مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ‘تمام سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز

اما برگ برنده را مشخص می کند که محدودیت خواهد شد نمی شود به انگلستان’

انتشار: 10:05 AM, مارس 12 سال 2020

به روز شده در 10:05 AM, مارس 12 سال 2020

NEW YORKERS. People wear face masks as they walk down a street in the Flushing area of Queens on March 2, 2020 in New York City. Photo by Johannes Eisele/AFP

نیروهای جدید است. مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خیابان در حال پاکسازی منطقه کوئینز در تاریخ 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. عکس توسط یوهانس Eisele/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در چهار شنبه, مارس 11 ایالات متحده خواهد ممنوعیت تمام سفر از اروپا به مدت 30 روز برای جلوگیری از گسترش این رمان شیوع کروناویروس.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده. قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آدرس به ملت. (بخوانید: که برچسب کروناویروس یک بیماری همه گیر’ به اروپا و تصدیق به آن داشته باشد)

اما او مشخص شده است که این محدودیت را “نمی شود به بریتانیا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که این ممنوعیت نیز “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” و “چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب.”

از رئیس جمهور گرفته آتش برای چه منتقدان می گویند آهسته پاسخ به گسترش این ویروس که تاکنون بیش از 4500 زندگی در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که گفته می شود وجود معافیت برای آمریکایی ها که تحت تست مناسب است بارها و بارها بازی کردن این تهدید در ابتدا ادعا می کنند که تنها تعداد انگشت شماری از آمریکایی ها در معرض خطر بودند.

او افزود که اروپا دیدم بیشتر موارد از آنجا که دولت موفق به متوقف کردن سفر از چین که در آن COVID-19 اپیدمی آغاز شد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de