U. N. خواستار 2.5 تریلیون دلار در pandemic کمک به کشورهای در حال توسعه

PROTECTION. Children wearing face masks sell masks to motorists amid concerns of the COVID-19 coronavirus in Banda Aceh on March 27, 2020. File photo by Chaideer Mahyuddin/AFP

حفاظت. کودکان با پوشیدن ماسک صورت, فروش ماسک برای رانندگان نگرانی از COVID-19 coronavirus در باندا آچه در مارس 27, 2020. فایل عکس Chaideer Mahyuddin/AFP

ژنو – سازمان ملل متحد به نام روز شنبه, مارس 30 برای $2.5 تریلیون دلار بسته کمک برای کمک به کشورهای در حال توسعه آب و COVID-19 همه گیر از جمله لغو بدهی و بهبود سلامت “طرح مارشال.”

یک گزارش از کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت, سرمایه گذاری و توسعه (UNCTAD) اشاره کرد که دو سوم از جمعیت جهان که در کشورهای در حال توسعه (به استثنای چین) در صورت “بی سابقه خسارت اقتصادی” از بحران است.

“این است…یک موضوع فوری ضرورت برای جامعه بین المللی به هماهنگی مناسب اقتصادی نجات بسته با رسیدن به جهانی به آدرس بلندی تامین مالی شکاف است که بسیاری از کشورهای در حال توسعه در حال حاضر imminently جنوبی” در این گزارش است.

در دو ماه پس از COVID-19 شروع به گسترش فراتر از چین و کشورهای در حال توسعه ضربه سخت شده توسط سرمایه خروج ارز depreciations و از دست داده صادرات به ویژه از کاهش قیمت کالاها و کاهش گردشگری درآمد.

در بسیاری از مناطق تاثیر است بدتر از در سال 2008 بحران مالی UNCTAD گفت.

“اقتصادی خرید اینترنتی از شوک در حال انجام است و به طور فزاینده ای دشوار برای پیش بینی وجود دارد اما نشانه ای روشن است که همه چیز خواهد شد بسیار بدتر برای اقتصادهای در حال توسعه قبل از دریافت آنها بهتر” UNCTAD دبیر کل Mukhisa Kituyi در بیانیه ای گفت.

این گزارش منتشر شد که تعدادی از موارد گذشته افزایش یافت 700,000 از جمله بیش از 33,500 مرگ و میر و با نزدیک به 3.4 میلیارد نفر تحت مستند.

هیچ سحر و جادو درخت پول’

در حالی که رهبری قدرتهای اقتصادی قرار داده اند با هم بی سابقه دولت نجات بسته UNCTAD تاکید کرد که کشورهای در حال توسعه ندارد “سحر و جادو درخت پول.”

“فاقد پولی و مالی و اداری ظرفیت برای پاسخ دادن به این بحران و عواقب ناشی از ترکیب سلامتی همه گیر و جهانی رکود اقتصادی فاجعه بار خواهد بود برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه” آن هشدار داد.

UNCTAD سر جهانی شدن و توسعه استراتژی های ریچارد Kozul-رایت با اشاره به این که جهان را به 20 اقتصاد بزرگ بود “وعده داده شده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد’ به متوقف کردن شرکت های خود و خانواده از مصرف سنگین از دست دادن درآمد است.”

“اما اگر رهبران G20 هستند به چوب به تعهد ‘یک پاسخ جهانی در روح همبستگی’ وجود دارد باید متناسب عمل برای 6 میلیارد نفر زندگی می کنند در خارج از هسته G20 اقتصاد,” او گفت:.

روز دوشنبه گزارش به نام جامعه جهانی برای ارائه یک بسته کمک از 2.5 تریلیون دلار (2.3 تریلیون یورو) به کشورهای در حال توسعه.

که شامل $1.0 تریلیون دلار نقدینگی تزریق شده ممکن است با جابجایی موجود حقوق نقشه کشی ویژه در صندوق بین المللی پول و همچنین به عنوان یک جدید, بزرگ تخصیص.

آن را نیز شامل $1.0 تریلیون دلار در بدهی و همچنین به عنوان یک $500 میلیارد “طرح مارشال برای بهبود سلامت” بودجه از در حال حاضر متعهد اما هرگز تحویل رسمی کمک های توسعه ای.

UNCTAD گفت که در طول دهه گذشته کشورهای ثروتمند تا به حال موفق به ظرف $2.0 تریلیون در وعده کمک های توسعه ای به کشورهای در حال توسعه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im