مغلوب ساختن پیشی جستن به ما هشدار می دهد را ببینید ‘بسیاری از مرگ’ در هفته های آینده از CCP ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است تا آمریکایی ها به بریس برای افزایش مرگ و میر ناشی از CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در هفته های آینده به عنوان کشور مواجه آنچه که او می گوید ممکن است سخت ترین دو هفته از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مرگ و متاسفانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک یادآوری شروع به خود را در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.

وی برخی رسانه ها به “جلوگیری از گسترش شایعات نادرست و ایجاد ترس” در طول اضطراری ملی به دلیل آن است که “ضروری” است که رهبران ملی قادر به قطع از طریق “مه از سردرگمی منظور به دنبال حقایق و علم” در جنگ علیه حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هماهنگی میان دولت های ایالتی و فدرال مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که همه در دسترس هواکش در FEMA استراتژیک ملی ذخایر در حال استفاده و هدر نمی رود به عنوان کشور نزدیک آن پیش بینی اوج caseload از عفونت.

“این بسیار قابل فهم است که مقامات به دنبال دریافت بیشتر از آنها می توانید برای جوامع خود,” او گفت: درخواست خود را از دولت دریافت کرده است برای هواکش. “اما ترس از کمبود منجر به متورم درخواست است.”

فرمانداران درخواست برای اطلاعات بیشتر ماشین آلات از آنها استفاده کرد.

“ما یک دولت درخواست 40,000 … این امکان وجود ندارد.

“هر کجا که محلی کمبود گزارش ما درخواست متحده بلافاصله پس از دیدار با تقاضا است.”

او اضافه کرد که با سریع تر داده های از ایالات متحده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مشغول به کار بود برای هماهنگ کردن تجهیزات سطوح با امید ماندن چند روز پیش از بحرانی نیازهای پزشکی در هر دولت است.

“به من اجازه دهید بسیار روشن در مورد یک نقطه ما را به حرکت آسمان و زمین برای حفاظت از ما بزرگ آمریکایی شهروندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیش از 306,000 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای CCP ویروس در ایالات متحده و بیش از 8,300 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر اجتماعی فاصله قوانین به دنبال دارد.

“ما در حال آمدن به یک زمان است که رفتن به بسیار وحشتناک,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. “ما احتمالا هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این نوع از اعداد. شاید در طول جنگ و در طول جنگ جهانی یک یا دو و یا چیزی.”

مثل یک آتش سوزی’

در grimmest روز و در عین حال برای ایالت نیویورک است که در سخت ترین ضربه گیر coronavirus بیماری های مرتبط با کشته 630 نفر در 24 ساعت گذشته فرماندار اندرو کومو گفت: در روز شنبه.

این بیماری در حال حاضر به کشته شدن 3,565 مردم در نیویورک و وضعیت نگران کننده است به خصوص در لانگ آیلند در شرق شهر نیویورک که در آن تعدادی از موارد “مانند یک آتش, پخش,” کومو یک کنفرانس خبری گفت.

کارشناسان بهداشت و محاسبه است که نیویورک خانه هر دو به شلوغ منهتن و پر از تپه مزرعه کشور کشش به مرز کانادا ممکن است در اطراف یک هفته دور از بدترین نقطه در حال حاضر بهداشت جهانی بحران.

“ما هنوز در راس ما در حال نزدیک شدن … ما خواندن از پیش بینی این است که ما در جایی در هفت روز, محدوده” کومو گفت.

“این تنها شده 30 روز پس از اولین مورد,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند تمام عمر.”

شهر نیویورک به تنهایی اختصاص بیش از یک چهارم از ایالات متحده CCP ویروس مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز از رسمی دولت داده است. بیمارستان ها و morgues در شهر در حال مبارزه برای درمان به شدت بیمار و دفن مرده است.

کومو گفت که ایالت اورگان داوطلب شده بودند به ارسال 140 هواکش به نیویورک نقاط که به آنها نیاز دارید.

پس بحث در مارس 27 بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر خلق چین در پکن به جو و کلارا Tsai پایه و جک ما که همراه با خانه مدرن تاسیس Alibaba نیز ارائه شده برای ارسال 1,000 هواکش به نیویورک خواهد رسید که در فرودگاه JFK در روز شنبه یک منبع آشنا با این بحث گفت.

در ضمن CCP ادامه داد: با جهانی خود دروغ تلاش برای منحرف کردن سرزنش بیش از رژیم های اولیه سوء مدیریت از شیوع آغاز شده است که در ووهان.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im