طرح پیشنهاد به منظور کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از 10 سال با هدف دستیابی به یک بودجه متعادل در 15 سال

واشنگتن—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم بودجه قطعنامه که منتشر خواهد شد Feb. 10 تماس به صورت قابل توجهی کاهش به هر دو اختیاری و هزینه های اجباری. این پیشنهاد شامل عمیق کاهش بودجه در کمک های خارجی و برنامه های زیست محیطی.

پیشنهاد این سال با عنوان “بودجه برای آمریکا در آینده” شامل $4.4 تریلیون در کاهش هزینه بیش از 10 سال با توجه به خلاصه ای ورق ارائه شده به بار عصر.

این طرح با هدف کاهش کسری بودجه در هر سال و رسیدن به یک بودجه متعادل در 15 سال است.

“از روز اول رئیس جمهور تهمت گرفته شده کسری بودجه و هزینه های بسیار جدی است که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است بیشتر کاهش هزینه بیش از هر دولت در تاریخ” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به بار عصر.

نزدیک به 2 تریلیون دلار صرفه جویی خواهد شد به هزینه های اجباری که شامل حق برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید. یکی دیگر از 2 تریلیون دلار در پس انداز خواهد آمد از هزینه های اختیاری و بقیه را پس انداز بهره با توجه به طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای کاهش کمک های خارجی توسط 21 درصد از جمله کاهش به سازمان ملل متحد برنامه های. حذف از برنامه های مختلف و حساب های در حال انتظار برای صرفه جویی در حدود 170 میلیون دلار نسبت به سال 2020 تصویب سطح.

این طرح همچنین پیشنهاد کاهش سازمان حفاظت محیط زیست بودجه 26 درصد با از بین بردن ده ها تن از “برنامه های بی فایده.”

“ما همچنان به فکر می کنم سازمان حفاظت محیط زیست پف کرده” این مقام گفت.

این طرح همچنین پیشنهاد افزایش هزینه های دفاعی با 0.5 درصد پس از 2021.

دولت قصد دارد به درخواست 2 میلیارد دلار بودجه جدید از پنتاگون برای ساخت یک دیوار در مرز جنوبی, با توجه به رسمی. که به طور قابل توجهی پایین تر از پول درخواست شده در سال های گذشته.

“مهم ترین ویژگی های این دیوار به طور کامل منابع به عنوان در حال حاضر” این مقام گفت که 80 درصد از این دیوار که خواهد بود ساخته شده است نزدیک بودن به طور کامل منابع.

در ماه فوریه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد مرز وضعیت ملی اضطراری که اجازه داده او را به تغییر مسیر $6.7 میلیارد دلار از پنتاگون نسبت به ساخت دیوار در سال گذشته است. دولت برنامه ای برای تغییر اضافی $7.2 میلیارد دلار در این سال است.

Epoch Times Photo
یک کارگر ساختمانی نصب جدید شمشیربازی در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک حصار در تیخوانا, مکزیک, در تاریخ 21 ژوئیه 2018. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

کار مورد نیاز توسعه

رئیس جمهور همچنین پیشنهاد قابل توجهی پس انداز اجباری و اصلاحات اما محافظت از امنیت اجتماعی و مدیکر ذینفع این مقام گفت. این پیشنهاد شامل حدود 130 میلیارد دلار در پس انداز بیش از 10 سال پایین تر از هزینه های مواد مخدر در برنامه مدیکر.

یکی دیگر از $300 میلیارد دلار صرفه جویی برنامه ریزی شده است از طریق اجرای 20 ساعت در هفته کار مورد نیاز برای برنامه مسکن و خدمات درمانی و گسترش آن در مواد غذایی تمبر برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت تر کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر برنامه سال گذشته است. این تغییر به تنهایی ایجاد شده 13 میلیارد دلار صرفه جویی بیش از 10 سال با توجه به رسمی.

طرح های دیگر شامل وام دانشجویی اصلاح و سایت-خنثی پرداخت مفهوم پرداخت همان مقدار برای یک سرویس صرف نظر از اینکه بیمار از درمان سرپایی از بیمارستان یا مطب پزشک است.

در نور از شیوع کروناویروس در چین بودجه اولویت $4.3 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با بیماری های عفونی تحت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بودجه.

Epoch Times Photo
کارکنان فدرال در مرحله فدرال مثلث ایستگاه مترو در ویلسون پلازا و رونالد ریگان ساختمان در Jan. 28 سال 2019. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

بودجه نیز پیشنهاد حفظ امنیت کمک به اوکراین در حال حاضر به تصویب سطوح در حالی که افزایش بودجه برای امور جانبازان ناسا وزارت امنیت داخلی (DHS) و ملی امنیت هسته ای دولت. آن اختصاص هیچ بودجه برای نوادا یوکا کوه زباله های هسته ای مخزن.

رئیس جمهور بودجه برای وزارت مسکن و توسعه شهری است, کاهش 15 درصد اگر چه این پیشنهاد شامل $2.8 میلیارد دلار در بی خانمانی کمک مالی.

بودجه پیشنهاد حرکت سرویس مخفی آمریکا به وزارت خزانه داری از DHS.

آن را نیز باعث می شود فرد کاهش مالیات است که مجموعه ای به پایان می رسد پس از سال 2025 دائمی است.

کاخ سفید بودجه پیشنهاد مجموعه انتظارات بالا برای رشد اقتصادی است. بودجه پیش بینی اقتصاد را رشد حدود 3 درصد در سال در طول دهه های آینده با تکیه بر این فرض که مقررات زدایی و سیاست های دیگر را طولانی مدت تاثیر در اقتصاد است.

کنگره را نادیده گرفته است مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به بریده بریده فدرال هزینه های قبل از, و آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار دوباره. این پیشنهاد به طور کلی به عنوان یک سیاسی پیام سند است.

از لحاظ مالی غیر مسئولانه هزینه های صورتحساب بیش از یک دهه گذشته به طور چشمگیری افزایش بدهی که به تازگی با پیشی گرفتن $23 تریلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا هر دو حزب برای تصویب بودجه در ماه اوت سال گذشته به منظور بالا بردن هزینه های کلاه با حدود 320 میلیارد دلار برای سال مالی سال 2020 و 2021.

“من فکر می کنم در پایان که دو سال قرارداد ما در حال رفتن به به واقعا باید جدی گفتگو در مورد هزینه. و من فکر می کنم که آنچه که شما در حال شنیدن از تپه” این مقام گفت.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de