مغلوب ساختن پیشی جستن به نشانه محرک لایحه در 4 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا 2.2 تریلیون دلار CCP ویروس محرک لایحه در 4 بعد از ظهر روز جمعه, با توجه به کاخ سفید.

رئیس جمهور امضا خواهد آمد ساعت پس از مجلس نمایندگان تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکای مدرن.

با وجود پشتیبانی از هر دو طرف, درام, unfolded در واشنگتن به دلیل Rep. توماس Massie (R-Ky.) اعلام کرد قصد خود را به سعی کنید به زور گسترش رای گیری در این لایحه است. قانونگذاران از هر دو طرف راهرو ابراز نگرانی در مورد لایحه, اما, اندازه گیری سرعت گذشت یک صدا رای دادن.

چون رای ندارد و ثبت آن روشن نیست چه کسی رای دادند که راه اما فریاد استراحتی صدا resoundingly به نفع بسته است. قانونگذاران در سراسر اتاق تحسین قرار می گیرد.

اجتماعی فاصله اقدامات مجبور اعضا به گسترش مجلسی با مشاهده برخی از اقدامات از بازدید کننده گالری. دیگران نیست, حاضر, حال یا در حمل و نقل به واشنگتن و یا باقی مانده در خانه خود متحده است.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه به رهبران گفت: آنها با حمایت از لایحه ای که سرچشمه در خانه اما تحت تغییرات در سنا قبل از قانونگذاران وجود دارد و تصویب آن به اتفاق آرا در شب چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پنج شنبه شب به خبرنگاران گفت که او “عمیقا سپاسگزار است که هر دو طرف با هم آمدند و به ارائه کمک برای کارگران آمریکایی و خانواده ها در این ساعت از نیاز” برجسته تعدادی از جنبه های این قانون است.

بی سابقه 2.2 تریلیون دلار بسته در سراسر امتداد 880 صفحه و شامل یک بار پرداخت 1200 $برای هر آمریکایی ساخت کمتر از $75,000 یک سال و $2,400 به زوج های متاهل ساخت تا $150,000.

پدر و مادر دریافت خواهد کرد $500 برای هر کودک است.

افراد و یا زوج های ساخت بیش از محدودیت هنوز هم پول اما پرداخت خواهد شد و با کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار بیش از آستانه به آنها را.

محدودیت ها گره خورده است تا سال 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا اگر آنها در دسترس نیست 2018 مالیاتی. افرادی که نمی فایل را برمی گرداند می توانید با استفاده از فرم های دیگر مانند تامین اجتماعی بهره مند بیانیه.

این لایحه همچنین شامل کمک های مالی برای برخی از موسسات بدون ارتباط مستقیم به شیوع CCP ویروس از جمله مبلغ 75 میلیون دلار برای بنیاد ملی در هنر و علوم انسانی مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای علوم انسانی و 25 میلیون دلار برای J. F. Kennedy مرکز هنرهای نمایشی.

اندازه گیری نیز اختصاص 11 میلیارد دلار برای سه بین المللی توسعه, گروه توسعه آفریقا صندوق آفریقایی توسعه, بانک بین المللی توسعه ارتباط.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در مارس 27 است که این لایحه “90% بزرگ” اما که خواهان “تا به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه” به دموکرات “به منظور دریافت ‘تصویر’ انجام می شود.”

ایالات متحده تا به حال بیش از 90,000 تایید موارد COVID-19 بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده به ثبت نام در این لایحه. CCP شیوع ویروس کشته شده بود 1,475 مردم در ایالات متحده از مارس 27.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de