واشنگتن—ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اعلام روز جمعه که اداره فدرال زندانها (BOP) است که در مواجهه با شرایط اضطراری با توجه به سرعت گسترش CCP ویروس هموار کردن راه برای آژانس شروع به انتشار بیشتر زندانیان در خارج از زندان و به خانه بردهاند.

Barr گفت: تحت اضطراری ترتیب اولویت برای آزاد کردن زندانیان آسیب پذیر به خانه حبس باید اول به آن قرار دارد در فدرال زندان شده اند که در سخت ترین ضربه از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. که شامل امکاناتی از قبیل اوکدیل در لوئیزیانا الکتون در اوهایو و Danbury در کانکتیکات.

بار را به نظم در می آید و پس از پنج زندانی در FCI اوکدیل 1 و دو در FCI الکتون 1 از درگذشت CCP ویروس.

BOP روز جمعه گفت که 91 زندانیان و 50 نفر از کارکنان آن در سراسر آن 122 موسسات کاهش یافته است بیمار مبتلا به ویروس است. کارگران و خانواده های زندانیان گفته اند انتخاب آنها بر این باورند که تعداد زیادی از مردم بیمار با عفونت ویروسی بسیار بالاتر است.

در اوایل این هفته BOP گام بی سابقه ای از سفارش همه امکانات خود را به جای زندانیان به 14 روز در قرنطینه با محدود کردن آنها را به سلول های خود را و یا چهارم زندگی می کنند.

به 2 تریلیون دلار محرک لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شامل یک ارائه طراحی شده به آن را آسان تر برای فدرال زندانها برای آزادی بیشتر زندانیان به خانه حبس برای کمک به کنترل این بیماری همه گیر. قبل از محرک قانون BOP آزاد می تواند به خانه حبس تنها از زندانیان که در حال حاضر در خدمت حداقل 90 درصد از احکام خود را و یا تا به حال بیش از شش ماه به سمت چپ بروید.

قانون جدید اجازه می دهد تا BOP مدیر بیشتر قابل توجهی صلاحدید به انتشار همگروهی بزرگتر از زندانیان. اما لازم است که بار اول اعلام وضعیت اضطراری برای فدرال ،

“برای همه زندانیان که شما خیال نامزدهای مناسب برای خانه حبس شما در حال هدایت به بلافاصله روند آنها را برای انتقال و سپس بلافاصله پس از انتقال آنها پس از 14 روز در قرنطینه” بر کارگردانی BOP در یک یادداشت منتشر شده در اواخر جمعه.

جنایی-عدالت طرفداران هشدار داده اند برای ماه که در آمریکا زندان و زندان بالقوه هستند گلخانه برای عفونت است. زندانیان زندگی در محله های نزدیک سهم حمام و سرویس بهداشتی و سالن های غذاخوری و اغلب محدود کرده اند دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

روز جمعه رویترز گزارش داد که دادستان فدرال در سراسر کشور در هفته های اخیر تا به حال مبارزه در برابر انواع مختلفی از تلاش های زندانیان منتشر خواهد شد حتی به طور موقت با توجه به همه گیر.

در دادگاه براده دادستان خواست قضات به انکار آزادی در پیوند به متهمان که در زندان در انتظار محاکمه و پیشنهاد کرد که برخی از زندانیان با از قبل موجود شرایط پزشکی خواهد بود امن تر در زندان از در خانه در میان بحث های دیگر.

ایالات متحده قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler تشویق Barr منظور در روز جمعه گفت این بود که بسیار مورد نیاز اقدام برای کمک به کاهش جمعیت زندان در میان همه گیر.

“این یک توسعه مثبت و من اصرار مناسب و سریع استفاده از این قدرت” Nadler در بیانیه ای گفت.

توسط سارا N. لینچ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de