مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد موضوع آزادی مذهبی با نارندرا: کاخ سفید

واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد به موضوع آزادی مذهبی با نارندرا نخست وزیر در طول سفر خود به هند است که شروع در فوریه 24, کاخ سفید روز جمعه گفت.

این خبر بسیار خوبی برای هند به دلیل شده اند وجود دارد چند نمونه از BJP وزرای مانند Giriraj Kishore صحبت کردن که چرا مسلمانان باید ماند در هند در سال 1947 و در چند مورد فتنه موارد که در برابر مسلمان یا مسیحی معترضان در برخی از کشورها به خصوص کارناتاکا در هفته های اخیر.

به طور معمول این پیشرفت علامت ایالات متحده قصد آمد و در یک جلسه رسمی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خبرنگاران در واشنگتن با هیچ کلمه ای خرد کرده. به عنوان جلسه رسمی گفت: آزادی مذهبی به ویژه مهم است به این رژیم در واشنگتن است.

زمان و طبیعت از کاخ سفید است به خصوص جالب است. این اشاره اشاره ای به وضعیت آزادی مذهبی در هند می آید چند هفته پس از وزیر خارجه مایک Pompeo افتتاح US-led ابتکار آزادی بین المللی مذهبی و مقامات دولت آمریکا نشان داد که حوادث در هند قطعی شد که رادار.

“رئیس جمهور تهمت خواهد شد بحث در مورد مشترک ما سنت دموکراسی و آزادی مذهبی هر دو در سخنان و پس از آن قطعا در خصوصی. او را بالا می برد و این مسائل به ویژه آزادی مذهبی مسئله ای که بسیار مهم است به این دولت” یک مقام ارشد به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

این مقام در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند به نارندرا مودی در تابعیت (متمم) قانون و یا ملی ثبت نام از شهروندان است.

“ما باید این تعهد مشترک به تایید ما ارزش های جهانی حکومت قانون است. ما احترام زیادی برای هند دموکراتیک سنت ها و موسسات و ما ادامه خواهد داد به هند را تشویق به رعایت این سنت خواند و گفت: درخواست ناشناس ماندن.

“و ما در رابطه با برخی از مسائل که شما مطرح کرده اند,” ارشد گفت: دولت در پاسخ به این سوال در CAA و NRC.

“من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد شد بحث در مورد این مسائل در جلسات خود را با نخست وزیر مودی و توجه داشته باشید که جهان به دنبال هند به ادامه حمایت های دموکراتیک آن سنت احترام به اقلیت های مذهبی” این مقام گفت.

“البته آن را در قانون اساسی هند — آزادی مذهبی احترام به اقلیت های مذهبی و رفتار برابر با همه ادیان است. بنابراین این چیزی است که مهم است که رئیس جمهور و من مطمئن هستم که از آن خواهد آمد” گفت: این مقام.

اشاره به این که هند قوی و دموکراتیک پایه و اساس رسمی گفت: هند یک کشور غنی مذهبی زبانی و تنوع فرهنگی.

“در واقع آن را زادگاه چهار ادیان بزرگ جهان” این مقام اشاره کرد.

“نخست وزیر مودی در نخستین سخنرانی خود پس از پیروزی در انتخابات سال گذشته صحبت در مورد او چگونه خواهد شنده فراگیر بودن هند اقلیت های مذهبی. و قطعا جهان به نظر می رسد به هند برای حفظ آزادی مذهبی و درمان برابر برای همه را تحت حاکمیت قانون گفت:” مقام ارشد دولت رسمی.

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هندوستان, در حالی که نخستوزیر رژیم شده است مشتاق به نمایش گذاشتن اپتیک کنار این رویداد مانند Namaste تهمت تجمع در Motera ورزشگاه در احمدآباد سیگنال از واشنگتن شده است که بیشتر در طبیعت از دولت پیشه وری.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است سرد و گرم در مورد اینکه آیا او می خواهد در یک معامله تجاری با هند در طول این بازدید و یا آن را نگه دارید برای بعد. در هر حال او روشن ساخته است که او در نظر دارد به هند به مقیاس آن را “بسیار بالا” تعرفه در برخی از محصولات آمریکایی.

اشاره اشاره به آزادی مذهبی در هند به خوبی می تواند یک تاکتیک از اهرم پیش از بحث مغلوب ساختن پیشی جستن را با مودی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de