PETS. Turkmenistan's President Gurbanguly Berdymukhamedov holds a Turkmen shepherd dog, locally known as Alabai, as he takes part in celebrations for the Day of the Horse in Ashgabat on April 28, 2018. Photo by Igor Sasin/AFP

حیوانات خانگی. ترکمنستان رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov دارای یک ترکمن سگ چوپان محلی شناخته شده به عنوان Alabai, به عنوان او طول می کشد بخشی در جشن روز اسب در عشق آباد در آوریل 28, 2018. عکس توسط ایگور Sasin/AFP

عشق آباد ترکمنستان – ترکمنستان مسخره اجتماعی فاصله کنوانسیون های معرفی شده در سراسر جهان در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس با تماشاگران بسته بندی اسب دوانی برای جشن تجلیل از ملی آن اسب است.

فیلم پخش شده توسط تلویزیون دولتی اواخر روز یکشنبه نشان داد قدرتمند جمهور قربانقلی Berdymukhamedov ریاست بیش از مسابقه به علامت ترکمن اسب روز – تاریخ های مهم در ترکمن تقویم.

در حالی که Berdymukhamedov شناخته شده به عنوان ترکمنستان Arkadag یا “محافظ” تماشا رسیدگی از یک جعبه مهر و موم معمولی تماشاگران پر کردن ورزشگاه و دست تکان داد ترکمن پرچم.

گاز غنی ترکمنستان یکی از معدود کشورهایی در جهان به رکورد یک COVID-19 مورد اگر چه دولت سنتی پنهان کاری و این واقعیت مرزهای کشور coronavirus نقطه داغ ایران شک و تردید بیش از این ادعا است.

به جای پررنگ کردن جشن تجلیل Akhal-Teke, اسب, است که یک مرکزی نماد تبلیغات دولتی ترکمنستان ظاهر شد به پا زدن کردن جشن در اوایل این سال است.

تلویزیون دولتی شنبه نشان داد که مسابقات برگزار شد در مقابل جمعیت زیادی قبلا در این هفته در شوروی سابق جمهوری دومین شهر ترکمنآباد.

بر خلاف سال های گذشته دیپلمات ها و روزنامه نگاران دعوت نشده بودند را روز یکشنبه جشن.

دیپلمات ها از آلمان و ترکیه و امارات متحده عربی بود اما حضور در یک شنبه ارائه مارک ترجمه Berdymukhamedov را 2019 آسیا در اسب “اسب – نماد وفاداری و شادی” به زبان مربوطه از کشور خود.

ترکمنستان راه اندازی مجدد آن فوتبال داخلی لیگ با جمعیت در اوایل این ماه پس از اجرای یک وقفه کوتاه به عنوان یک بیماری همه گیر احتیاط در اواخر ماه مارس است.

ترکمن اسب روز محوری به کانون توجه بین المللی در سال 2013 زمانی که فیلم به بیرون درز پدید آمده نشان مستبد Berdymukhamedov افتاده بود خاموش اسب خود را پس از برنده شدن در یک مسابقه برگزار می شود به عنوان بخشی از جشن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de