کنگره آمریکا اعضای هولناک توسط مؤسسان نگرانی نگه شهر مجازی سالن

سناتورها و نمایندگان باید خالی کاپیتول هیل. خود زنگ تفریح هفته گذشته آغاز شد و پیش بینی بازگشت تاریخ به خود سی دفاتر مارس 20. در ضمن به آدرس ترکیبات’ نگرانی و سوال در مورد اثر این بیماری همه گیر در زندگی روزانه و در انتظار کمک های مالی بسیاری از آنها منجر مجازی سالن های شهر از خانه های خود.

ساعت قبل از ترک مناطق خود در کنگره تصویب به یاد ماندنی 2.2 تریلیون دلار pandemic پاسخ لایحه که تعیین بودجه برای افراد و صاحبان کسب و کار و سازمان های فدرال مبارزه با این بیماری همه گیر.

در نتیجه قانونگذاران در حال بمباران با ترکیبات’ سوالات در مورد چگونگی کمک های مالی ممکن است کمک به کاهش بار مالی.
برای بسیاری از اعضای کنگره این است که اولین بار خود را در حال اجرا به عقب و حوادث عملا و برخی از آنها در برخورد با مسائل فنی است.

نماینده David E. قیمت ابلاغ از طریق توییتر گفت: “ما در حال تجربه مشکلات فنی با جریان زندگی می کنند. من برای مزاحمت عذرخواهی می کنیم. ما خواهد شد ارسال یک ضبط این بعد از ظهر. شما ممکن است ما بپیوندید دوم مجازی کسب و کار کوچک تاون هال 6 آوریل در 1 p. m.”

او همچنین اطلاعات در مورد یکی دیگر از رویداد بزرگ “من میزبانی مجازی غیر انتفاعی تاون هال سه شنبه, 7 آوریل در ساعت 2 بعد از ظهر با @ncnonprofits به بحث در مورد به تازگی منابع موجود است. فضا محدود است به 500” نوشت E. قیمت در توییتر.

سناتور دوربین Bartolotta (R-Pa.) گفت: کاربران توییتر که او برگزاری یک تاون هال در 9 آوریل با پانل های پزشکی, عمومی, ایمنی, آموزش و پرورش, بیکاری و ارشد خدمات کارشناسان. آنها را به پاسخ به سوالات در مورد “دولت در تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و اقتصاد در طول coronavirus (CCP ویروس) بهداشت عمومی اورژانس.”

این قانون اخیر اختصاص داده شده $4.3 میلیارد دلار از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, برای کمک به فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان در تلاش خود را برای هماهنگی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“به من بپیوندید برای زنده تله Town Hall در جمعه 10 آوریل در 1:00 p. m. پیوستن من خواهد بود که افسر ارشد پزشکی از Geisinger یک نماینده از صدا و دندانه دار و یک نماینده از ایران راه را برای بحث در مورد بهداشت و مسائل اقتصادی مربوط به COVID-19 بحران” نوشت: سناتور جان Gordner (R-Pa.).

برخی از سناتورهای teaming تا با دولت و مقامات محلی به قرض دادن تخصص خود را برای پاسخ به سوالات در مورد پیچیده 2 تریلیون دلار شد.

سناتور مارکو روبیو (R-Fla.) توسط teaming تا با Assemblywoman نیکول Malliotakis نیویورک برای پاسخ به سوالات به صورت ترکیبات او که نگران خود را کسب و کار کوچک.

“لطفا مرا فردا (دوشنبه) در 2:00 p. m. برای تلفن تاون هال با سناتور مارکو روبیو رئیس کمیته مجلس سنا در کسب و کار کوچک به بحث و پرسش و پاسخ در مورد مراقبت عمل می کنند و چک حفاظت از برنامه” نوشت Assemblywoman Malliotakis.

سناتور جان تستر (D-Mont.) میزبانی یک Facebook Live تاون هال در مارس 3 برای پاسخ به سوالات و دریافت بازخورد در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

بسیاری از سوالات از Montanans بودند در مورد نحوه درخواست بیمه بیکاری (UI) کسب و کار کوچک و امداد. این سناتور همچنین توضیح داد که چگونه با لينک مستقيم پرداخت خواهد بود توزیع و او در مورد آنچه که او انجام شده است به بهداشت و درمان کارگران و تجهیزات آنها نیاز به مبارزه با ویروس.

یکی از طرح های فاز 3 قانون برای گسترش UI از سه تا چهار ماه و ارائه در کوتاه مدت جبران بیکاری 600 $در هر هفته است که در علاوه بر این به طور منظم ایالتی و فدرال UI مزایای.

“این زمان دشوار برای همه ما” تستر گفت. “مردمی نگران عزیزان خود و در مورد معیشت خود و کسب و کار خود را. این وضعیت بر خلاف هر چیزی که تا به آمار کشور ما در بیش از 100 سال است. اما واقعیت این است که ما را از این طریق دریافت کنید. ما خواهد شکست این ویروس و ما آن را با همکاری با یکدیگر و انجام آنچه همه Montanans انجام دهد و به دنبال هر یک از دیگر.”

سناتور جونی ارنست (R-Iowa) برگزار تلفن تاون هال متمرکز سالمندان در آیووا. اواخر مارس رویداد دوم تاون هال که در هفته. سناتور بود پیوست و در تماس با دولت مدیر AARP, آیووا, Brad Anderson و دین از کارور دانشکده پزشکی در دانشگاه آیووا دکتر بروکس جکسون.

“در طول این چالش بار سالن های شهر نگاه کمی متفاوت—ما در حال میزبانی آنها را از طریق تلفن. اما هنوز هم یک فرصت فوق العاده ای برای من برای ارتباط با من و همکار مردم آیووا نمایندگان شان و شنیدن به طور مستقیم از مردمی در سراسر کشور در مورد نگرانی های خود را و نیازهای طول COVID-19 گفت:” سناتور ارنست.

تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) قرار است در سه تلفن تاون هال حوادث در 18 مارس 25 مارس و آوریل 1. هدف این بود برای نگه داشتن ساکنان هاوایی پهلو به پهلو از اخبار در مورد مراحل گرفته شده برای کاهش اثرات CCP ویروس. او پیوسته در این شهر مجازی سالن توسط دولت فدرال و مقامات و رهبران جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im