آنکارا (AP) — ترکیه رئیس جمهور تهدید شنبه به استفاده از زور علیه دولت سوریه نیروهای اگر آنها نمی, جلو و عقب به یک زودتر به خط آتش بس در سوریه تا پایان ماه.

رجب طیب اردوغان در سخنرانی برای اعضای حزب حاکم به دنبال نادر مستقیم درگیری روز شنبه بین ترکیه و سوریه در داخل سوریه که به کشته شدن چندین ترکیه و سوریه پرسنل.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد را بمباران شده اند پیشرفت عمیق تر به شمال غربی استان ادلب این کشور در آخرین دژ شورشی از ماه دسامبر است. ترکیه — یک حامی قوی از برخی از شورشیان — دارای ده ها نظامی مشاهده پست ها در ادلب استان که هم مرز ترکیه است.

“اگر (اسد) حکومت می کند نه عقب نشینی به مناطق پشت مشاهدات پست های ترکیه خواهد بود مجبور به گرفتن امور به دست خود” اردوغان گفت. او گفت: دو نفر از ترکیه مشاهده پست های در حال حاضر پشت سوریه خطوط.

مشاهده پست راه اندازی شد تا به عنوان بخشی از یک توافق در سال 2018 با روسیه — یک حامی اصلی اسد — برای نظارت بر آتش بس است که پس از فرو ریخت.

اردوغان گفت: او گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که نیروهای سوریه باید عقب نشینی در اواخر شب در تماس تلفنی روز سه شنبه.

تبلیغات

“این یک دوره جدید در سوریه است. هیچ چیز نمی تواند باقی می ماند همان است که در آن ترکی سرباز خون شده ریخته و او گفت:” در اشاره به مرگبار روز دوشنبه درگیری.

“اگر ما سربازان ایمنی نمی تواند تضمین در ادلب هیچ کس نمی تواند انکار حق ما را به اطمینان حاصل شود آن را خودمان,” او گفت:.

بمباران توسط نیروهای دولتی سوریه کشته شدن هفت سرباز ترک و غیر نظامی و مترجم در حالی که ترکیه در تلافی کشته شدن حداقل 13 سوریه.

اردوغان نیز نامیده می شود برای خروج از سوریه نیروهای کرد از مناطق نزدیک مرز ترکيه. او را تهدید به از سرگیری یک حمله نظامی است که راه اندازی شد به شمال سوریه سال گذشته در مقابل کردی شبه نظامیان وجود دارد.

ترکیه در مورد آمریکا و متفقین نیروهای کرد که تروریست ها از آنجا که از لینک های خود را به زبان کردی شورشیان در آن سوی مرز در ترکیه است. اما کردها به رهبری نیروهای داخل سوریه نیز همکاری با آمریکا به عنوان یک متحد ارزشمند در برابر گروه دولت اسلامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de