تهمت می خواهد ما را به جهان شماره یک, پزشکی, تولید کننده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او می خواست ایالات متحده به جهان شماره یک, پزشکی, تولید کننده, به عنوان او را تشویق بازگشایی امریکا و ستایش خودروساز فورد در طول سفر به یکی از آن گیاهان در میشیگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید میشیگان خارج از دیترویت به تور یک کارخانه فورد است که تا حدودی تبدیل به تولید هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان همه گیر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus از ووهان چین. پیش از آن در روز تهمت برگزار شد میزگرد بحث و گفتگو با رهبران آمریکایی برای بحث در مورد جمعیت های آسیب پذیر ضربه CCP ویروس.

“امروز من اعلام ساده اما حیاتی ملی هدف: ایالات متحده خواهد بود که برتر جهان, داروخانه, داروخانه و پزشکی تولید کننده” رئيس جمهور گفت: در یک سخنرانی در کارخانه. “ما در حال آوردن داروهای ما برگشت و بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد.”

“ما باید تولید انتقادی تجهیزات و لوازم دارویی و فن آوری برای خودمان” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “ما نمی توانیم تکیه بر کشورهای خارجی به مراقبت از ما به خصوص در زمان دشواری است.”

president Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار محافظ سپر صورت که به او تحویل داده شد در طول یک تور در فورد Rawsonville اجزای گیاه, است که ساخت هواکش و تجهیزات پزشکی در طول CCP ویروس همه گیر در میشیگان, میشیگان در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (لی میلیس/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که جهانی CCP ویروس همه گیر است “اثبات یک بار و برای همه است که به یک کشور قوی و امریکا باید تولید کشور است.”

“درست است استقلال ملی نیاز به استقلال اقتصادی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از یک روز من شده است مبارزه برای بازگرداندن شغل ما از چین و بسیاری از کشورهای دیگر.”

در کارخانه فورد رئیس جمهور ستایش این شرکت خود را برای کار سخت و میهن پرستی و استعداد در تولید هواکش و PPE برای پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

“از آنجا که از virus فورد مجبور به توقف تولید خودرو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این چیزی است. اما شما انجام ناامیدی نیست. شرکت خود را رهبری به نام تا کاخ سفید و خواسته آمریکا بیشتر از همه سوال: “چگونه می تواند به ما کمک کند؟'”

ایالات متحده در حال حاضر در بخش, با تشکر از فورد تلاش در یک موقعیت برای کمک به کشورهای دیگر با هواکش و تجهیزات دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“با تشکر از شما ما ذخایر بیش از 100,000 جدید هواکش در چند ماه آینده,” او گفت:. “و من ارائه بیش از 14000 [فن] به دوستان و متحدان خود در سراسر جهان و آنها به شدت به آنها نیاز دارید. فقط این هفته با من صحبت کرد و به پنج کشور جهان است. آنها با من تماس است—آن را ممکن است برای بدست آوردن فن به آنها. و من از ارسال آنها را.”

president trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده گذشته یک موبایل تست خودرو به عنوان او می رسد به صحبت می کنند و در طول سفر در فورد Rawsonville اجزای گیاه, پس از آن بازگشایی از CCP ویروس محدودیت در میشیگان, میشیگان در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (لی میلیس/فردا نیوز)

“امریکا بسیار افتخار از فورد. حق در اینجا در Rawsonville جزء گیاه شما در حال ساخت یک بزرگ پزشکی آرسنال را شکست ویروس و سیمان امریکا محل به عنوان پیشرو تولید کننده و صادر کننده هواکش در هر نقطه در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

فورد در اواخر ماه مارس گفت: این برنامه ریزی برای شروع به تولید برخی از 50,000 هواکش در آوریل 20 و راه اندازی شد برای استقرار 500 ایران خودرو کارگران (UAW) اتحادیه کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش متعدد خودروسازان از جمله فورد و جنرال موتورز, جنرال الکتریک و فیات کرایسلر برای “یک دنباله با خیال راحت به راه اندازی مجدد امریکا موتورهای اقتصادی” و در ادامه به تماس برای بازگشایی امریکا است.

“شما نشان می دهد که ما می توانیم باز کشور ما در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله روزانه پزشکی نمایش دقیق بهداشت,” او گفت:.

president Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک صفحه نمایش از محافظ می پوشند در حالی که تور فورد Rawsonville اجزای گیاه, است که ساخت هواکش و تجهیزات پزشکی در طول CCP ویروس همه گیر در میشیگان, میشیگان در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (لی میلیس/فردا نیوز)

Gary Brabant, تکنسین در کارخانه گفت که او در ابتدا اضطراب زمانی به نام برای کار در کارخانه بود اما بی درنگ اطمینان.

“من نمی خواهم به بیمار و یا آن را به خانه به خانواده من است. اما پس از ورود در اینجا در اولین روز من احساس امن با توجه به سیاست های جدید و روش های مطرح شده توسط ما UAW ایمنی و بهداشت در تیم” Brabant گفت. “این احساس بزرگی می دانم که همه چیز را ما انجام می دهند در اینجا و در هر مجلس ما را به صرفه جویی در زندگی کسی.”

فورد آغاز از سرگیری عملیات در ایالات متحده در 18 مه که شامل راه اندازی مجدد تولید خودرو در کلید گیاهان و بازگرداندن حدود 12000 کارکنان که قادر به انجام شغل خود را از خارج از سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده “نیست به معنای تعطیل” و قبل از آن به خبرنگاران گفت که به اعتقاد او متحده باید شروع به باز کردن.

“هرگز پایان دادن به مستند خواهد دعوت از بهداشت عمومی فاجعه. برای حفاظت از سلامت مردم ما باید شاهد یک عملکرد اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

“آمریکایی ها که نیاز دارید و می خواهید به بازگشت به کار را نباید تخطئه; آنها باید حمایت شود” او بعد از آن اضافه شده است. “بر خلاف بسیاری از سیاستمداران و روزنامه نگاران برای کسانی که درآمد زندگی خود را با دو دست کار از راه دور است که فقط یک گزینه نیست. شما نمی باید این گزینه از انجام آن است. طرح ما بر ایمنی و حفاظت برای بازگشت کارکنان.”

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de