تایسون به طور موقت تعلیق تولید در نبراسکا گوشت گیاه

تایسون غذاهای تعلیق تولید در گوشت گیاه در نبراسکا برای تمیز کردن فشرده, جدیدترین پردازش گوشت تسهیلات به نزدیک در امریکا به دلیل CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus از چین است.

تایسون را توقف عملیات در داکوتای شهرستان گیاهی در مارس 1 از طریق مه 4 “برای تکمیل عمیق تمیز کردن کل گیاه” با توجه به بیانیه ای از آرکانزاس بر اساس شرکت است.

تایسون گفت آن کار شده است از نزدیک با بخش بهداشت محلی و شروع خواهد شد به روی صفحه نمایش کارگران در کارخانه با کمک گرفتن از گارد ملی نبراسکا.

این گیاه به طور معمول در استخدام 4,300 و تولید به اندازه کافی گوشت گاو در هر روز برای تغذیه میلیون ها نفر از مردم است. به عنوان بیشتر و بیشتر کارگران جست و خیز کار شرکت مقیاس تولید.

“ما یک گروه اختصاص داده های ایمنی و بهداشت کار با محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشت و امکانات ما تیم عملیات به موقع تصمیم گیری در مورد عملیات” شین میلر معاون ارشد و مدیر کل گوشت گاو سازمانی در تایسون, تازه, گوشت, در بیانیه ای گفت. “تصمیم گیری های ما بر از سرگیری عملیات در طول این زمان به چالش کشیدن ادامه خواهد داد تا بر اساس عضو تیم ایمنی است.”

تایسون نیز idled گوشت خوک امکانات در آیووا و ایندیانا و گوشت گاو تسهیلات در ایالت واشنگتن به عنوان کارگران تحت غربالگری و گیاهان عمیق تمیز شود.

Tyson Foods plant
Tyson, تازه, گوشت, گوشت گاو پردازش های پیچیده در داکوتای شهرستان Neb., در آوریل 20, 2020. (تیم Hynds/Sioux City Journal/AP)

این شرکت دیگر گیاهان گوشت همچنان به کار گیرند اما برخی از آنها در حال اجرا در کاهش سطح تولید.

ظرفیت در سراسر ایالات متحده برای تولید گوشت کاهش یافته است و در هفته های اخیر به عنوان غول شرکت پردازش مانند تایسون, از گیاهان با توجه به CCP عفونت ویروس یا ترس از شیوع بیماری.

Smithfield مواد غذایی خود را بسته ماموت کارخانه در Sioux Falls, S. D., در مارس 12 و بعد از صدها نفر از کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است. دولت و مقامات محلی حال خواست این شرکت به حالت تعلیق در آورد عملیات به مدت دو هفته برای ضد عفونی کردن گیاه که در مورد استخدام 3,700 مردم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او برنامه ریزی شده به امضای یک فرمان اجرایی فوتی و فوری گیاهان پردازش گوشت به باز بماند.

برخی گفته اند گوشت شرکت پردازش انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران از ویروس.

طرح دعوی در دادگاه در برابر Smithfield ظ هفته گذشته به اتهام شرکت حاضر به دادن زمان کارکنان برای شستن دست های خود و دلسرد گرفتن مرخصی استعلاجی. ویرجینیا مبتنی بر Smithfield گفت: شکایت فاقد شایستگی است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de