Rappler زندگی و سبک بخش اجرا می شود یک ستون مشاوره با جرمی بائر و روانشناس بالینی دکتر مارگاریتا هلمز.

جرمی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه آکسفورد. یک بانکدار از 37 سال است که مشغول به کار در 3 قاره است و آموزش با دکتر هولمز برای 10 سال گذشته به عنوان co-مدرس و گاهی اوقات به عنوان co-درمانگر به خصوص با مشتریان که نگرانی های مالی مزاحم شدن به زندگی روزمره خود

آنها دو کتاب نوشته شده است: مثلث عشق: درک ماچو-معشوقه ذهنیت و وارداتی عشق: فیلیپینی-خارجی رابط.


جناب آقای بائر و دکتر هولمز

من و همسرم باید با هم برای 7 سال, دو سال به عنوان یک زن و شوهر است. او همه چیز یک زن همیشه می تواند برای درخواست – شوهر و پدر اولویت خانواده خود را فراهم می کند و برای فرزند من و نیازهای من. من نباید به دنبال کمک در این کار برای برخی ممکن است می گویند نگرانی من این است بیش از حد کوچک اما من هنوز هم احساس می کنم نا امید که او نیست جشن موارد که برای آن تماس بگیرید.

آن آغاز شده در سال گذشته تولد من. من فکر کردم ما را از بیرون رفتن برای شام اما او دیر به خانه آمد و گفت که این فقط یک تولد و من فقط می تواند آن عبور دهید. من احساس نا امید و نه او را به بحث در مورد چگونه من احساس. زمانی که من به تصویب یک آزمون صدور پروانه من فکر کردم ما می تواند احتمالا جشن می گیرند اما پس از آن هنوز هم او تصمیم به ماندن در خانه و خوردن شام وجود دارد. دوباره من نا امید شده بود پس این بار من از او پرسیدم چطور است که ما نه جشن موارد مانند این. پاسخ او این بود “تولد سالگرد گرفتن جوایز… اینها فقط شرایط عادی”.

دیروز ما بود 2nd سالگرد عروسی; او فقط از یک ماه در آمریکا یک روز قبل از آن (پس احتمالا او هنوز خسته شده اید ؟ تا به حال تاخیر جت؟) و دوباره ما را ندارد هر نوع جشن. او به خانه آمد خسته استقبال و بوسید مرا خوردند شام و سپس بلافاصله خوابش برد. من بیدار می شد تمام شب به فکر چیزی گم شده بود.

من دوست دارم شوهرم بنابراین از صمیم قلب اما این چیزی است. آن را فقط به من یا او نیاز به تلاش بیشتری به من و احساس من فوق العاده دوست داشتم در برخی از روز است ؟ اوه راستی صبح روز بعد از سالگرد ما او صبحانه پخته شده و به طور جدی تا به حال هیچ ایده چرا من صحبت کردن به او. هنگامی که اشاره کردم در مورد سالگرد عروسی ما او پاسخ داد: “اما آن را احساس می کند مانند ما سالگرد روزمره است.”

با تشکر!

کی


عزیز کی

بنابراین شوهر شما (اجازه دهید او Al) است محبت شوهر و پدر و بعلاوه یک ارائه دهنده خوب اما او صبورانه حاضر به رسمیت شناختن و جشن موارد که برای شما مهم هستند مانند تولد و سالگرد.

در هر گونه رابطه بین دو نفر خاص تنظیم لازم است برای رسیدن به تعادل است که رضایت هر دو طرف در غیر این صورت ارتباط ممکن است تیره و تار شدن و یا حتی به پایان رسید. این گسترش در سراسر تمام عناصر از رابطه (امور مالی, دین, آیا باید به کودکان, چگونه به آنها را جمع آوری آموزش و پرورش که آشپز که شوی تا نحوه رسیدگی به قوانین و غیره و غیره). سازش هستند و به راحتی ساخته شده بیش از این چیزهای جزئی اما مهم تر اختلاف نظر نیاز به درمان دقیق. برای مثال یک مادر ممکن است می خواهید شریک زندگی خود را به صرف زمان بیشتری را با کودکان در تعطیلات آخر هفته در حالی که شوهر به طور منظم گلف تاریخ در آخر هفته با دوستان کالج.

مذاکرات می تواند آسان و یا پر بسته از جمله تعادل کنونی روابط احترام متقابل بین همکاران و تمایل خود را برای گوش دادن به نقطه دیگر و از نظر. در این زمینه آن را دشوار است به درک چرا Al ظاهرا ایده آل, شوهر و پدر صبورانه حاضر به پرداخت هر گونه توجه به تمایل خود را برای جشن گرفتن مناسبت های خاص.

احتمالا آن است که با توجه به چیزی که در دوران کودکی خود را; اما ما به هیچ وجه از دانستن. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که به نشستن با او و بحث در مورد آن. شما اساسا دیدگاه های مختلف و این موضوع به خوبی به ارزش تهویه به خاطر آن اذیت شما به اندازه کافی برای ما بنویسید. و در غیر این صورت ازدواج خوب وجود دارد باید به اندازه کافی اعتماد و عشق را به گوش دادن به یک شریک دیدگاه و سعی کنید برای رسیدن به یک مصالحه.

اگر او ثابت می کند نامعقول راسخ دارم, شما ممکن است مایل به تجدید نظر در تعریف خود را از یک شوهر دوست داشتنی.

بهترین

JAF بائر


عزیز کی

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای نامه خود را. در ابتدا من موافقت با آقای بائر که سازش لازم بود و یا این امر می تواند بهترین برای پایان دادن به ازدواج است اما از آنجا که ما تمایل دارند همان را-بدون-زندانیان رویکرد ما به عشق خود زندگی می کند.

اما از خواندن نامه خود را به نظر می رسد که شما می خواهید به نگه داشتن رابطه و حتی حاضر به باور آن ممکن است تقصیر شما (آن را). اما حتی اگر آن نمی باشد و این معقول به نظر می رسد زمانی که همه شما می خواهید این است که او “با در نظر گرفتن تلاش اضافی” در برخی از روزها این متوقف نشده شما را از دوست داشتن او و داشتن بدون شک شما می خواهید ازدواج کنید ادامه.

بنابراین در روح (فقط) شما انجام به خطر انداختن اجازه دهید من به اشتراک گذاری برخی از فیلم ها و مطالعات است که پشتیبان تصمیم خود را.

برای اولین بار وجود دارد Dhaar مان که فیلم نشان می دهد که اگر مایل به عقب راندن یک موقعیت در مورد جشن ممکن است تغییر کند.

پس از آن وجود دارد مطالعات است. در اینجا یکی اثبات آن ممکن است آسان برای Al مطابق با خواسته های خود را اگر او تا به حال حتی فقط یک جلسه رابطه آگاهی که امیدوارم او می تواند متقاعد به حضور در.

کمتری وجود دارد مطالعات – اما آنها وجود داشته باشد! —که خواهد شما را تشویق به قطع Al حتی بیشتر شل. یکی نشان می دهد که اتفاقات بد باید قدرت بیشتر و تاثیر بیشتر از آنهایی که خوب از آنجایی که آنها در حال پردازش بیشتر به طور کامل. این می تواند به همین دلیل شما احساس وحشت و نگرانی بر آل امتناع خود را برای جشن ویژه روز (خودخواه خراش!) به جای اینکه او یک شوهر دوست داشتنی. “بد قوی تر از خوب” به عنوان یک اصل کلی در سراسر طیف گسترده ای از پدیده های روانی و, دانستن این, شما ممکن است به خودتان یادآوری کنید به تمرکز بر خوب به جای این یکی تقصیر از خود است که درایوهای شما تا دیوار.

من متاسفم من به شما داده نه دلیلی برای رفتار خود (من موافقم با آقای بائر که این است که احتمالا در دوران کودکی-رانده) اما من امیدوارم که من به شما دیدگاه های مختلف در متقاعد کردن او به تغییر دهید, اما در حال بخشنده تر درباره این کمبود نیز برای شما مفید بوده.

بهترین

میلی گرم هلمز

Rappler.com

نیاز به مشاوره از ما دو جانبه duo ؟ ایمیل twopronged@rappler.com با عنوان موضوع دو جانبه است. متاسفانه حجم مکاتبات مانع شخصی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de