واشنگتن/دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت خواهد شد یک سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 همراه با بانوی اول Melania آن اعلام شد در واشنگتن و دهلی نو امروز.

زن و شوهر مراجعه کنید به غیر از دهلی نو برای مذاکرات دو جانبه احمدآباد نیز در نارندرا مودی در ایالت گجرات.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: در واشنگتن که تصمیم به بازدید آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی به حال یک بحث تلفنی بیش از آخر هفته.

بیشتر به طور قابل توجهی اعلام کردند که وزارت امور خارجه آمریکا گفت: آن را تایید کرده است فروش یکپارچه دفاع هوایی سیستم سلاح به هند (IADWS) برای برآورد هزینه USD 1.9 میلیارد دلار است.

وزارت امور خارجه با تهمت بود همیشه در کارت های, از پرونده مودی رویداد در هوستون در ماه سپتامبر سال 2019 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آمد روی صحنه و effusively ستایش نخست وزیر هند.

مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات چهار بار از سابق بازگشت به قدرت برای دور دوم در آوریل 2019. پس از آن Modifest در هوستون آنها دوباره ملاقات دو روز بعد در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد جلسه در نیویورک است.

این دومین سفر یک رئیس جمهور آمریکا در طول مودی زمان در قدرت است. دوستان خود را ‘باراک آمد به هند در سال 2015.

اعلام توسط گریشام در کاخ سفید گفت: “طی یک تماس تلفنی بیش از آخر هفته رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی توافق سفر خواهد بیشتر تقویت هند-ما همکاری استراتژیک….”

نیز وجود دارد یک اشاره از آنچه را در دستور کار: تجارت, دفاع, مبارزه با تروریسم و انرژی و هماهنگی منطقه ای و مسائل جهانی و مردم-به-مردم خبر داد.

در مقدمه ای برای اعلام بازدید از ایالات متحده دفاع امنیتی همکاری آژانس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطلاع کنگره آمریکا عزم خود را برای فروش به هند IADWS.

این IADWS است که نوک به کمک هند برای نوسازی نیروهای مسلح خود را و به گسترش آن موجود دفاع هوایی معماری برای مقابله با تهدیدات ناشی از حملات هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im