TRUMP. US President Donald Trump speaks at the 68th annual National Prayer Breakfast on February 6, 2020 in Washington,DC. Photo by Nicholas Kamm/AFP

مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند و در 68 سالانه ملی نماز و صبحانه در فوریه 6, 2020 در واشنگتن,DC. عکس های نیکلاس Kamm/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی پست-استیضاح victory lap پنج شنبه, فوریه 6, brandishing یک روزنامه با غول تیتر “تبرئه” در تلویزیون جلوتر از کاخ سفید آدرس خود را در “مصیبت وحشتناک.”

پاک در سنا از سوء استفاده از دفتر و مانع کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر امید به دست گرفتن حرکت خود را به فشار گروههای مبارزه با یک تقسیم حزب دموکرات است.

او در اوایل شروع به با یک ظاهر سالانه ملی نماز و صبحانه چند ایمان جمع آوری برای واشنگتن قدرت کارگزاران رهبران کسب و کار و به خصوص محافظه کار پروتستان های انجیلی.

موضوع این صبحانه “عشق خود را دشمن.”

اما از لحظه ای که وارد شد به گونه ای از “درود بر رئیس” مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده احساسات خود را روشن با نگه داشتن یک کپی از ایالات متحده آمریکا امروز با بنر تیتر گزارش خود پیروزی – با گسترده لبخند در چهره اش.

سپس در یک, خسته, صدای گوش خراش مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او در خلق و خوی برای بخشش و گفت او شده است می خواهم “قرار داده و از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم است.”

“آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است, ملت ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او خواهد بود با دادن بیانیه ای در کاخ سفید بعد و گفت: او می خواهم به بحث در مورد عزم خود را که آنچه اتفاق افتاده در طول استیضاح نمی تواند اجازه “برو”.

او همچنین به نظر می رسد برای تبدیل به رهبر حزب دموکرات نانسی پلوسی که به عنوان مجلس منجر به استیضاح و رامنی تنها سناتور جمهوری خواه به پشتیبانی از اتهامات عنوان شده علیه.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است,” او گفت: در یک اشاره روشن به رامنی یک مذهبی مورمون که ذکر ایمان خود را به عنوان یک دلیل برای شکستن صفوف با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که نیست,” او اضافه شده در یک واکسن در پلوسی که اغلب صحبت از دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کسی که نشسته بود یک طول بازو دور.

درست قبل از تهمت صحبت کرد, دانشگاه هاروارد استاد آرتور پاترسون به نام مخاطب به آدرس “تحقیر و قطبش است که پاره شدن جوامع ما از هم جدا است.”

حکم نشان می دهد بخش

تهمت بود استیضاح در دموکراتیک به رهبری خانه در ماه دسامبر گذشته بیش تلاش خود را برای فشار به اوکراین باز چه شده اند به لحاظ سیاسی آسیب رساندن به اتهام فساد مالی به انتخابات رقیب جو بایدن.

اما سنا که در آن تهمت را خواهان برگزاری یک اکثریت پاک او روز شنبه, فوریه 5, در یک خط حزب رای نشان دادن بخش های در حال اجرا را از طریق این کشور پیش از ماه نوامبر پای صندوقهای رای است.

حتی اگر چند اذعان تهمت رفتار اشتباه بود جمهوری خواهان در نهایت ماند وفادار, رای گیری برای حذف رئیس جمهور از اتهام سوء استفاده از قدرت توسط 52 به 48 و انسداد کنگره 53 به 47 – دور از دو سوم فمن مورد نیاز برای محکومیت.

رامنی دیرین تهمت دشمن را به خطر انداخته کاخ سفید خشم به رای در کنار دموکرات ها در تعداد برای اولین بار گفت: تهمت بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.” او رای دادند نه گناه در اتهام دوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و محاکمه را ترک دائمی لکه را در سابقه خود را به عنوان آن را برای تنها دو رئیس جمهور به آن مواجه شده اند به همان سرنوشت اندرو جانسون در سال 1868 و بیل کلینتون در سال 1998 است.

در حالی که کاخ سفید بلافاصله اعلام کرد که برگ برنده به دست آمده بود “کامل دفاع و exoneration,” پلوسی هشدار داد که با پاکسازی برگ برنده جمهوری خواهان در حال “نرمال بی قانونی است.”

“می تواند وجود داشته باشد هیچ تبرئه بدون محاکمه و بدون هیچ محاکمه و بدون شهود و اسناد و مدارک گفت:” نماینده دموکرات در کنگره – که یک روز زودتر پاره پاره تا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه به صورت زنده از تلویزیون.

“متاسفانه به دلیل جمهوریخواه سنا را از خیانت به قانون اساسی رئیس جمهور باقی می ماند مداوم تهدید.”

اما به عنوان او زخم پایین سنا رسیدگی رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: او با اعتماد به نفس استیضاح در نهایت آسیب دموکرات ها.

“آنها فکر کردم این یک ایده عالی است. حداقل برای کوتاه مدت از آن شده است یک اشتباه سیاسی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de