[دو جانبه] من را به خود جلب زنان مسن تر. این است که خوب است ؟

Rappler زندگی و سبک بخش اجرا می شود یک ستون مشاوره با جرمی بائر و روانشناس بالینی دکتر مارگاریتا هلمز.

جرمی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه آکسفورد. یک بانکدار از 37 سال است که مشغول به کار در 3 قاره است و آموزش با دکتر هولمز برای 10 سال گذشته به عنوان co-مدرس و گاهی اوقات به عنوان co-درمانگر به خصوص با مشتریان که نگرانی های مالی مزاحم شدن به زندگی روزمره خود

آنها دو کتاب نوشته شده است: مثلث عشق: درک ماچو-معشوقه ذهنیت و وارداتی عشق: فیلیپینی-خارجی رابط.


عزیز Dr هلمز و آقای Baer

من می خواهم به می دانم که اگر این طبیعی است (یا نه) که من جذب کنید تا به سرعت به, رابطه جنسی در سنین 50-65) و من هم لذت بردن از بودن با آنها را به جای زنان سن من یا جوان.

من 27 سال است.

من مشکل دیگر این است که زمانی که من در عشق به یک زن و شوهر وی رونمایی بنابراین به سرعت اما زمانی که من سعی می کنم و عشق به زنان همسن و یا کوچکتر آلت تناسلی من نیست راست. چه چیزی اشتباه است با من ؟

جان


عزیز جان

با تشکر از شما برای ایمیل شما.

شاید اولین چیزی که به در نظر گرفتن آنچه که شما به معنای عادی و چرا نرمال است بنابراین برای شما مهم است. در این زمینه عادی به نظر می رسد به معنی منطبق با شایع ترین رفتار است. انطباق است که به راحتی در آغوش گرفت که هزینه آن چیزی که آن را مظهر چه فردی مشتاق به هر حال یا آن را می تواند به سادگی به دنبال راه مقاومت و رفتن با جریان. آن است که بیشتر از یک مشکل زمانی که آن را اجرا می کند به مقابله با اعتقادات عمیق برگزار و یا نمایش ها اغلب مربوط به رفتار جنسی و یا دین — همجنسگرا بودن در یک ضد همجنس خانواده و یا مایل به ترک کلیسا دانستن است که اگر شما انجام این کار شما قطع خواهد شد از خانواده خود را.

در مقایسه با این شرایط روابط خود را با زنان مسن تر هستند کمتر سفارش اما هنوز هم شما نگران بودن طبیعی است. شاید شما باید وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل این دغدغه با اینکه مثل هر کس دیگری.

چرا شما احساس می کنید این راه ؟ چه فشارهای هستند که به ارمغان آورد به شما ؟ البته تمایل برای نوه ها و یا برای یک وارث برای یک کسب و کار است که کمی متفاوت به نگرانی در مورد آنچه که ممکن است همسایگان می گویند اما در تحلیل نهایی انتخاب می شود استارک — شما دنبال تعریف خود را از شادی و یا شما قبول است که کسی دیگری را تعریف می کند شادی برای شما.

همانطور که برای آلت تناسلی خود را اولویت برای سالمندان و نه از آنهایی که جوان شاید این است که بدن خود را به سادگی به شما گفتن به انتخاب خود شما شادی. فکر می کنم از زمانی که شما نگاه کنید به اتاق ناهار خوری میز پوشش داده شده با غذاهای مورد علاقه خود را. شما ترشح بزاق. سپس مقایسه واکنش خود را هنگامی که ظرف های مورد علاقه خود را. شما لازم نیست.

در اینجا آلت تناسلی خود را دادن به شما یک نشانه قوی از جایی که اولویت خود را نهفته است پس چرا سعی کنید به مبارزه با آن ؟

بهترین

JAF بائر

P. S. شما ممکن است مانند به بازیگران چشم خود را بیش از در ستایش از زنان توسط استفان Vizinczey (کتاب سال 1966 و فیلم 1978)


عزیز جان

اول از همه از طرف زنان نزدیک به خود را در دهه هفتاد با تشکر از شما برای بودن حتی بهتر از یک ضد افسردگی. بسیاری از زنان در سن و سال من — و یا حتی در چهل سالگی — شکایت که یک بار آنها رسیده بزرگ 4 (0) آنها تبدیل شدن به نامرئی به جامعه و به خصوص برای مردان است.

هیچ جا این نشان داده شده است با وضوح بیشتری خلاقانه و فراموش نشدنی (به دلیل روبرو خنده دار!!) نسبت به نمایش Inside Amy Schumer که آیا یک کمدی به نام “آخرین F*ckable روز است.”

در آن امی stumbles بر زرق و برق دار, استعداد, تینا فی, جولیا لوئیس-دریفوس و Patricia Arquette نشسته جشن لوئیس-دریفوس’ “آخرین f*ckable روز است.”

Louis-Dreyfus توضیح می دهد که “در هر بازیگر زندگی, رسانه ها تصمیم می گیرد هنگامی که شما در نهایت به نقطه ای که شما هستید نه believably f*ckable دیگر.’

فی می افزاید: “شما می دانید که چگونه سالی فیلد بود و تام هنکس عشق و علاقه در خط پانچ و سپس مانند 20 دقیقه بعد او در فارست گامپ?” آنها همچنین شوخی در مورد تستها برای نقش خانم نوئل با همه آنها گذشت بیش از J. Lo.

J. Lo که شرکت در همه جا و در اینجا و در اینجا بدون هیچ دلیل دیگر از آن او هنوز هم نگاه خوب, fuckable حتی در 49! من را دریافت نمی اشتباه. وجود دارد مقالات در مجلات علمی تشویق جنسی در میان سالمندان, اما این هستند و چند دور بین. اکثر مقالات در گفت مجلات به جای تمرکز بر چگونه مردان جوان طعمه و قربانی زنان مسن است زیرا آنها بیش از حد ضعیف شناختی و/یا جسمی برای جلوگیری از هر گونه تجاوز جنسی.

به طوری…شما می توانید تصور کنید که چگونه نادر شما در حال جان? وجود دارد مطلقا هیچ چیزی در ادبیات علمی است که می گوید شما بیمار هستید و یا نیاز به تغییر. پیشنهاد من این است که لذت بردن از جایی که شما را در, لطفا به عنوان لذت زیادی (حتی اکستازی) به زنان به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید (به عنوان طولانی به عنوان آنها اجازه می دهد).

من امیدوارم که این نوع بی خیال سکس زنان مسن تر (و/یا سایر زنان) در حال حاضر لذت بردن از با شما مدت زمان طولانی گذشته اما حتی اگر آن را نمی کند هی نمی ویلیام وردزورث می گویند:

“هر چند هیچ چیز نمی تواند بازگرداندن ساعت

از شکوه و جلال در چمن

از شکوه و عظمت در گل

ما را غمگین نیست بلکه پیدا کردن

قدرت در آنچه باقی مانده در پشت”

…و مارگاریتا هلمز نمی تواند بیشتر موافقم.

Mabuhay ka

میلی گرم هلمز

Rappler.com

نیاز به مشاوره از ما دو جانبه duo ؟ ایمیل [email protected] با عنوان موضوع دو جانبه است. متاسفانه حجم مکاتبات مانع شخصی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net