مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های آمریکایی ها عید پاک مبارک,’ خواستار اجتماعی فاصله به خلاص شدن از شر “طاعون’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در مارس 12 به ارائه تبریک عید پاک به آمریکایی ها در مستند به عنوان ملی تلفات از CCP ویروس همه گیر پیشی گرفته 21,300 مرگ و میر و بیش از نیم میلیون مورد تأیید.

“برای مسیحیان سراسر امریکا این هفته مقدس. ما به یاد داشته باشید رستاخیز عیسی مسیح بسیار مهم است اما این عید پاک خواهد شد بسیار متفاوت از دیگران است زیرا در بسیاری از موارد ما جدا شود تنها از لحاظ جسمی از کلیساهای ما. ما نمی خواهد در آنجا نشسته در کنار یکدیگر است که ما می خواهم می شود و به زودی دوباره خواهد بود. اما در حال حاضر ما در حال نگه داشتن جدایی ما خلاص شدن از شر طاعون. این یک طاعون در کشور ما مثل هیچ کس تا به حال دیده می شود. اما ما در حال برنده شدن در جنگ ما در حال برنده شدن در جنگ. ما خواهید بود با هم در کلیساها درست در کنار یکدیگر است. جشن خانواده گرد هم آوردن شبیه هیچ دیگر است. ما تا حد زیادی به توان خدا را شکر. عید پاک مبارک همه او گفت:” در انتشار کلیپ ویدیوئی.

با تقریبا همه آمریکایی ها در داخل خانه نگهداری می شود و تحت اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از گسترش این بیماری در بسیاری از تبدیل به آنلاین خدمات کلیسا به علامت مقدسترین روز در تقویم مسیحی. به عنوان تلفات نصب شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mulled بیش از زمانی که این کشور ممکن است شروع به بازگشت به حالت عادی.

فراگیر محدودیت های غیر ضروری در حرکت بودند که اعمال شده در هفته های اخیر در سراسر 42 متحده گرفته اند و تلفات زیادی در تجارت و پرسش بیش از چگونه کسب و کار طولانی تعطیلی و محدودیت سفر می کرد.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im