دو کشیش کشته در بیسندا بزرگ معبد مخالفت با اهداف دولت

لکنو: دو کشیش بودند به قتل در یک معبد در بیسندا بزرگ منطقه در صبح روز سه شنبه به اتهام قتل یک سیاه پوست به جوانان محلی.

Jagdish (55) و شیر سینگ (45) ظاهرا ضربه با lathi در Paguana روستا شیوا معبد در Anupshahr ایستگاه پلیس منطقه گفته است. ادعا قاتل دستگیر شد.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath کارگردانی دقیق عمل در این مورد به عنوان رهبران اپوزیسیون هدفمند خود را Bharatiya Janata Party دولت بیش از جرم و جنایت. کنگره رهبر پریانکا گاندی و Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav گفت: این پرونده نباید سیاسی,

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray صحبت Adityanath ابراز نگرانی از کشتار. روز قبل از آن Adityanath تا به حال ساخته شده مشابه تماس تلفنی به او بیش از مجازات دو sadhus در پلقر.

با توجه به Uttar Pradesh پلیس Murari همچنین به عنوان شناخته شده راجو متهم شد sadhus دو روز پیش از سرقت یک جفت انبرک استفاده شده توسط آنها.

جوانی که گفته می شود تحت تاثیر حشیش گرفتار شد در نزدیکی معبد به زودی پس از دو مرده پیدا شد و در معبد.

افسران ارشد با عجله به نقطه و سوال که به آنها گفت که پس از مصرف “bhang” دوشنبه شب او به معبد رفت و کشته sadhus با lathi دروغ گفتن وجود دارد.

به گفته یکی از مقام های مست و جوانان گفت: او انجام شده “خدا را” انکار او تا به حال هر گونه نزاع با کشیش.

این مقام ارشد گفت: جوانان خواهد بود بازجویی در درجه بعد به عنوان او هنوز هم تحت تاثیر مواد مخدر است.

روستاییان گرفتار جوانان هنگامی که او کشف شد رومینگ برهنه در حدود دو kiolmetres از صحنه جرم, پلیس گفت:. برخی از گزارش ها گفت که او حمل یک شمشیر و در ابتدا به پلیس گفت: دو کشیش هک شد به مرگ است.

یوگی Adityanath کارگردانی دقیق عمل در این مورد و به دنبال یک گزارش مفصل از مقامات.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra نیز نامیده می شود از طریق پروب.

“امروز دو sadhus خواب در یک معبد در بلندشهر کشته شده اند و بیرحمانه. وجود دارد باید کامل پروب به چنین جنایات شنیع و هیچ کس نباید politicise این حوادث در چنین زمان” او توییتی در هندی.

او ادعا کرد 100 نفر کشته شده اند در اوتار پرادش در 15 روز اول ماه است.

Samajwadi حزب رئیس جمهور Akhilesh Yadav همچنین گفت که چنین قتل نباید سیاسی.

“کشتار وحشیانه دو sadhus در مجتمع معبد در بیسندا بزرگ, Uttar Pradesh بسیار زمینه صادر کند و غم انگیز است. به جای politicising چنین قتل وجود دارد نیاز به نگاه به مجرم انگیزه یا علت ریشه ای از جمله خشونت ذهنیت” او هنوز توییتی.

شیو سنا رهبر سانجی Raut به نام قتل “وحشتناک”.

او به دادگاه تجدید نظر به موضوع “اجتماعی” به عنوان “آنها سعی کردند” در پلقر در یک صدای جیر جیر به عنوان یک تطبیق در Adityanath.

دو sadhus و دیپلم بودند بدون محاکمه اعدام به تازگی در ماهاراشترا پلقر Adityanath به حال و سپس به نام ماهاراشترا وزیر Uddhav Rawat درخواست او را سخت در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de