مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه کار مشغول او هیچ وقت برای ناهار می گویند مقامات کاخ سفید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار بسیار سخت به نمایندگی از ایالات متحده در میان CCP ویروس همه گیر یک نوع از رمان coronavirus پدید آمده است که چین در سال گذشته که او اغلب پرش ناهار دستیاران خود گفت: New York Post.

کاخ سفید کارکنان گفت: پست که تهمت برنامه است مربا بسته بندی شده به عنوان او کار می کند به سمت کمک به با خیال راحت بازگشایی اقتصاد در میان دیگر مسائل که او می تواند پنج ده کار مربوط به تماس در روز ترک او را با زمان بسیار کمی به غذا خوردن.

“من می توانم به شما بگویم که بزرگترین نگرانی من به عنوان رئیس ستاد این است که مطمئن شوید که او می شود برخی از زمان برای به دست آوردن یک نیش سریع به خوردن” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: پست. “او را به عقب بروید و ناهار درست کردن دفتر بیضی و بار بیش از نه آن قطع شده است توسط چندین تماس تلفنی ،

“اگر او می شود بیش از 10 دقیقه از زمان در یک روز داده می شود من را دیده اند در پنج هفته من تا به اینجا بوده است,” او اضافه شده است.

های مختلف مقام کاخ سفید گفت که در برخی از روزها رئیس جمهور نمی خوردن ناهار در همه گفتن نوشته است که “در زمان وجود دارد هنگامی که ناهار نیست حتی یک فکر” و “مقدار زیادی از زمان وجود دارد یا هیچ وقت برای ناهار یا وجود 10 دقیقه برای ناهار.”

نظرات در مورد رئیس جمهور مشغول برنامه آمده پس از نیویورک تایمز روز پنج شنبه منتشر شده یک مقاله طولانی به تصویر می کشد که رئیس جمهور به عنوان کسی که جدا شده در سفید خانه در میان CCP ویروس همه گیر هزینه های بسیاری از وقت خود را به تماشای کانال های خبری به دنبال هر نوع انتقاد از او و یا او را از دست زدن به بحران است.

در این مقاله همچنین به توصیف او به عنوان “ترش جمهور” که نگران است در مورد انتخاب مجدد در نوامبر و گفت که او “به ندرت” حضور Coronavirus نیروی کار جلسات که قبل از این جلسه با مطبوعات است. در نهایت با توجه به نیویورک تایمز مقاله رئیس جمهور به پایان می رسد و روز خود را با “خود معمول مواد غذایی آسایش” از “سیب زمینی سرخ کرده” که او می خورد در اتاق ناهارخوری خصوصی کردن دفتر بیضی است.

پس از مقاله نیویورک تایمز به ظاهر نا امید مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک رشته از پیام در توییتر در روز یکشنبه ابراز مخالفت با ادعاهای ساخته شده در این گزارش و اصرار دارد که او با این نسخهها کار سخت “از صبح زود تا اواخر شب.”

“افرادی که من می دانم و می دانم که در تاریخ کشور ما می گویند که من سخت ترین کار رئیس جمهور در تاریخ است. من نمی دانم در مورد آن, اما من یک کارگر سخت و احتمالا بدست بیشتر انجام می شود در 3 1/2 سال بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ است. این خبر جعلی آن متنفر!” او نوشت: در اولین پیام.

“من کار از صبح زود تا اواخر شب نیست ترک کاخ سفید در بسیاری از ماه (به جز برای راه اندازی بیمارستان کشتی آسایش) در سفارش به مراقبت از معاملات تجاری نظامی بازسازی و…. و سپس من خواندن یک داستان ساختگی در عدم @nytimes در مورد برنامه کا ام و عادات غذا خوردن نوشته شده توسط یک سوم نرخ خبرنگار که می داند هیچ چیزی در مورد من,” او ادامه داد.

“من اغلب در دفتر بیضی در اواخر شب و بخوانید و ببینید که من با عصبانیت از خوردن همبرگر و رژیم غذایی کک در اتاق خواب من. مردم با من همیشه حیرت زده کرد. هر چیزی به رفتار!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تا حد زیادی محدود به کاخ سفید پس از CCP شیوع ویروس قرار دادن یک توقف خود را قبلا گسترده سفر اما با انجام روزانه جلسات مطبوعاتی با خبرنگاران در غرب گرا در کاخ سفید به دلایل.

اما روز شنبه جلسه لغو شد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها نیست “به ارزش زمان و تلاش” به دلیل منفی و خصمانه سوالات او بارها و بارها خواسته شده توسط خبرنگاران.

در توییتر در زمان او معمولا برگزاری جلسات تهمت نوشت: “آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت. آنها را ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

کاخ سفید CCP ویروس task force عضو دکتر دبورا Birx گفت: رسانه ها است “بسیار slicey و خطرناک در مورد آنها چگونه قرار دادن جملات با هم به منظور ایجاد سرفصل” و که آنها نیاز به “مسئول درباره ما عناوین.”

“من فکر می کنم اغلب این گزارش ممکن است دقیق در بند سه و چهار و پنج. اما من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از مردم در واقع به بند سه و چهار و پنج. و من فکر می کنم که مسئولیت مطبوعات است که واقعا به اطمینان حاصل شود که سرفصل منعکس علم و اطلاعات است که در خود قطعه خود را” Birx گفته فاکس نیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de