U. N. برای رای دادن در کاهش فرمت مرزی کمک به سوریه

WAR-TORN. Syrian gather on July 12, 2017 at a destroyed building in Khan Sheikhun, a rebel-held town in the northwestern Syrian Idlib province, 100 days following a suspected toxic gas attack. File photo by Omar haj Kadour/AFP

جنگ زده. سوریه جمع آوری شده در جولای 12, 2017 در تخریب ساختمان در خان Sheikhun یک شورشی شهر در شمال غربی سوریه در استان ادلب, 100 روز پس از مشکوک گاز سمی در حمله. فایل عکس با عمر حاج Kadour/AFP

سازمان ملل متحد, ایالات متحده آمریکا – شورای امنیت سازمان ملل است که با توجه به رای دوباره شنبه, جولای 11, در یک فرمت مرزی کمک های انسان دوستانه به سوریه پس از روسیه و چین وتو قبلی اندازه گیری به وغصه غربی عضو.

مجوز برای حمل و نقل کمک به جنگ زده سوریه, یک سیستم در محل پس از سال 2014 منقضی شده جمعه پس از دو کشور حق وتو در روز قبل از آن و پس از آن رد counterproposal توسط مسکو است.

روز شنبه رای خود را در متن پیش نویس جدید ارسال یک شبه توسط آلمان و بلژیک که برای ارائه یک کمک نقطه دسترسی به سوریه است.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به نام در یک صدای جیر جیر شنبه “در همه هیئت های نمایندگی به دیگر مانع توافق برسیم.”

کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا تا به حال می خواستم به حفظ دو گذرگاه در مرز ترکیه – در Bab al-Salam که منجر به حلب منطقه و Bab al-حوا که در خدمت ایران در منطقه است.

آخرین پیش نویس اندازه گیری تماس فقط برای Bab al-حوا عبور باید حفظ شود “برای یک دوره 12 ماه” با توجه به متن به دست آمده توسط Agence France-Presse. این شورا همچنین از دبیر کل سازمان ملل متحد برای یک گزارش “حداقل هر 60 روز است.”

مجوز سازمان ملل متحد اجازه می دهد تا بین المللی بدن برای توزیع کمک به آوارگان سوری و بدون نیاز به کسب اجازه از دمشق.

اما روسیه و چین استدلال می کنند که مجوز سوریه نقض حاکمیت و کمک های اولیه می تواند به طور فزاینده ای بود از طریق مقامات سوری.

روسیه, سوریه نزدیک ترین متحد است برای هفته ها استدلال کرد که Bab al-Salam باید به عنوان یک نقطه دسترسی و به خصوص به عنوان آن منجر به حلب منطقه است.

Bab al-حوا از سوی دیگر اجازه می دهد تا برای کمک به قریب به حدود چهار میلیون نفر در این شورشیان در ادلب منطقه که رژیم سوریه را کنترل نمی کند.

چند وتو

غربی عضو رد روسیه استدلال که مجوز برای عبور از مرز برای کمک به سوریه نقض حاکمیت.

این کشورها حفظ کند که هیچ جایگزین معتبر برای عبور از مرز سیستم و استدلال می کنند که سوریه بوروکراسی و سیاست جلوگیری از موثر جریان کمک های اولیه در مناطق تحت کنترل رژیم سوریه.

آمریکا رفته است تا آنجا که برای توصیف دو نقطه ورود به عنوان “یک خط قرمز است.”

از 15 عضو شورای امنیت باید تا ظهر شنبه به ارائه اصلاحات به آخرین متن قبل از رای گیری.

روسیه خواسته است برای دو چیز – یک اشاره ای به تاثیر تحریم های یک جانبه در سوریه (به طور ضمنی واکسن در ایالات متحده و اروپا) و بیانیه ای با اذعان به پیشرفت در کمک تحویل انجام شده تحت رژیم سوریه.

اما کسانی که اصلاحات باید کمی شانس بودن به تصویب رسید.

چین نیز به نوبه خود خواستار اصلاح برجسته کار از دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس “در خاص درخواست تجدید نظر خود را به صورت فوری جهانی بس.”

در ماه ژانویه در مسکو موفق به داشتن نقاط عبور از کاهش چهار به دو و در محدود کردن مجوز به مدت شش ماه به جای یک سال است.

این هفته با روسیه و چین اعمال خود حق وتو به عنوان عضو دائم دو بار در روز سه شنبه, جولای 7 و جمعه, جولای 10 – حتی به عنوان سازمان های غیر دولتی و کشورهای غربی را متهم کرد و آنها را از سیاسی انسانی موضوع است.

به تصویب رسید شنبه پیش نویس متن باید حداقل 9 از 15 رای با هیچ یک از پنج عضو دائم رای گیری در برابر اندازه گیری.

روز جمعه وتو توسط مسکو و پکن مشخص شده 16 برای روسیه و 10th برای چین در متون مربوط به سوریه از زمان شروع جنگ در سال 2011 است.

در یک گزارش در ماه ژوئن اشاره به این حادثه تلخ به نام برای یک سال تمدید کمک های اولیه شامل دو زمان نقاط دسترسی. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *