توییتر آزمون محو توییتهایی به نگه دارید تا با Snapchat, Facebook

قابلیت ارسال زودگذر توییتهایی به نام “ناوگان” است که سعی در برزیل و با توجه به سن فرانسیسکو مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی.

منتشر شده 12:40 PM, مارس 05, 2020

به روز شده در 12:40 بعد از ظهر, مارس 05, 2020

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – توییتر گفت: در روز شنبه, آوریل 4 آن در حال آزمایش یک راه را برای کاربران به “فکر می کنم با صدای بلند” با توییتهایی که ناپدید می شوند پس از یک روز به جای داشتن پست ماندند.

قابلیت ارسال زودگذر توییتهایی به نام “ناوگان” است که سعی در برزیل و با توجه به سن فرانسیسکو مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی.

اگر بیشتر به طور گسترده ای به اجرا در توییتر خواهد مطابقت با ناپدید شدن پست اول محبوب ساخته شده توسط Snapchat و بعد از آن به تصویب رسید Facebook و سیستم عامل های دیگر. (بخوانید: چگونه Facebook را تغییر طول دهه)

“ما در حال آزمایش یک راه جدید را برای شما به ‘فکر می کنم با صدای بلند’ در توییتر با هیچ دوست رسانهها و یا نظرات” این شرکت گفت: در یک پیام ارسال شده از @TwitterBrasil حساب.

“نام این ناوگان. می خواهید بدانید که بهترین است ؟ آنها ناپدید می شوند پس از 24 ساعت.”

توییتر محصول منجر Kayvon Beykpour گفت: این فرمت جدید می تواند در تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن افکار آنها ممکن است در بیان دائم صدای جیر جیر.

“این یک تغییر قابل توجهی به توییتر بنابراین ما هیجان زده برای یادگیری با تست آن (شروع با اجرای امروز در برزیل) و دیدن چگونه مشتریان خود از آن استفاده کنید” Beykpour توییتی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de