مغلوب ساختن پیشی جستن clamorous به دقت طراحی شده هند خوش آمدید حدود آسیایی, جغرافیای سیاسی

به دنبال بیش بزرگترین ورزشگاه کریکت روی کرسی ماجرا با بیش از 100,000 مردم, نخست وزیر هند را نشانه رفته ستایش در آمریکا بازدید کننده.

“رهبری از رئیس جمهور تهمت در خدمت بشریت” نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه با تروریسم و تماس خود را 36 ساعته سفر به هند یک حوضه در هند-روابط ایالات متحده.

جمعیت را تشویق می کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن مخابره شد.

“روابط میان هند و ایالات متحده دیگر فقط هر گونه همکاری” مودی گفت. “آن است که به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر.”

هند به نظر می رسد دوست دارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن واضح به نظر می رسید از هزاران نفر که تبدیل به موج خود را به عنوان کاروان snaked از طریق شهر احمدآباد و از ده ها هزار نفر که شهر پر شده جدید در ورزشگاه. از آن واضح به نظر می رسید از این آغوش که مودی به برگ برنده او پس از فرود از نیروی هوایی یکی از صدها نفر از تابلوهای تبلیغاتی اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.
اما آن را خیلی ساده نیست.

زیرا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعا محبوب در هند خود را clamorous و با دقت طراحی شده خوش آمدید شد و همچنین در مورد آسیایی, جغرافیای سیاسی چین در حال رشد قدرت و استادانه سیاستمدار هند که به آمریکایی خود بازدید کنندگان دقیقا آنچه او می خواست.

مودی “انجام شده است و این لزوما به خاطر او دوست دارد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Tanvi مادان مدیر هند پروژه در موسسه بروکینگز در واشنگتن “این بسیار بسیار مورد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رهبر آمریکا و به رسمیت شناختن آنچه در آن است که تهمت خودش را دوست دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد جمعیت — جمعیت بزرگ — و سربازان هند احزاب سیاسی به مدت طولانی شناخته شده است که چگونه به جای اسب و گله مردم به اندازه کافی به هر سیاستمدار نگاه محبوب است. در شهر احمدآباد پایتخت مودی در ایالت گجرات و مرکز قدرت خود را پایه, آن را نمی خواهد تلاش های زیادی را برای پر کردن یک کاورنو استادیوم ورزشی. آن را بیشتر تعجب آور است که یک تعداد انگشت شماری از کرسی های خالی باقی مانده و در برخی از غرفه را ترک کرده بود و حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سخنرانی خود.

برای هند روابط خوبی با ایالات متحده عمیقا مهم: آنها سیگنال است که هند جدی جهانی, بازیکن, مسئله ای است که مدت طولانی است که مهم به دهلی نو و کمک به سیمان یک داد که هر دو کشور را به عنوان یک وزنه تعادل به چین افزایش یابد.

“برای هر دو کشور خود را بزرگترین رقیب چین است” گفت: جان Echeverri-Gent, یک استاد دانشگاه ویرجینیا که تحقیقات و اغلب در هند است. “چین به سرعت در حال گسترش حضور خود در اقیانوس هند که هند به مدت طولانی در نظر گرفته شده خود را حیاط خلوت و منحصر به فرد خود عرصه ای برای نگرانی های امنیتی است.”

“این به وضوح یک نگرانی عمده برای هر دو کشور هند و ایالات متحده,” او گفت:.

تهمت نیست, اولین رئیس جمهور آمریکا است که مودی خواستگارى کرده است. در سال 2015 و پس از آن — رئیس جمهور باراک اوباما نخستین آمریکایی رئیس مهمان در هند روز جمهوری رژه قدرتمند حرکت نمادین. اوباما همچنین یک مودی در آغوش گرفتن و رسانه ها در هر دو کشور به زودی نوشتن در مورد این دو رهبران “bromance.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است محبوب در هند, حتی اگر برخی از این به سادگی است چرا که او رئیس جمهور ایالات متحده. یک 2019 مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد که 56 درصد از سرخپوستان به حال اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی در امور جهان, یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها که در آن او تا به آن سطح از تصویب. اما اوباما نیز محبوب: قبل از او در سمت چپ او تا به حال 58 درصد تصویب در امور جهان در میان سرخپوستان.

پیو نظرسنجی همچنین نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی بالاتر بود در میان حامیان مودی حزب ناسیونالیست هندو.

که تعجب آور نیست. هر دو مردان اخراج شده اند تا خود را ناسیونالیست پایگاه با ضد اسلام و بلاغت و سیاست های دولت از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر به مودی را سرکوب در کشمیر هند تنها کشور با اکثریت جمعیت مسلمان.

و مغلوب ساختن پیشی جستن هند پشتیبانی است که به دور از جهانی است. تظاهرات علیه سفر خود roiled شهرستانها از دهلی نو به حیدرآباد به مراتب شرقی شهرستان Gauhati اگر چه کسانی که در تظاهرات بودند تحت الشعاع قرار توسط تظاهرات بیش از یک جدید هندی قانون تابعیت که مودی پشت.

مودی است که به طور گسترده ای محبوب در هند است مواجه هفته از اعتراض به این قانون فراهم می کند که سریع آهنگ تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی — اما نه مسلمانان. در حالی که تهمت صحبت در مورد روابط با هند در روز سه شنبه هندوها و مسلمانان مبارزه در درگیری های خشونت آمیز که در سمت چپ حداقل 10 نفر کشته و بیش از دو روز.

در برخی از راه مودی و تهمت قدرتمند هستند پژواک از هر یک از دیگر.

آنها با هم تداخل دارند سیاسی سبک. هر دو populists که خود را به عنوان عجول و بی پروا قانون شکنی که خارج از تحقیر خود را در کشورهای سنتی نخبگان. هر دو در حال دیده شدن توسط منتقدان خود را به عنوان داشتن استبدادی گرایش. هر دو را احاطه کرده و خود را با مقامات که به ندرت سوال تصمیم گیری کنند.

اما آنها دوستان ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بله. “واقعا ما احساس می کنیم بسیار به شدت در مورد هر یک از دیگر,” او گفت: در دهلی نو نشست خبری.

اما بسیاری از ناظران نیست بنابراین مطمئن شوید.

“سوال این است که چقدر از این واقعی است, شیمی, به عنوان مخالف به آنچه که من می خواهم تماس برنامه ریزی شده شیمی” هماهنگ دیپلماتیک دلایل گفت: مادان. “این خیلی سخت به می دانم که اگر شما در اتاق.”

قطعا مودی می داند امریکا اهمیت به هند است. در حالی که این دو کشور همچنان به سر و کله زدن در مورد مسائل تجاری نخست وزیر سازماندهی خوش آمدید تحت تاثیر قرار داد که حتی در هند رسانه های خبری آن را تماشا بی شماری طراحی شده جرم سیاسی” ،

“وجود دارد هیچ کشور دیگری که رهبر هند خواهد برگزاری چنین رویداد که یک نخست وزیر هند خواهد اسراف از جمله شعارهای” هندوستان تایمز در سرمقاله خود.

“منظره و صدا شد و به ارزش یک هزار و موافقت نامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de