واشنگتن فشار دادن متحدان به ممنوعیت هواوی یکی از بزرگترین شرکت فنی از نسل بعدی 5G شبکه های داده تلفن همراه گفت: این یک ریسک امنیتی است.

منتشر شده 5:32 PM 17 فوریه سال 2020

به روز شده در 5:32 ب. ظ 17 فوریه سال 2020

TRUMP. US President Donald Trump walks on the South Lawn upon his return to the White House in Washington, DC, on February 16, 2020. Photo by Olivier Douliery/AFP

مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بر روی چمن جنوب پس از بازگشت به کاخ سفید در واشنگتن دی سی در 16 فوریه سال 2020 است. عکس توسط Olivier Douliery/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده’ سفیر ایران در آلمان گفت: پنج شنبه, مارس 16 که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تهدید به قطع هوش-به اشتراک گذاری با کشورهای که در برخورد با تکنولوژی شرکت Huawei.

واشنگتن شده است با فشار دادن متحدان به ممنوعیت هواوی یکی از بزرگترین شرکت فنی از نسل بعدی 5G شبکه های داده تلفن همراه گفت: این یک ریسک امنیتی است.

سفیر ریچارد Grenell گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “دستور من روشن است که هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح است.”

Grenell گفت در توییتر که رئیس جمهور تا به حال نام او را در روز یکشنبه از نیروی هوایی یک هواپیمای ریاست جمهوری برای انتقال پیام.

کلید متحدین آمریکا در اروپا و به ویژه بریتانیا و فرانسه گفته اند که آنها نمی خواهد به ممنوعیت Huawei از ساختمان شبکه های 5G خواهد شد اما اعمال محدودیت.

علنا به ما بوده است و مهار در پاسخ آن, اما تهمت بود گزارش خشمگین با لندن است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه که Huawei شد “اسب تروا برای هوش است.”

این شرکت با تکنولوژی به شدت رد می کند آمریکا اتهامات و پکن مشخص است و درمان آن به عنوان “اقتصادی قلدری.”

ما کیفرخواست در روز جمعه گذاشته بیشتر اتهامات جنایی علیه Huawei مربوط به سرقت مالکیت معنوی اضافه کردن به اوایل اتهامات که این شرکت به سرقت اسرار تجاری از آمریکایی حامل T-Mobile. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de