صدای شیپور شیپور خاموشی جدید آمریکا برای منطقه کلمبیا به عنوان تیموتی شیا حرکت منجر به DEA

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه اعلام کرد که او نامزد جدید آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا.

جاستین Herdman کنونی آمریکا وکیل برای منطقه شمال اوهایو را جایگزین تیموتی شیا.

Herdman دریافت لیسانس خود را از دانشگاه اوهایو در سال 1996 کارشناسی ارشد در رشته فلسفه از دانشگاه گلاسکو در سال 1998 و یک مدرک دکتر, از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد در سال 2001.

او شده است یک عضو از دادستان کل کمیته مشورتی ایالات متحده وکلای پس از 2017. او در حال حاضر نایب رئیس کمیته. نقش خود را در کمیته همراه با 14 دیگر وکلای آمریکا است که به منظور توسعه و ارائه توصیه هایی برای بهبود مدیریت عملیات و توابع از ایالات متحده وکلای’ دفاتر در سراسر کشور و همچنین وزارت دادگستری.

به عنوان دائمی جایگزین Herdman نیاز به سنا تصویب. او نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید شده توسط سنا در سال 2017 به آمریکا وکیل برای منطقه شمال اوهایو.

دادستان کل ویلیام Barr تحسین تصمیم گیری.

“من خوشحالم که رئیس جمهور انتخاب کرده است جاستین Herdman به عنوان نامزد به آینده ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا,” او گفت:. “جاستین گرفته فزاینده نقش مهمی در رهبری این گروه و این نامزدی بازتاب خود را تیز و عقل در داوری و فداکاری به رسالت وزارت دادگستری است.”

Timothy Shea DOJ DEA
این عکسي ارائه شده توسط وزارت دادگستری نشان می دهد تیموتی شیا در حال حاضر ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا. شیا تبدیل خواهد شد مدیر اداره مبارزه با مواد مخدر و جایگزین خواهد شد توسط جاستین Herdman ایالات متحده وکیل در کلیولند که حرکت خواهد کرد و به نقش خود به عنوان یک دادستان فدرال برای ناحیه کلمبیا. (وزارت دادگستری از طریق AP)

شیا خواهد شد تعیین شده به عنوان سرپرست و مدیر برای اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) وزارت دادگستری (DOJ) در بیانیه ای گفت.

فعلی DEA سرپرست, مدیر, Uttam Dhillon را در یک نقش به عنوان یک مقام ارشد در وزارت دادگستری DOJ گفت.

ایالات متحده دفتر دادستان در ناحیه کلمبیا, بزرگترین کشور در طول تاریخ شده است مسئول برای برخی از مهم ترین و حساس سیاسی موارد DOJ به ارمغان می آورد در ایالات متحده است.

در ماه فوریه بار و شیا رد دادستان در Roger سنگ مورد استدلال که اولیه توصیه از دادستان بیش از حد بود. کل سنگ محاکمه تیم ترک مورد یکی از دادستان ها در سمت چپ DOJ در دسترس نباشد.

شیا نیز امضا حرکت به دنبال رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین در اوایل این ماه. در دادگاه مقالات DOJ گفت: یک بررسی مورد کشف نگران مسائل حقوقی از جمله آنچه بر معتقد بودند بی نظمی در FBI در سال 2017 مصاحبه فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به عوامل خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه.

قاضی ریاست فلین پرونده منصوب شده است یک بازنشسته فقیه برای ارزیابی اینکه آیا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی برگزار می شود باید در جنایی تحقیر.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de