U. N. می گوید شرکت به کارگر بازگشت امن به عنوان مستندات سهولت

WORKERS. On April 6, 2020 migrant workers eat their dinner in the closed JP Iscon mall, which is used as temporary shelter during a government-imposed nationwide lockdown in Ahmedabad. Photo by Sam Panthaky/AFP

کارگران. در تاریخ 6 آوریل سال 2020 کارگران مهاجر خوردن شام خود را در بسته JP Iscon بازار استفاده شده است که به عنوان سرپناه موقت در یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند در احمدآباد. عکس از سام Panthaky/AFP

ژنو, سوئیس – به عنوان برخی از کشورها شروع به سهولت خود را مستند محدودیت های دولت و کارفرمایان باید به آماده سازی محل های کار و اطمینان مردم می تواند بازگشت با خیال راحت به جلوگیری از ظهور مجدد COVID-19 سازمان ملل متحد روز شنبه, مارس 28.

در یک مطالعه جدید این سازمان بین المللی کار با تاکید بر اهمیت حصول اطمینان از که محل ملاقات دقیق ایمنی و بهداشت شغلی معیارهای قبل از اجازه دادن به مردم برای بازگشت به شغل خود را به منظور به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به رمان coronavirus.

“بدون چنین کنترل کشور صورت بسیار واقعی خطر ظهور مجدد ویروس” این آژانس سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت.

سازمان بین المللی کار در گزارش می آید به عنوان یک تعداد از کشورهای اروپایی شروع به کمرویی مقیاس مستند اقدامات و به عنوان مقامات در چین که شروع شل شدن محدودیت ها در ماه گذشته و ترس و دوم COVID-19 موج می تواند بلندی. (بخوانید: اروپا با احتیاط چشم خروج از ویروس مستندات)

این گزارش تاکید کرد که با قرار دادن در جای طیف وسیعی از اقدامات کارفرمایان می تواند به حداقل رساندن خطر موج دوم سرایت قرارداد در محل کار.

“ایمنی و سلامت ما کل نیروی کار میباشد” ILO رئیس گای رایدر در بیانیه ای گفت:.

“در مواجهه با یک بیماری عفونی شیوع چگونه ما برای محافظت از کارگران در حال حاضر به وضوح دیکته چگونه امن جوامع ما هستند و چگونه انعطاف پذیر کسب و کار ما خواهد بود که این بیماری همه گیر تکامل می یابد” تاکید کرد.

“این است که تنها با اجرای ایمنی و بهداشت شغلی اقدامات است که ما می تواند به حفاظت از جان کارگران و خانواده و جوامع بزرگتر اطمینان حاصل کار تداوم و بقای اقتصادی.”

این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده نزدیک به 3 میلیون گرفته ویرانگر تلفات در اقتصاد و کسب و کار در سراسر جهان.

پس از هفته و بیش از نیمی از بشریت گفت: برای ماندن در خانه بسیاری از دولت ها و کارفرمایان هستند و مشتاق به بازگشت به کسب و کار.

اما ILO برجسته خطرات ناشی از اجازه دادن به مردم بازگشت به محل کار خود را تاکید بر نیاز به آماده سازی به درستی. (بخوانید: Coronavirus بحران ‘مخرب’ شغل خروجی – ILO)

روز سه شنبه گزارش تاکید کرد که خطر اقدامات کنترلی باید به خصوص اقتباس به نیازهای کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر مانند بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در خرده فروشی مواد غذایی, اما تاکید کرد که دیگر محل های کار نیز نیاز به استراتژی برای مقابله با COVID-19 تهدید.

‘قوانین و مقررات تنفسی’

کارفرمایان آن گفت: باید نقشه خطرات و ارزیابی خطرات ناشی از سرایت در رابطه با همه کار عملیات و باید همچنان به چنین ارزیابی پس از کار و رزومه.

آنها همچنین باید اتخاذ خطر اقدامات کنترل اقتباس به هر بخش و هر محل کار از جمله به عنوان مثال کاهش تعامل فیزیکی بین کارگران و پیمانکاران و مشتریان و بازدید کنندگان بهبود تهویه به طور منظم تمیز کردن سطوح و ارائه دنده محافظ مانند ماسک به هر یک از کارگران که به آن نیاز دارید.

مهمتر از همه شاید با توجه به ILO ایمنی و بهداشت شغلی کارشناس منال قزی است به یاد مردم از بهداشت پایه قوانین مانند مکرر دست شستن پوشش عطسه و سرفه و نگهداری مناسب فاصله فیزیکی.

“شما هنوز هم مردم نه احترام به قوانین و مقررات تنفسی. اینها چیزهای اساسی است که ما نیاز به بالا بردن سطح آگاهی در” او به خبرنگاران گفت: در یک مجازی جلسه.

او همچنین پیشنهاد کرد که شرکت می تواند درهای باز “پس مردم لازم نیست که به لمس دستگیره.”

کارفرمایان نیز باید ارائه پشتیبانی سلامت روانی برای کارکنان سازمان بین المللی کار گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de