مغلوب ساختن پیشی جستن صدای امید برای ‘درست کردن’ از COVID-19 در ایالات متحده نقاط داغ

واشنگتن—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امیدواری کرد در روز یکشنبه که ایالات متحده شروع به دیدن یک “درست کردن” از COVID-19 بحران در برخی از کشور نقاط داغ و گفت: آمریکایی ها بودند شاید داده می شود glipse از “نور در انتهای تونل.”

نیویورک, سخت ترین آمار دولت, گزارش روز یکشنبه که برای اولین بار در یک هفته مرگ و میر کاهش یافته بود کمی از روز قبل اما هنوز هم وجود دارد نزدیک به 600 جدید مرگ و میر و بیش از 7,300 موارد جدید.

“شاید که نشانه خوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه با اشاره به کاهش مرگ و میر در نیویورک است.

ایالات متحده چهره های مهم هفته در COVID-19 بحران با آمریکا جراح عمومی هشدار روز یکشنبه از هفته آینده: “این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده.”

اکثر ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر به سرعت گسترش CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در ایالات متحده که در آن بیش از 335,000 نفر تست مثبت و بیش از 9,500 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: روز یکشنبه که بستری شدن در بیمارستان افتاده بود 50 درصد بیش از گذشته 24 ساعت اما او هشدار داد این بود که هنوز روشن نیست که آیا بحران رسیدن به یک فلات در دولت است که 4,159 مرگ و میر و بیش از 122,000 موارد است.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اما او افزود: “شما هرگز نمی توانید خوشحال باشید که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت ایالات متحده “بسیار دور پایین خط” در حال توسعه واکسن برای CCP ویروس. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

توسط Alexandra Alper و مت Spetalnick. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im