اعتماد مسافر برنامه های بان کی مون ‘هیچ ربطی به بیگانگان غیر قانونی دریافت مجوز رانندگی:’ DHS

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf on Feb. 9 انکار کرد که وزارت امنیت داخلی (DHS) منع نیویورک ساکنان از ثبت نام در جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه های. مخالفان او می گویند او در واکنش به تصویب قانون است که اجازه می دهد تا مهاجران غیر قانونی درخواست برای مجوز رانندگی بدون ارائه یک شماره امنیت اجتماعی.

“این هیچ ربطی به با بیگانگان غیر قانونی دریافت مجوز رانندگی. نیویورک است که دولت تنها به خاموش CBP [گمرک و حفاظت از مرزها] دسترسی به سوابق راهنمایی و رانندگی مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف اجرای قانون در میهن ما امنیت ماموریت” گرگ در توییتر نوشت یکشنبه. “بدون دسترسی CBP نمی دامپزشک مورد اعتماد مسافر متقاضیان است. این که ساده است.”

نظرات خود را پس از آمریکا در روز جمعه توصیف حرکت خود را به عنوان “بی معنی” و “تلافی جویانه” و خواستار گرگ دست بر اسناد و مدارک مربوط به تصمیم گیری است.

“ما نوشتن امروز و به بیان مخالفت با این تصمیم توسط وزارت امنیت داخلی (DHS) به تبعیض علیه ساکنان ایالت نیویورک با جلوگیری از آنها را از ثبت نام و یا دوباره ثبت نام در چهار متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) اعتماد مسافر برنامه” آنها در نامه ای نوشت (pdf). “این بی معنی تلافی جویانه تصمیم بلافاصله باید معکوس شود.”

“من ساخته شده روشن به فرماندار دیروز که تعلیق مورد اعتماد مسافر برنامه های نیویورک تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مجوز رانندگی و همه چیز را به انجام با شکست در به اشتراک گذاری اطلاعات” گرگ در توییتر نوشت جمعه.

گرگ اعلام کرد در فوریه. 5 که نیویورکی نمی شود مجاز به ثبت نام و یا ثبت نام مجدد در مورد اعتماد مسافر برنامه های اجرا شده توسط CBP از جمله جهانی ورود.

او گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز را “Tucker Carlson امشب” که در نیویورک ساکنان نمی توانند و یا باقی ماندن در برنامه “از آنجا که ما دیگر دسترسی به مطمئن شوید که آنها با کسانی که برنامه های مورد نیاز, بنابراین ما نیاز به انجام کار ما است.”

جهانی ورود را قادر می سازد تا سریع تر ترخیص زمانی که مردم از طریق گمرک هنگام ورود به ایالات متحده; NEXUS را قادر می سازد تا سریعتر عبور از مرز برای ثبت نام سفر بین ایالات متحده و کانادا; امن شبکه الکترونیکی برای مسافران سریع بازرسی یا SENTRI تسهیل ترخیص کالا از گمرک سریعتر برای مسافران هنگامی که آنها وارد ایالات متحده آمریکا; و رایگان و امن تجارت برنامه یا سریع کمک می کند تا محموله های تجاری عبور از مرز آمریکا کانادا یا مکزیک دریافت سریعتر ترخیص کالا از گمرک.

DHS با ارسال نامه ای به نیویورک مقامات دولتی اطلاع رسانی به آنها را تغییر دهید. دولت قانون جدید که اجازه می دهد تا مهاجران غیر قانونی دریافت مجوز رانندگی مانع CBP و مهاجرت و گمرک که هر دو بخشی از DHS از “دسترسی و اعتبار مربوط به اطلاعات موجود در نیویورک سوابق راهنمایی و رانندگی است که در عملیاتی مهم در DHS تلاش برای نگه داشتن ملت ما امن” گرگ نوشت.

وزارت خارجه این خودرو ثبت شده است استفاده می شود توسط ماموران اداره مهاجرت به تایید و یا تایید مظنون’ تاریخ تولد و ارتفاع و دیگر اطلاعات شناسایی شخصی. این پرونده نیز مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شناسایی اهداف شاهدان و قربانیان.

CBP که بخشی از وزارت امنیت داخلی در بیانیه ای گفت: در Feb. 6 که ممنوعیت “بلافاصله موثر.”

“هیچ چیز مهم تر از امنیت ایالات متحده و شهروندان ما و نیویورک چراغ سبز قانون باعث می شود ما کمتر امن و سپر جنایتکاران” CBP اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که بسیاری از نیویورک ساکنان و کسب و کار خواهد بود منفی تحت تاثیر این تغییر اما ما نمی توانیم سازش ایمنی و امنیت میهن ما. زمانی که ایالات متحده را منفی اقدامات است که مانع توانایی ما برای محافظت از کشور بزرگ ما, ما باید پاسخ دهند.”

در پاسخ به برنامه های نیویورک دادستان کل Letitia James روز جمعه اعلام کرد که دولت خواهد شد و تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه کرد که این تصمیم را “تاثیر منفی مسافران و کارگران و تجارت و اقتصاد ما.”

“این عذاب سیاسی, ساده و, ساده و در حالی که رئیس جمهور ممکن است بخواهید به مجازات نیویورک به صورت ایستاده به خود بیگانه سیاست های ما را” جیمز گفت. “ما برنامه ریزی برای اقدام قانونی و شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن ناعادلانه هدف از ایالت نیویورک ساکنان.”

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de