مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام ‘باز کشور ما’ گروه ضربت نشان دهنده در بزرگترین تصمیم’ از عمر خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او به زودی اعلام یک نیروی کار اختصاص داده شده برای باز کردن ایالات متحده برای کسب و کار او به عنوان منعکس کننده در مورد مسائل اطراف چگونه به بازگشایی این کشور به عنوان “بزرگترین تصمیم” او همیشه خواهد ساخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواستار آن را “افتتاح کشور ما” نیروی کار یا شورای بنابراین به عنوان نه به اشتباه این گروه با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“ما در حال رفتن به رهبران کسب و کار بزرگ پزشکان و گروه زیادی از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در کاخ سفید در CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

صدای در اتاق جلسه ادا در حال عبور است که آن را مانند یک “اقتصادی, گروه ضربت,” که بر اساس آن تهمت روشن “این است که فراتر از اقتصادی است.”

او گفت که او احتمالا اعلام گروه ضربت در روز سه شنبه. این گروه به احتمال زیاد به دیدار طریق تلفنی.

“سپس من را به یک تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “[مانند] آیا ما نزدیک یک منطقه کوچک است که یک کانون? … نیز بسیار مهم نقاط مختلف کشور چون شما به میانه آن متفاوت است شاید سواحل شرق یا غرب ساحل. سواحل غرب این اعداد شگفت انگیز در سواحل غرب است. بسیار جالب است.”

کاخ سفید را به “کروناویروس دستورالعمل برای امریکا” برای اولین بار صادر شده در مارس 16, پایان روز 30 آوریل.

“من می گویند من می خواهم به دریافت [ایالات متحده] باز [برای کسب و کار] به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این کشور بود به باز و پر جنب و جوش و بزرگ است. نه با مردم ماندن در … من دوست دارم به آن را باز کنید. من مصمم به انجام هر کاری اما حقایق را تعیین خواهد کرد که چه کار کنم.”

وقتی پرسید که آیا او می تواند باز به بستن این کشور دوباره باید وجود داشته باشد سنبله در عفونت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در نظر گرفتن این ایده با توجه به شیوع.

“من به تماشای کشورهای دیگر در بسیاری از موارد, آنها جلوتر از ما [به طوری که] آن حمله کردند و آنها را قبل از آن ضربه آنها را برای اولین بار … و آنچه آنها انجام می دهند و موفقیت آنها در حال داشتن و رفتن به بازی بخش زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او بعدها اشاره کرد که باید وجود داشته باشد هر گونه “شعله ور شدن یو پی اس” پس از این کشور بازگشایی برای کسب و کار و سپس او امیدوار بود آنها خواهد بود موضعی “بنابراین ما می توانید کنترل آن را از محلی نظر بدون نیاز به نزدیک است.”

“ما در حال مبارزه با این دشمن پنهان که نابغه است. آن نابغه است. آن نابغه است. راه این حمله بسیاری از کشورها در بسیاری از زوایای مختلف … آن را بسیار دشوار دشمن اما ما در حال رفتن به برنده شدن و ما برنده خواهد شد بسیار قاطعانه” رئیس جمهور گفت:. “من باید به تصمیم گیری و من تنها به امید خدا این تصمیم درست است. اما من می خواهم بگویم بدون سوال; این بزرگترین تصمیم من تا به حال به را است.”

‘یک نوع متفاوت از مرگ’

یک خبرنگار پرسید: “این مدل به عنوان من درک می کنم و آنها را بر اساس اجتماعی فاصله ادامه طریق ممکن است. این است که درست است ؟ و اگر شما برای باز کردن اقتصاد در مارس 1 یا مدتی در آن ماه خواهد بود که تاثیر این مدل از نظر مرگ و میر است که شما انتظار می رود؟”

کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ دبی Birx توافق کردند که پیش بینی توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل (IHME) به پایه پیش بینی های خود را در اجتماعی فاصله ادامه طریق ممکن است. با این حال او اشاره کرد که IHME مدل شده است به طور مداوم تغییر و که منحنی “در حال گرفتن بسیار گسترده تر اعتماد به نفس فواصل … هنگامی که شما ببینید که شما می دانید این مدل کمی از بی ثباتی است.”

به این ترتیب, آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد, او گفت:. “نگاه کنید چقدر این مدل را در فقط یک هفته. به یاد داشته باشید فقط یک هفته پیش از آن بود 80,000. در حال حاضر آن را 60,000,” Birx با اشاره با اشاره به چگونگی پیش بینی مرگ و میر در ماه اوت در ایالات متحده کاهش یافته است و دوباره در هفته گذشته به عنوان در هر مدل.

Birx
کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش دادن در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در جیمز بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در آوریل 10, سال 2020 است. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

Birx نیز اشاره کرد که کشورهای مختلف باید با نزدیک شدن به این بیماری همه گیر متفاوت با برخی از کشورها تحمیل stay-at-home سفارشات. در مقابل کشورهای دیگر انجام داده اند و باید به جای انجام گسترده تر تست و تماس با ردیابی. دومی رویکرد کمک خواهد کرد به اطلاع مقامات از افرادی که بیشتر احتمال دارد به CCP ویروس و از این رو باید قرنطینه شود.

“ما نگاهی به آنچه در نیویورک انجام شده است و دیترویت و ما فراموش می کنیم که وجود دارد یک یوتا و نیومکزیکو و شمالی و داکوتای جنوبی و یک سری کامل از ایالات متحده است که انجام شده است تست و تماس با ردیابی و تست شده اند در نرخ بالاتر از آن است که نرخ سرانه است که همه ما در مورد بحث” Birx توضیح داد. “بنابراین ما در حال نگاه کردن به آن است که: آنها چه کردند ؟ جایی که بیشترین آسیب پذیری? که در آن در حال شیوع به احتمال زیاد به رخ می دهد؟”

“بنابراین ما در حال نگاه کردن به تاثیر از این مدل و این مدل پیش بینی بر اساس نوع تماس با ردیابی—کمتر کاهش بیشتر تماس ردیابی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار “حق با شما است در مورد باز کردن و [احتمال این که] آن می تواند منجر به مرگ شود اما در خانه ماندن منجر به مرگ نیز می باشد. آن است که بسیار آسیب زا برای این کشور اما در خانه ماندن اگر شما نگاهی به اعداد است که منجر به یک نوع متفاوت از مرگ, شاید, اما آن منجر به مرگ نیز می باشد. این یک تصمیم بسیار بزرگ است. این بزرگترین تصمیم من همیشه خواهد ساخت.”

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 18,700 و میر نسبت به CCP ویروس.

آمار منتشر شده در مارس 3 توسط اداره آمار کار (BLS) نشان می دهد که اقتصاد آمریکا دهکدهای از دست داد بیش از 700 ، 000 شغل در اولین هفته از تلاش های دولت برای کاهش سرعت گسترش CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. این BLS داده نمی گرفتن اثرات کامل CCP ویروس پس از آن در زمان نگه دارید از ایالات متحده به عنوان آن را بر اساس یک نظرسنجی انجام شده در بین 8 مارس و 14 مارس قبل از بسیاری از اقدامات کاهش در این کشور اتخاذ شد.

موسسه سیاست اقتصادی (EPI) در واشنگتن-بر اساس اتاق فکر در مارس 1 ساخته شده وخیم هوا که 19.8 میلیون شغل می تواند از دست رفته در ماه جولای.

پتر Svab کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im