مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی گردباد آسیب شگفتی در ‘فوق العاده ای قلب’

کوکویل, Tenn.—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه در سفر یک محله به کاهش آوار توسط یک گردباد در اوایل این هفته و شگفت زده در “فوق العاده ای قلب” او شاهد بوده است. او همچنین ارائه یک پیام برای بازماندگان و کسانی که از دست اعضای خانواده: “ما آنها را دوست دارم, آنها ویژه, مردم,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت و نقش ملی رابط به عنوان او سفر به تنسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی جوامع ویران در Putnam County, که در آن یک گردباد پاره 2-مسیر-مسیر طولانی به قتل 18 نفر از جمله پنج کودک زیر 13. بسیاری از مردم مجروح شدند و برخی از آنها وخیم است.

در سطح ایالت تلفات بود در 24 از یک جفت از طوفان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شد به محض ورود توسط تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن و دیگر مقامات بالا.

“آن بوده است دردناک و غم انگیز هفته برای کشور ما” لی گفت: پس از بررسی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک خیابان که در آن هشت نفر کشته شدند.

President Donald Trump flies over and sees damage
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز بیش از و آسیب می بیند پس از یک گردباد اخیر در پرواز بیش از کوکویل, Tenn., در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

خیابان پر شده بود باقی مانده که در آن خانه ها یک بار ایستاده بود. اندام بودند وقاحت جامعی از درختان. یک سبد لباس های شسته شده و صندلی از میز ناهار خوری بلوک های خاکستر و یک گام نردبان نقطه چین چشم انداز.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ملاقات با بازماندگان و داوطلبان در یک کلیسای محلی پر از جعبه های اضطراری تامین پالت چوبی از آب و جداول پر از لباس.

“هنگامی که شما به کسانی که از دست کسی که بسیار دشوار وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول نزدیک به 40 دقیقه متوقف شود. “ما با شما تمام راه را.”

او مطرح شده برای تصاویر و دست تکان داد با مردم قبل از صحبت کردن به پرسنل اورژانس. “هیچ کس دیده می شود آنچه که شما تا به حال به از طریق رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه, تنسی, بانوی اول ماریا لی (C) صحبت می کند با ساکنان مت و آنجلا Suggs آنها به عنوان تور خسارت از یک گردباد اخیر در کوکویل, Tenn., در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

این سفر تبدیل شده اند آشنا برای رئیس جمهور است که در بازدید های متعدد صحنه از فاجعه و تراژدی پس از طوفان جرم تیراندازی و آتش سوزی در طول سه سال گذشته است.

خواه رئیس جمهور برنده به شدت دلاری دولت از 26 درصد در سال 2016 انتخابات مذکور را شکست دموکرات هیلاری کلینتون در Putnam County با اختلاف بیش از 2 به 1. Davidson County, دیگر, تنسی, منطقه ویران گردباد است دموکراتیک تحت محاصره در قابل اعتماد جمهوریخواه قرمز دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا که منجر به تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. او را در پایان روز در خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا حضور در یک جفت از رویدادهای مالی به نفع حزب جمهوری خواه و انتخاب مجدد مبارزه است.

توسط Darlene Superville

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de