مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار می دهد که دائم قطع کمک های مالی مگر اینکه اقدام به نشان دادن استقلال از چین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه صادر ملل متحد سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار رسمی که ایالات متحده را به طور دائم قطع کمک های مالی خود را در 30 روز اگر سازمان را ندارد پیشرفت های عمده برای نشان دادن آن است که مستقل از چین است.

در نامه ای خطاب به مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus تهمت ذکر شده یافته های کلیدی از دولت خود بررسی که “شکست خورده پاسخ” به حزب کمونیست چین (CCP) شیوع ویروس در ووهان چین و در نتیجه همه گیر جهانی است که به هر طریقی هر دو سلامت و بحران اقتصادی به هر گوشه ای از جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بر اساس بررسی های صورت روشن است که که “به طور مداوم نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی پیش از آن” و شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از مقامات تایوانی که آنها تا به حال اطلاعات نشان می دهد انسان به انسان انتقال مرموز CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“سازمان بهداشت جهانی تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن هر یک از این اطلاعات مهم با بقیه جهان احتمالا به دلایل سیاسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت که چینی رهبر خلق چین در گزارش تحت فشار که در Jan. 21 “اعلام coronavirus شیوع اضطراری” و که که تنها تغییر در دوره Jan. 30 وقتی که در مواجهه با “شواهد” اعلام “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سپس متهم در سازمان ملل بدن و Tedros از بازی سیاست با سلامت مردم در انتقاد از تصمیم خود را به “شدت” ستایش چین سخت داخلی محدودیت های مسافرتی در حالی که مخالفت خود را بسته شدن مرزهای ایالات متحده و ممنوعیت مسافران آینده از چین است.

“من قرار داده و این ممنوعیت در محل بدون در نظر گرفتن خواسته های خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور در ادامه به لیست مسائل مختلف با چه کسی گزارش می افتند همه گیر نتیجه رسید که “روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید در این نامه گفت که ایالات متحده به این که 30 روز برای نشان دادن آن “استقلال از چین است.”

“دولت من در حال حاضر شروع به بحث با شما در مورد چگونگی اصلاحات در سازمان است. اما عمل مورد نیاز است به سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ما را هم به زباله.”

“اگر سازمان بهداشت جهانی مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.

“من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت امریکا منافع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de