاصله:

تعداد زیادی از مردم در کانادا و آمریکا تورهای قایق در آبشار نیاگارا حاکی از تضاد میان دو کشور زمانی که می آید به فاصله فیزیکی به عنوان یک راه را به سرعت گسترش COVID-19. 0:46

آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 12 p. m. ET در پنجشنبه کانادا دیده است 112,485 تایید coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 98,425 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل و در مجموع 5,156 هنوز هم فعال است. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,904 کانادایی کشته شده اند.

در انتاریویک مطالعه جدید منتشر شده روز شنبه گفت که برای سود دراز مدت مراقبت از خانه ها در استان شاهد به طور قابل توجهی بدتر شیوع COVID-19 و بیشتر مرگ و میر ناشی از خود را غیر انتفاعی یا municipally اجرا شد.

مقاله در کارشناسی Canadian Medical Association Journal پرسش در مورد مالکیت وضعیت پرستاری در خانه, یک عامل انجمن صحبت می کند که برای امکانات گفت: در سال گذشته هیچ تاثیری در کیفیت مراقبت.

سازمان دیده بان | B. C. جلوتر برخی از رستوران قوانین, اما نه همه سرور پوشیدن ماسک:

بریتیش کلمبیا را تشدید قوانین برای رستوران ها و کافه ها و کاباره ها به عنوان استان COVID-19 اعداد خزش به سمت بالا. 1:58

در بریتیش کلمبیااقدامات جدید معرفی خواهد شد در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در راستای افزایش COVID-19 اعداد. سی و چهار مورد جدید اعلام شد در استان در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 3,362. جدید مرگ و میر اعلام شد.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

شهر توکیو اعلام کرد یک رکورد 366 جدید روزانه coronavirus موارد در روز پنج شنبه بیش از 300 برای اولین بار به ژاپن آغاز می شود چهار روز آخر هفته با بسیاری از مردم به پیوستن به یک ارتقاء گردشگری کمپین که دولت در حال هل دادن با وجود نگرانی از موج جدید عفونت در سراسر کشور.

تعداد روزانه موارد در توکیو کاهش یافته بود به فقط تعداد کمی در اواخر ماه مه پس از دولت به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری اما باید به طور پیوسته صعود از اواخر ماه ژوئن با تعداد سه برابر در سه هفته اول ماه ژوئیه.

سازمان دیده بان l آینده ورزشی راه اندازی خواهد شد ارائه درس برای بازی های المپیک:

بازگشت از ورزش حرفه ای می تواند با ارزش ابزار آموزشی برای سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو در سال 2021 می گوید دکتر Zain Chagla که نیز ارائه می دهد یک درس در ماسک مناسب ، 7:45

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike خواسته است تا ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در طول تعطیلات آخر هفته طولانی و حتی اگر نخست وزیر شینزو آبه دولت جلوتر رفته است با یک “به” ارتقاء گردشگری کمپین که مانع توکیو در حال حاضر به کمک به این شدت ضربه به صنعت گردشگری است.

تا زمانی که مقامات گفته اند اکثر موارد محدود به افراد جوانتر مربوط به شب زنده داری, سرگرمی, مناطق, اما کارشناسان در توکیو نیروی کار جلسه روز چهارشنبه گفت عفونت را به افراد مسن و به طور منظم در خانه و محل کار و رستوران ها.

توکیو که قبلا اختصاص داده شده از 1000 تخت برای coronavirus بیماران خواسته است در بیمارستان به امن تا به 2,800 تخت اما آماده سازی در نظر گرفتن زمان و تخت پر سرعت. Koike گفت: این شهرستان نیز در روند تامین امنیت اتاق های هتل برای کمتر بیمار بیماران.

این شهرستان شده اند که میزبانی بازی های المپیک تابستانی آغاز اما رقابت های جهانی شد, اوراق برای سال 2020 ماه پیش. امیدوار است این بازی را می توانید در 2021 مشکوک هستند.

سازمان دیده بان | ‘COVID طولانی-روگرفت’ — ردیابی تعداد کمی که علائم باقی بماند:

اکثر COVID-19 موارد خفیف هستند اما برخی از این بیماران در مقابله با اثرات ویروس برای هفته ها یا حتی ماه ها پس از عفونت است. 2:11

آفریقای جنوبی شاهد برخی از 17,000 اضافی مرگ و میر ناشی از علل طبیعی یا 59 درصد بیش از به طور معمول خواهد بود انتظار می رود ، در اوایل آوریل و اواسط ماه ژوئیه گفت: دانشمندان نشان می دهد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 از نشان داده شده در آمار و ارقام رسمی.

اطلاعات جدید توسط آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی (SAMRC) منتشر شد یک شبه نشان داد که فقط در این هفته به تاریخ 14 ژوئیه — آخرین آمار و ارقام موجود — وجود بیش از 5,022 مرگ و میر علل طبیعی حدود 50 درصد بیشتر از حد معمول.

شورای امنیت داده ها نشان داد که از 17,090 اضافی مرگ و میر 11,175 شد مردم بیش از سن 60 یک نشانه بارز از COVID-19 است که به شدت کشنده تر برای افراد مسن.

یک کارگر رستوران دارای یک پلاکارد در اعتراض به دولت در پاسخ به کروناویروس در کیپ تاون است. جدید بهداشت عمومی اطلاعات اضافی مرگ بر ویروس تلفات در آفریقای جنوبی. (Mike Hutchings/فردا نیوز)

آفریقا ترین کشور صنعتی است که در وسط یک فراری بیماری همه گیر از coronavirus با موارد افزایش بیش از 10 ، 000 در روز و جاری در مجموع بیش از 400 ، 000. اما آن ثبت شده مرگ و میر شده است پایین در 5,940 مرگ و میر و یا کمتر از 1.5 درصد از موارد است.

آفریقای جنوبی مدارس دولتی نزدیک به چهار هفته استراحت با چند استثنا رئیس سیریل Ramaphosa گفت: در یک آدرس به ملت در روز پنج شنبه.
 
او گفت مهم است تا اطمینان حاصل شود که مدارس را به سایت انتقال در زمانی که این کشور coronavirus موارد در حال افزایش است در یکی از سریع ترین نرخ در جهان است.

در فرانسه کشور اقتدار بهداشت گفت: در روز پنج شنبه شده است یک افزایش قابل توجهی در تایید موارد جدید از افراد مبتلا به COVID-19 به عنوان تعداد مرگ و میر در کشور لبه.

تعداد مرگ و میر در فرانسه از COVID-19 افزایش 10 از روز قبل به 30,182 — ششم کمترین تلفات و میر در جهان است.

تعداد تایید موارد جدید افزایش از 1 ، 000 66 درصد افزایش در سه هفته به عنوان مردم رعایت کمتر به اجتماعی فاصله اقدامات و افزایش تست منجر به کشف جدید خوشه در بخش هایی از کشور است.

با استفاده از این اصل به عنوان یک سنتی breathalyzer یک بیمارستان در لیون فرانسه در حال آزمایش یک ماشین است که تشخیص COVID-19 در بازدم هوا. 0:30

در ضمن یک بیمارستان در جنوب شهر لیون فرانسه است آزمایش بیماران با یک پل جدید در سبک ماشین که به آنها اجازه نفس کشیدن به یک لوله و دریافت خود را coronavirus نتایج آزمون در یک ماده از ثانیه.

دستگاه در حال ورود به دادگاه دوم فاز سه ماه بعد از استفاده از در ده ها تن از مردم بر خلاف ناراحت کننده استاندارد PCR (polymerase chain reaction) آزمون است نه تهاجمی را فراهم می کند و نتیجه فوری.

برونو لینا مستقل ویروس متخصص است که مشورت در دستگاه گفت: این یک گام در مسیر درست است اما در این مرحله بیش از حد گران قیمت برای توزیع گسترده در بیمارستان.

پلیس در بولیوی گفت: این هفته آنها بهبود 420 بدن از مکان های مختلف در لاپاز و در سانتا کروز در طول پنج روز. بین 80 تا 90 درصد از آنها بر این باور هستند که تا به حال ویروس.

بولیوی گزارش شده حدود 2,300 تایید مرگ از COVID-19 اگر چه تعداد واقعی اعتقاد بر این است بالاتر است. کسر سالیناس رئیس جمهور بولیوی فدراسیون فوتبال شد در میان مردگان است. رییس جمهور موقت جانین Anez آزمایش مثبت و می گوید: او است recuperating در قرنطینه.

موقت دولت بولیوی می گوید اوج شیوع است و انتظار نمی رود تا اوت میزنه به این سوال که آیا لازم است پس از انتخابات بحث برانگیز رای سال گذشته برگزار می شود در اوایل ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

یک دکتر قرار می دهد بر روی یک محافظ شب به عنوان او آماده می شود برای بررسی بیماران در بخش مراقبت ويژه از بررس Luco بیمارستان در سانتیاگو شیلی در روز چهارشنبه. (مارتین Bernetti/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دولت در شیلی است که اجازه آن افراد مسن در خارج از خانه پس از چهار ماه محرومیت در افراد 75 ساله و مسن تر ، دولت می گوید سالمندان خواهد بود و مجاز به ترک خانه های خود را فقط برای یک ساعت سه بار در هفته.

سن مبتنی بر محدودیت یکی از دقیقترین هر چند روشن نیست که چه مقدار از آن کمک کرده است. آمریکای جنوبی, ملت, بیمارستان بخش مراقبت های ويژه باقی می ماند 82 درصد اشغال شده است.

این کشور از 19 میلیون ثبت کرده است 336.000 در تایید عفونت کروناویروس و 8,700 مرگ و میر.

در سراسر جهان بیش از 15.3 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus و 627,021 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet