مرگ دو نفر در حیدرآباد جرقه Covid-19 نگرانی

حیدرآباد: مرگ دو نفر در diferent بیمارستان در Hyderbad دوشنبه شب مطرح کرده اند و نگرانی از امکان لینک Covid-19 ویروس. هر دو گروه بيماران بدون اخیر سفر خارجی تاریخچه و بنابراین نمی شد تست شده برای coronavirus در حیدرآباد.

30 سال از ذات الریه درگذشت منشا ناشناخته در بیمارستان آپولو و سه شنبه شب ،

این بیمار هیچ سفر تاریخچه و بدون تماس با هر یک از مسافران Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار. با توجه به این دلیل او نمونههای جمع آوری شده در بیمارستان گاندی وقتی که او رفت و در آنجا با علائم سرفه و سرما.

او توسعه شدید تنگی نفس و سرفه مداوم در بعد از ظهر دوشنبه و بستری در بیمارستان آپولو. پزشکان در بخش اورژانس اصرار او بود منتقل شده به بیمارستان گاندی اما اعضای خانواده او بودند هنوز مطمئن شوید که با توجه به خود را زودتر تجربه کنند.
تثبیت کننده دشوار بود به عنوان بیمار را زجر تنفسی در معرض بهداشت و درمان کارگران است. تنها دو پزشک و یک پرستار می تواند به بیمار است. ریه شکست مشاهده شد با اواخر شب و بیمار در گذشت در شب.

مرگ دوم بود که از 60 سال با سابقه داخلی سفر به کلکته. پس از بازگشت فرد دچار سرفه های شدید و سرد و تب گرفته شده بود به بیمارستان گاندی. اما نمونه های گرفته نشده وجود دارد به عنوان وجود دارد سابقه ای از تماس با کسی که تا به حال شده است به کروناویروس مبتلا کشور است.

روز دوشنبه بیمار شدید ایجاد شده ديسترس تنفسی شد و با عجله به بیمارستان که در آن اشعه X گرفته شد. فوت بیمار به دلیل خفگی در بیمارستان است.

Telangana مقامات بهداشت هشدار داده شده است به دو مورد و مشغول در تماس با ردیابی از هر دو مورد.

یک دانش آموز Anirudh Kokala که خانواده اجاره جای خود را به یکی از این دو خانواده های داغدیده است به دادگاه تجدید نظر به مقامات بهداشت برای انجام تماس ردیابی و تست همه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im