مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند روابط چین می گوید: در هیچ خلق و خوی برای Xi مذاکرات

SHAKING HANDS. US President Donald Trump (L) shakes hands with China's President Xi Jinping at the end of a press conference in 2017. File photo by Fred Dufour/AFP

تکان دادن دست. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) حرکت دست با رئیس جمهور چین شی جینپینگ در پایان یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2017. فایل عکس توسط فرد دوفور/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر سخت شعارهای خود نسبت به چین در پنج شنبه, مه 14 و گفت او دیگر مایل به صحبت با شی جینپینگ و هشدار آینه او ممکن است قطع روابط بیش از رقیب ابرقدرت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

تنش ها را ratcheted بین واشنگتن و پکن به عنوان آنها تجارت barbs بیش از منشاء همه گیر – که برای اولین بار به نظر می رسد در اواخر سال 2019 در شهر ووهان و آن تهمت دوبله شده است “طاعون از چین است.”

“من رابطه بسیار خوبی (با Xi) اما من فقط در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار. “من بسیار نا امید در چین است. من به شما بگویم که در حال حاضر,” او گفت:.

پرسید که چگونه ایالات متحده ممکن است را انتخاب کنید به مقابله به مثل تهمت به هیچ جزئیات اما زده و تهدید آمیز گفت: “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند کارهایی انجام دهد. ما می تواند قطع کامل ارتباط است.”

“اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “شما می خواهم صرفه جویی 500 میلیارد دلار اگر شما قطع کامل ارتباط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای هفته ها متهم چین از کتمان مقیاس واقعی از شیوع آن اجازه می دهد به گسترش بدون کنترل در سراسر جهان و ادعا می کنند زندگی 300,000 مردم به تاریخ.

پکن به شدت تکذیب این اتهام اصرار آن انتقال تمام اطلاعات موجود در اسرع وقت به سازمان بهداشت جهانی است.

اما تهمت دو برابر کردن در فاکس کسب و کار اصرار دارد: “می تواند آنها را متوقف کرده اند آن را. می تواند آنها را متوقف کرده اند و آن را در چین جایی که آن را از آمد. اما این اتفاق رخ نداد که در راه است.”

“این بسیار غم انگیز است چه چیزی اتفاق افتاده است به جهان و کشور ما با همه از مرگ,” او گفت:.

نرم اتهام

آمریکا-چینی بن بست بیش از همه گیر مطرح است پرسش بر سرنوشت بخشی از معامله تجاری امضا در ماه ژانویه که تا به حال مشخص شده آتش بس در کبودی جنگ اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته رد renegotiating که معامله وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش می دهد که چین به دنبال بازگشایی شد.

تاریخ و زمان آخرین جمعه, مه 8, معاون نخست وزیر لیو او که رهبری چین در مذاکرات صحبت با تلفن با واشنگتن بالا مذاکره کنندگان و تایید کرد که هر دو طرف توافق کردند تا برای اجرای فاز اول این معامله است.

اما جنگ از کلمات است پختند با مقامات ایالات متحده با اضافه کردن سوخت به آتش چهار شنبه, مه 13 گفت: هکرهای چینی در تلاش بودند برای به دست آوردن coronavirus داده ها در درمان و واکسن و هشدار تلاش دولت چین درگیر-وابسته به گروه ها و دیگران است.

اف بی آی و سازمان امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت گفت: چین تلاش های مطرح شده یک “تهدید قابل توجهی” به ما پاسخ به COVID-19 – در آینده به عنوان ده ها تن از شرکت ها و موسسات و دولت ها در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.

پکن به شدت رد این اتهام آن را خواستار لام تلاش – فقط به عنوان آن را با زور و اجبار را رد کرده و به ما اتهام که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

وقتی پرسیده شد که در فاکس کسب و کار چه شواهدی وجود دارد که برای حمایت از ادعای تهمت بود کمتر قطعی نسبت به گذشته موارد حتی ظاهر می شود به شماره گیری خود را ادعا.

“ما مقدار زیادی از اطلاعات و این خوب نیست. اما شما می دانید, از همه بدتر این که آیا آن را از آزمایشگاه و یا از خفاش ها – این همه از چین آمد و آنها باید متوقف شود آن را,” او گفت:.

با این وجود مقامات آمریکایی در حال فشار دادن به جلو در جستجوی راه هایی برای تنبیه چین و به دنبال جبران هزینه های همه گیر و سناتور جمهوریخواه روز شنبه, مارس 12 قانون پیشنهادی که توانمند مغلوب ساختن پیشی جستن به کف دست زدن تحریم ها در چین اگر آن را به یک “کامل حسابداری” برای شیوع. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de