SPEECH. US President Donald Trump speaks at the Economic Club of New York on November 12, 2019 in New York City. Photo by Spencer Platt/Getty Images/AFP

سخنرانی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در اقتصادی باشگاه نیویورک در نوامبر 12, 2019 در شهر نیویورک است. Photo by Spencer Platt/گتی ایماژ/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه یک پیروز ایالت متحده آمریکا روز شنبه, فوریه 4, سوپر ناظران سیاسی در برابر یک تقسیم حزب دموکرات و نادیده گرفتن یک استیضاح محاکمه در نزدیکی خاصی به پایان تبرئه.

این می توانست سخت ترین هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها با سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده آماده به اوج رسیدن چهار شنبه, فوریه 5 در حکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای ماه fulminated در برابر استیضاح خواستار آن یک “شکار ساحره” و stonewalling محققان.

اما با جمهوریخواهان اکثریت سنا آماده به بازی شیر یا خط از سوء استفاده از دفتر و انسداد اتهامات در کمتر از 24 ساعت به سرمایه دار خیلی مهم املاک و تلویزیون شخصیت شناور است.

از این تریبون در گرند اتاق بحث از مجلس نمایندگان او را تحویل دولت سالانه اتحادیه در یک “بسیار خوش تن” کاخ سفید مشاور گفت.

صدور صورت حساب های بالا را به اقتصاد قوی و مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب پلاریزه جنگ با مهاجرت غیر قانونی, همه قرار داده شده در زیر موضوع “بزرگ به آمریکا باز گشت” – یک عبارت بازتاب مغلوب ساختن پیشی جستن شعار “آمریکا بزرگ دوباره.”

“من” کلمه نمی خواهد حتی تلفظ کاخ سفید می گوید.

“من خواندن گفتار و کلمه” استیضاح را “نه در آن” سخنگوی هوگان Gidley گفته فاکس نیوز.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: شبکه تلویزیون و مجریان در سالانه ناهار به میزبانی کاخ سفید قبل از سخنرانی که او خواهم بود “فوق العاده پایین کلید” و نبود احساس “تلخ” در همه سیاسی شده است.

البته با یک رئیس جمهور که دوست دارد به ad-lib و متنفر به قوانین بازی او ممکن است هنوز راه اندازی چند کلامی بمب در آوردند.

او در حال حاضر صرف بخشی از شنبه تمسخر دموکراتها shambolic-لگد به اولیه خود را نجومی کرد و گفت که تاخیر در شمارش آرا در آیووا بی کفایتی خود را ثابت کرد.

“هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

و بازتاب تلخ و جو در این کشور پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری برجسته جوان چپ قانونگذاران اسکندریه Ocasio-کورتز و Ayanna Pressley در میان چندین دموکرات اعلام آنها می خواهم تحریم دولت از اتحادیه.

“من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” او هنوز توییتی.

انتخاب مهمانان این رویداد بزرگ بگویید که داستان های خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی میدارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت ارشد گشت مرزی افسر زن که برادر به قتل رسید یک مهاجر غیر قانونی در سال 2018 و سابق کاراکاس رئیس پلیس ایوان Simonovis که صرف سال در زندان تحت ونزوئلا چپ دولت است.

دموکراتیک رهبران حزب’ مهمانان را شامل برخی از 80 پزشکان و بیماران و دیگران طرف آنها چه می گویند برگ برنده دولت را به عدم مقابله با مراقبت های بهداشتی مشکلات.

مصر مغلوب ساختن پیشی جستن

محل خواهد بود مجلس نمایندگان که در آن فقط در ماه دسامبر گذشته دموکراتیک اکثریت استیضاح رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره است.

نشستن چند پا دور خواهد بود مجلس نانسی پلوسی آنها تهمت بارها و بارها توهین در تماس او را “عصبی نانسی” و دیگر نام مستعار.

دریای خصمانه قانونگذاران دموکرات را به سازمان دیده بان او را از صندلی خود را به جمهوری خواهان که اکثریت را در سنا و همه اما مطمئن شوید که به اعلام او گناه نیست در استیضاح حکم رای در روز چهارشنبه.

این سخنرانی می تواند در تئوری می تواند یک فرصت برای التیام یک ملت نارضايتي در بی اعتمادی.

تهمت می تواند ابراز تاسف برای چه حتی چند تا از خود سناتور جمهوریخواه علنا می گویند بود غیر قانونی رفتار در سوق دادن اوکراین به باز کردن یک سوال برای مبارزه با فساد مالی در برابر یکی از اصلی دموکراتیک ریاست جمهوری مخالفان جو بایدن.

و یا به عنوان کاخ سفید است که نشان می دهد او می تواند به دنبال آرام کردن آب به طور کامل اجتناب از موضوع استیضاح فقط به عنوان بیل کلینتون را در دوران پس از استیضاح دولت از اتحادیه در سال 1999.

هیچ پایانی در چشم

دموکرات ها در مجلس قول می دهم به نگه داشتن رفتن در مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پس از استیضاح دادگاه گفت که او هنوز هم می خواهد به استفاده از قدرت خود را به تحریف نوامبر انتخابات.

“طرح های فریبنده همچنان ادامه دارد و خطر هرگز فروکش” آدام شیف سرب استیضاح مدیر گفت: دوشنبه, فوریه 3, به چالش کشیدن جمهوری خواهان به “صحبت می کنند که حقیقت افتضاح است.”

اما مبارزه اصلی تغییر خواهد کرد به مبارزات انتخاباتی که در آن دموکرات ها هنوز در تلاش به باد افشان کردن گیج کننده تعداد نامزدها رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به سختی متوقف شد و پس از مبارزه روز او در زمان دفتری در سال 2017 و تیم خود می بالد قوی بودجه و سازمان است.

دموکرات ها در مقابل, هستند, عمیقا تقسیم شده بین چپ بال مندرج توسط برنی ساندرز و میانه رو مانند بایدن.

هرج و مرج در آیووا که در آن مقامات تنها قادر به انتشار نتایج قسمی اواخر روز سه شنبه باعث تهمت و متحدان او به خیره نگاه کردن و سوخت تئوری های توطئه در مورد دموکراتیک مقامات در تلاش برای دکل مسابقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale گفت: واشنگتن پست: “این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم و در عین حال بیشتر خبر خوب روز سه شنبه با یک نظرسنجی گالوپ نشان دادن خود تصویب امتیاز در بالاترین سطح خود تا کنون: 49%.

پشتیبانی شد تا هر دو در میان جمهوری خواهان و مستقل هر چند مخالف در میان دموکرات ها تا به حال عمیقتر بیشتر از همیشه نظرسنجی ها یافت می شود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im