مغلوب ساختن پیشی جستن: ما برای شروع خرید 3 میلیارد دلار ارزش مزرعه کالا در هفته آینده

اعضای ماساچوست ارتش گارد ملی توزیع شیر رایگان ارائه شده به جای آن از لبنیات کشاورزان پرتاب دور بیش از حد شیر به دلیل کاهش تقاضا در میان COVID-19 شیوع در بوستون توده در 7 مه سال 2020 است. (برایان اسنایدر/فردا نیوز)

واشنگتن—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 9 گفت ایالات متحده می خواهد در هفته آینده شروع به خرید 3 میلیارد دلار ارزش لبنی و گوشت و تولید از کشاورزان به عنوان بیکاری soars و مردم مجبور به خطوط مواد غذایی.

“شروع در اوایل هفته آینده در دستور ایالات متحده آمریکا خواهد بود خرید ما از کشاورزان و دامداران و تخصصی تولید کنندگان محصول 3 میلیارد دلار از فراورده های لبنی و گوشت و تولید برای خطوط مواد غذایی & آشپزخانه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک پست در توییتر.

معلوم بود که آیا بیانیه خود با اشاره به 19 میلیارد دلار طرح امداد اعلام شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده در ماه آوریل است. این سازمان گفت: این امر خرید 3 میلیارد دلار ارزش محصولات کشاورزی به عنوان بخشی از این برنامه است.

کاخ سفید نیست بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اقتصاد ایالات متحده از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری به 14.7 درصد, دولت, داده ها نشان داد در روز جمعه.

مواد غذایی بانک ها شده اند در حال اجرا کوتاه در استیپلز.

CCP (دیروز) ویروس معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus همه گیر است مختل زنجیره تامین با کشاورزان گفت: آنها تا به حال به از بین بردن خود را تولید و euthanize خوک ها به دلیل امکانات پردازش را توقیف.

توسط Makini برایس و کریس Prentice. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de