گردباد امبو نیروهای 140,000 از خانه در ویروس-آمار فیلیپین

SHELTER. Residents in Barangay Maoyod, Legazpi City fix their houses before Typhoon Ambo hit Albay province May 15. Photo by Rhaydz B. Barcia/Rappler

پناهگاه. ساکنان در Barangay Maoyod, شهر lucena تعمیر خانه های خود را قبل از گردباد امبو آمار Albay استان آوریل 15. عکس Rhaydz B. Barcia/Rappler

مانیل فیلیپین – بیش از 140 ، 000 مردم مجبور شدند به تنگ پناهگاه به عنوان یک گردباد قدرتمند چکش فیلیپین در جمعه, مه 15, ترکیب این کشور در نبرد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گردباد امبو (کرد) است ریخته باران های سنگین پس از آن غرش ساحل در روز پنج شنبه با صدها نفر از هزاران نفر از مردم آسیب پذیر در راه خود را در ساحل و یا در خانه های شل و ول.

طوفان به عنوان ده ها میلیون فیلیپینی در حال ماندم, به در خانه برابر coronavirus اما حداقل 141,700 را مجبور به فرار به دلیل قدرتمند طوفان, فاجعه, مقامات گفت.

“ما مجبور به پوشیدن ماسک و اعمال فاصله در همه زمان ها” پلیس محلی رسمی Carlito Abriz به خبرگزاری فرانسه گفت. “آن را دشوار برای به اجرا درآوردن چرا که آنها (آسمان) تاکید دارد. اما ما در حال انجام بهترین های ما.”

مقامات گفته اند که آنها را اجرا خواهد کرد پناهگاه در نیمی از ظرفیت ارائه ماسک را به افرادی که آنها را نمی کنید و سعی کنید به نگه داشتن خانواده ها با هم گروه بندی می شوند.

بسیاری از فضاهای به طور معمول استفاده می شود به عنوان پناهگاه طوفان تبدیل شده اند به قرنطینه سایت برای افراد مشکوک به آلوده شدن با کوروناویروس. (بخوانید: فهرست: ملی coronavirus قرنطینه مراکز)

خوشبختانه منطقه مرکزی که در آن طوفان زده اولین بار است که یکی از نقاط فیلیپین’ شیوع آن بیشتر دیده می شود از 11,800 آلوده و 790 مرده است.

بی سابقه نیست برای بلایای طبیعی به همپوشانی در فیلیپین و برخی از 22,000 نفر تخلیه شدند از دامنه های فعال Mayon آتشفشان پیش از گردباد ورود.

باران های سنگین در گذشته فرستاده اند رانش زمین باقی مانده آبشاری پایین آتشفشان و بر روی جوامع زیر دفن و کشتن کسانی که در راه است.

توفان هستند خطرناک و مخل بخشی از زندگی در فیلیپین مجمع الجزایر که می شود آمار به طور متوسط 20 طوفان و توفان در هر سال.

طوفان قرار داده و میلیون ها نفر از مردم در فاجعه مناطق مستعد در یک حالت ثابت فقر و بازسازی است.

در ماه ژوئیه سال 2019 مطالعه توسط Manila مبتنی بر بانک توسعه آسیا گفت: شایع ترین طوفان lop 1% کردن اقتصاد فیلیپین با آنهایی که قوی تر برش اقتصادی خروجی نزدیک به 3 درصد است.

این کشور مرگبارترین گردباد در رکورد فوق العاده بود طوفان هایان که در سمت چپ بیش از 7,300 مردم مرده و یا از دست رفته در سال 2013. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de