‘تشدید COVID-19 و نوسانات شدید در بازارهای مالی’ به سرزنش

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده کاهش یافته و به نزدیک سه سال اخیر در ماه مارس به خانواده های نگران در مورد اقتصاد را در کوتاه مدت چشم انداز میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این بررسی از این کنفرانس هیئت مدیره در روز سه شنبه در پی گزارش های رسیده در هفته گذشته نشان از تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری فزاینده به یک رکورد 3.28 میلیون در هفته پایان مارس 21 و فعالیت های کسب و کار هدف قرار دادن پایین ترین سطح خود در ماه مارس است.

این کشور دارای زمین به توقف ناگهانی به مقامات اجرای اقدامات سختگیرانه برای کنترل گسترش COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده به شدت کاهش یافت و در ماه مارس به 120 از 132.6 در ماه فوریه است.

“تشدید COVID-19 و نوسانات شدید در بازارهای مالی را افزایش عدم اطمینان در مورد چشم انداز اقتصاد و مشاغل گفت:” لین فرانکو, مدیر ارشد, شاخص های اقتصادی در این کنفرانس در بیانیه ای همراه با گزارش.

“وضعیت کنونی شاخص باقی مانده است نسبتا قوی انعکاسی از یک اقتصاد بود که در جای پای محکم و قبل از افزایش اخیر در نرخ بیکاری,” او نوشت.

ایالات متحده به ثبت رسیده بیش از 174,000 COVID-19 عفونت با بیش از 3400 و میر نسبت به این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

Epoch Times Photo
یک پرستار با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود خارج المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز قصبه شهر نیویورک در مارس 30, سال 2020 است. (Jeenah ماه/فردا نیوز)

“در ماه مارس کاهش اعتماد به نفس بیشتر در خط با یک انقباض شدید—به جای موقت شوک و ریزش های بیشتر مطمئن هستید که به دنبال” فرانکو گفت: در توجه داشته باشید.

انتظارات شاخص است که بر اساس مصرف کنندگان چشم انداز کوتاه مدت برای درآمد و کسب و کار و شرایط بازار کار افتاد از 108.1 در ماه فوریه به 88.2 در ماه مارس است.

“حتی در اوایل ماه مارس مصرف کنندگان بسیار نگران در مورد چشم انداز و بدیهی است که تنها باید تقویت بیش از چند هفته گذشته گفت:” بارت ون ارک اقتصاددان ارشد در این کنفرانس هیئت مدیره در یک مصاحبه با بلومبرگ رادیو.

ون ارک گفت: آمار و ارقام نشان می دهد آغاز یک فروپاشی در اعتماد به نفس.

“این نه نقطه در یک شوک موقت اما بیشتر شبیه به یک انقباض شدید” ون ارک گفت: در یک صدای جیر جیر. “عرضه شوک به زودی راه را برای تقاضا رکود” او پیش بینی کرد.

کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد گفت: کاهش در ماه مارس در حالی که تند, هنوز طلب بخشایش آسیب به اعتماد به نفس به دلیل یک افزایش چشمگیر در اخراج نمی شروع تا پس از بررسی و تکمیل شده است در اواسط ماه مارس.

“یک مقدار تندتر شیرجه رفتن در فروشگاه برای مارس” او گفت:, و اشاره کرد که اخیر واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی نشان داد که یک سوم از آمریکایی ها گزارش می دهند که آنها یا یک عضو خانواده دهکدهای از دست دادن شغل خود هستند. و بیش از 60 درصد در این نظرسنجی گفتند که آنها فکر می کنم این رکود خواهد بود به عنوان بد و یا بدتر از 2007-2009 رکود اقتصادی ،

Epoch Times Photo
ناهار خوری بخش بسته است و در طرف شرق جیب یک رستوران کوچک در پراویدنس, R. I. در تاریخ 25 مارس سال 2020 است. (AP Photo/دیوید گلدمن)

McKinsey & Co., مشاوره مدیریت گفت: در مارس 30 جلسه توجه داشته باشید در COVID-19 که “آینده عادی خواهد شد نگاه بر خلاف هر که در سال قبل از coronavirus این بیماری همه گیر است که همه چیز را تغییر داد.”

“هر فرض زیر بنای یک کسب و کار باز است به سوال” نویسندگان این کوتاه نوشت (pdf). “آونگ ممکن است نوسان را به طور کامل پس از وقوع است کوتاه آمد. تجربه یک راه جدید برای زندگی مصرف کنندگان recalibrating خود را صرف افزایش احتمال که هزینه ممکن است به طور دائم تغییر بین دسته ها و خدمات آنلاین می تواند به تصویب رسید و به مراتب سریع تر است.”

فدرال رزرو اقدامات ویژه ای برای جبران خسارت های اقتصادی از این بیماری همه گیر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گذشته امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک برای کوسن اقتصاد است که اقتصاددانان بر این باورند که در حال حاضر در رکود است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im