مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به نگه دارید ما بودجه برای ‘چین-محور” که

واشنگتن May 8 (PTI) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای قرار دادن یک “بسیار قدرتمند” بر ما نگه’ بودجه به سازمان بهداشت جهانی را متهم به آژانس سازمان ملل متحد بودن “بسیار چین محور” و نقد آن را برای داشتن “از دست رفته تماس” در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بهداشت جهانی آژانس های اولیه آن هدایت با هدف مقابله بین المللی گسترش coronavirus.

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول به چه کسی است. ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به. آن چیزی که اگر آن کار می کند. اما زمانی که آنها تماس بگیرید هر شات اشتباه که هیچ خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

ژنو-مقر سازمان بهداشت جهانی (WHO) دریافت مقادیر زیادی پول از ایالات متحده است.

“ما پرداخت برای اکثریت یا بزرگترین بخشی از پول خود را. آنها در واقع انتقاد و مخالفت با ممنوعیت سفر در زمان من آن را انجام داد. آنها در اشتباه بودند. آنها بوده ام اشتباه در مورد بسیاری از چیزها است. آنها تا به حال بسیاری از اطلاعات اولیه و آنها نمی خواهند به آنها بسیار – به نظر می رسد بسیار چین محور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور گفت دولت او که قرار بود برای نگاه به ما کمک های مالی به چه کسی است.

“ما به یک اکثریت از پول است که آنها را دریافت کنید و آن را بسیار بیش از 58 میلیون دلار. USD 58 میلیون دلار است که بخش کوچکی از آنچه که آنها در طول سال است. گاهی اوقات آنها بسیار بیشتر از آن است. گاهی اوقات آن را برای برنامه هایی که آنها انجام می دهند و آن را بسیار بزرگتر اعداد. اگر برنامه ها خوب هستند که تا آنجا که به ما مربوط می شود,” او گفت:.

“اما ما می خواهیم به آن نگاه کنید که چرا که آنها آن را به نام اشتباه. آنها (که) آن را به نام اشتباه. آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می تواند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها را شناخته و آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانند. بنابراین ما به دنبال به که بسیار با دقت و ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول برای این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در همین حال سناتور جیم Risch رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا خواستار تحقیقات مستقل به این که اداره COVID-19 پاسخ.

“چه کسی شکست خورده است و نه تنها مردم آمریکا در آن شکست خورده است و جهان با آن آشکار نادرست از پاسخ به COVID-19” گفت: Risch.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ” آشکار تمایل به نگه داشتن حزب کمونیست چین به حتی حداقل استاندارد جهانی سلامت و شفافیت مانع از جهان توانایی بلانت گسترش این بیماری همه گیر است.

“این کاملا غیر قابل قبول است که سازمان بهداشت جهانی تبدیل به یک عروسک خیمه شب بازی سیاسی دولت چین” او ادعا کرد که این یک تحقیقات مستقل به این که اداره COVID-19 پاسخ ضروری است.”

ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به چه کسی است.

“ما پرداخت کننده مالیات ارزش دلار باید به سمت سرمایه گذاری برای جلوگیری از گسترش بیماری به کمک و تشویق پوشش یو پی اس که هزینه زندگی و جداسازی بخش هایی از جمعیت جهان در زمینه های سیاسی عنوان شده است در مورد تایوان” سناتور Risch گفت.

یک گروه دو حزبی از نزدیک به دو دوجین قانونگذاران اعلام کرد که سهشنبه به معرفی یک قطعنامه پال خواستار قطع بودجه دولت که تا Ghebreyesus استعفا داد و یک کمیسیون بین المللی به بررسی این سازمان نقش مهمی را در پوشش حزب کمونیست چین را شکست خورده COVID-19 پاسخ.

“این کمک کرد که حزب کمونیست چین پنهان کردن تهدید COVID-19 از جهان و در حال حاضر بیش از 10 ، 000 آمریکایی ها مرده تعدادی که انتظار می رود که به طور چشمگیری در هفته های آینده,” کنگره مرد Reschenthaler ادعا.

“ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به چه کسی است. این درست نیست که آمریکایی ها سخت به دست آورده دلار مالیات استفاده می شود برای انتشار در چین نهفته و پنهان کردن اطلاعات است که می تواند زندگی را نجات داد. این لایحه را که پاسخگو برای خود سهل انگاری و فریب داشتند.”

ایالات متحده’ جامعه اطلاعاتی گزارش کرده است که دولت چین hid تهدید COVID-19 و به عنوان یک نتیجه, آن را دشوار برای بقیه جهان به پاسخ اولیه مناسب و به شدت کنگره گفت: فرد کلر.

“به دلایل فراتر از درک این که عمل به عنوان یک شریک صامت در این تلاش به جای حفاظت از زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان از جمله صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان آمریکایی است. ما سخت به دست آورده دلار مالیات باید به سازمان جهانی بیشتر در رابطه با متخلف دولت چین نسبت به ارائه اطلاعات دقیق و حفاظت از جان بی گناه,” کلر گفت.

سناتور مارکو روبیو متهم حزب کمونیست چین با استفاده از کسانی که “برای گمراه کردن جهان است.”

“سازمان رهبری است یا همدست و یا خطرناکی بی کفایت. من کار خواهد کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطمینان حاصل شود که مستقل است و شده است به خطر بیافتد توسط CCP قبل از ما ادامه می دهیم فعلی بودجه,” او اضافه شده است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, بیش از وجود دارد 1.43 میلیون تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و بیش از 82,000 مردم فوت کرده اند با توجه به این بیماری است. آمریکا حدود 400,000 عفونت بالاترین در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im