‘غلت وب کم:’ سر از فضا نیروی مسخره ایران شناسایی ماهواره ای

رئیس تازه ضرب فضایی آمریکا نیروی مسخره ایران ادعا می کنند برای راه اندازی کرده اند شناسایی ماهواره ای آن را “غلت در فضا” در یک پیام در توییتر تأکید با برچسب “فضا سخت است.”

پس از چندین شکست خورده راه اندازی از آنچه گفته شد غیر نظامی-استفاده از ماهواره در ماه های اخیر ایران, سپاه پاسداران ادعا کرد که در آوریل 21 را با موفقیت راه اندازی یک نظامی شناسایی ماهواره ای به نام NOUR.

پنتاگون روشن نیست در این زمان که آیا راه اندازی شد به طور کامل موفق دیگر از به می گویند که یک موشک رفته بود “یک راه بسیار طولانی است.”

برجسته سیستم های ردیابی در حال حاضر نشان دادن یک ماهواره جدید آنها به عنوان نور.

چند روز بعد ژنرال جی ریموند ایالات متحده فضا زور به برخی از بینش بیشتر در پیام کوتاه ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

“فضایی آمریکا فرمان همچنان به پیگیری دو جسم در ارتباط با فضا پرتاب از ایران توصیف NOUR 01 (#SATCAT 45529) به عنوان 3U Cubesat” نوشته ریموند در مارس 25 پست.

به گفته ناسا Cubesat یک کلاس از مدولار تحقیقات nanosatellites با استاندارد چهار اینچ مکعب واحد است. با سه نفر از این واحد های ایرانی ماهواره ای خواهد بود 1 پا طولانی وزن حدود 9 پوند است.

“ایران متحده این قابلیت تصویربرداری” نوشت فرمانده. “در واقع این یک غلت در فضا; بعید ارائه اینتل” افزودن برچسب “spaceishard.”

در نگاه اول ریموند را نشاط مسخره به نظر می رسد ممکن از مرحله با وزارت امور خارجه سنگین هشدار در مورد راه اندازی.

این ماهواره در فضا است که نگرانی مقامات ایالات متحده اما این موشک فن آوری مورد استفاده برای دریافت آن وجود دارد.

که فن آوری به طور بالقوه می تواند تبدیل برای استفاده در برد بلند موشک های بالستیک.

ایالات متحده طول می کشد موقعیت که چنین ماهواره ای راه اندازی هستند و در سرپیچی از شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه ای که محدود ایران برای توسعه موشک های بالستیک قادر به حمل سلاح های هسته ای.

کمیته روابط خارجی مجلس سنا رئیس جیم Risch (R-آیداهو) در بیانیه ای گفت که پرتاب ماهواره “ویترین یک مسیر بالقوه برای یک موشک بالستیک بین قاره ای و برجسته ضعف از” طرح جامع اقدام مشترک ” یا JCPOA یک 2015 توافقنامه امضا شده بین ایران و شش قدرت جهانی.”

تلاش های قبلی برای پرتاب ماهواره به فضا انجام شد نام ایران و آژانس فضایی. پرتاب ماهواره نظامی اما به صراحت انجام شده توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGC) که ایالات متحده تعیین به عنوان یک سازمان تروریستی است.

Epoch Times Photo
وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در CCP ویروس در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در 8 آوریل سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

این نقطه بود و توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo مدت کوتاهی پس از راه اندازی. “ایرانیان همواره گفته است که این موشک برنامه قطع شد از نظامی که اینها صرفا تجاری شرکت. من فکر می کنم امروز راه اندازی ثابت می کند آنچه ما شده است گفت: در تمام طول در اینجا در ایالات متحده” او به خبرنگاران گفت: در تاریخ 22 آوریل. “سپاه پاسداران تعیین شده سازمان تروریستی راه اندازی یک موشک امروز.”

“من فکر می کنم هر کشور موظف است برای رفتن به سازمان ملل و ارزیابی اینکه آیا این پرتاب موشک سازگار بود که با قطعنامه شورای امنیت. من فکر نمی کنم آن را از راه دور است,” او گفت:.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net