توییتر تعلیق 70 pro-بلومبرگ حساب برای شکستن قوانین

وال استریت ژورنال نشان می دهد مایکل بلومبرگ استخدام حدود 500 نفر در کالیفرنیا در 2500 دلار در ماه به طور منظم ارسال پیام حمایت از او در رسانه های اجتماعی و ارسال پیام های متنی را به دوستان خود

منتشر شده 1:51 PM, مارس 22 سال 2020

به روز شده در 1:51 بعد از ظهر, مارس 22 سال 2020

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – توییتر گفت: در روز جمعه 21 فوریه را به حالت تعلیق در 70 حساب برای دادن-مانند نوشته های دموکراتیک حمایت از ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ که کمپین استخدام کرده است صدها نفر از مردم برای ترویج و او را در رسانه های اجتماعی.

“ما گرفته اند به اجرای عمل در یک گروه از حساب برای نقض قوانین ما در برابر پلت فرم دستکاری و دادن” یک سخنگوی پلت گفت.

برخی از این حساب در حال حاضر ممنوع در حالی که دیگران می تواند دوباره مجاز هنگامی که کاربران پشت آنها را بررسی آنها در کنترل توییتر گفت.

وال استریت ژورنال نشان داد چهار میلیاردر سابق شهردار نیویورک استخدام حدود 500 نفر در کالیفرنیا در 2500 دلار در ماه به طور منظم ارسال پیام حمایت از او در رسانه های اجتماعی و ارسال پیام های متنی را به دوستان خود.

تکنیک تار خطوط سیاسی بین تبلیغات و ترویج عادی از فعالان در شبکه های رسانه های اجتماعی که در حال دست و پنجه نرم با نحوه رسیدگی به مطالب سیاسی و جلوگیری از سوء استفاده.

توییتر را ممنوع ارسال یکسان توییت از حساب های متعدد به عنوان است که اغلب مورد با دادن و “هماهنگی با یا جبران دیگران به شرکت در مصنوعی نامزدی یا تقویت.”

همچنین ممنوعیت ایجاد “جعلی” تعامل با “duplicative” مطالب.

این سیاست باعث شد روسیه-حمایت حساب استفاده می شود در تلاش برای نوسان نتیجه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016.

Facebook نیز برنامه ریزی در پاسخ به همشهری آنلاین کمپین روشها با توجه به ما رسانه ها.

بلومبرگ اتحاد در هم شکسته رکورد کمپین تبلیغات, هزینه های سرسام آور $364.3 میلیون و شمارش آگهی ردیاب, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش شده است.

روز جمعه نامزد مسخره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک غول بیلبورد در لاس وگاس به عنوان رئیس جمهور در بازدید از این شهر برای تجمع.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست محبوب رای” خواندن یک شعار در حالی که یکی دیگر گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار سقوط بیش از.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im