Tsitsipas حفظ باز 13 عنوان برای 5th کار خود را

Stefanos Tsitsipas بود به سختی و مشکل در ضرب و شتم فلیکس دیلم-Aliassime 6-3, 6-4 به حفظ باز 13 عنوان در یکشنبه تامین پنجم به طور کلی خود را شکوفا حرفه ای و بدون رها کردن یک مجموعه.

دوم-کشت یونانی را شکست 19 ساله کانادایی را در خدمت سه بار و نجات چهار نفر از پنج شکستن امتیاز خود را.

“من با افتخار از این واقعیت است که ذهنی من حتی نمی crack نه یک بار گفت:” Tsitsipas که فرار خوی در دادگاه گاهی اوقات. “که واقعا خوب بود. اگر چه من خراب کردم من نمی خواهم بگویم که که روان بود گذشت. من خیلی خوشحال هستم که با وضعیت روحی من در طول کل مسابقه.”

Tsitsipas که رتبه شماره 6 شد اولین بازیکن برای حفظ مارسی داخلی عنوان پس از توماس Enqvist در سال 1998 است.

“من می دانم (توماس) بسیار خوب است. او ما حوضچه جام, کاپیتان” 21 ساله Tsitsipas گفت. “این باعث می شود من گرسنه برای اطلاعات بیشتر. من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و از شکستن رکورد و انجام کارهایی است که دیگران انجام نشده. که چه تعریف شخصیت من است.”

برنده شدن بدون اذعان مجموعه ای تاکید تمرکز چگونه Tsitsipas بود و در طول هفته در حالی که هنوز هم سرگرم کننده است.

تبلیغات

“که باعث می شود من بسیار افتخار می گفت:” Tsitsipas, یکی از پربرکت ترین بازیکنان در ATP Tour. “این بدان معنی است که من قادر به بود یکی از این افراد است که می تواند به خوبی و دیگران می توانید لذت بردن از تماشای.”

برای هفتمین کشت دیلم-Aliassime انتظار می رود.

این یک دوم مستقیم شکست در فینال, پس از از دست دادن در دنیای تنیس فینال مسابقات در برابر Gael Monfils در روتردام آخر هفته گذشته.

او خود را از دست داده و پنج حرفه ای نهایی است و در حال حاضر 2-2 برابر Tsitsipas در حرفه جلسات.

“من احساس می کنم نا امید کرد. شما هرگز مانند از دست دادن فینال اما در حال حاضر از آن شده است و پنج پس از آن است که در ذهن من” گفت: دیلم-Aliassime که رتبه شماره 18. “این دشوار است اما من فکر می کنم آن است که فقط رفتن برای من یک بازیکن بهتر است.”

پس از مواجهه با امتیاز مسابقه در دو بازی اول او به خوبی برای رسیدن به فینال.

در حال حاضر دیلم-Aliassime فقط به نفع خود و جمع آوری برخی از ظروف نقره به او ضربه گیری توانایی در دادگاه.

“این است که برای ساخت شخصیت من و من می خواهم برای غلبه بر این چالش یک روز. من کار به سمت این هدف است.” “من کار را به نفع خود بزرگتر مسابقات و برای رسیدن به حتی بهتر است همه چیز, بنابراین من می خواهم برای متوقف کردن در اینجا.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im