مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ارزیابی مجدد روابط با چین به عنوان بالا, دکتر, Debunks رژیم داده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد در روز شنبه که او را دوباره ارزیابی ایالات متحده آمریکا در ارتباط با چین پس از وقوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“رابطه ما با چین خوب بود تا زمانی که آنها این کار را. نگاه ما فقط ساخته شده یک قرارداد تجاری با چین برای خرید 250 میلیارد دلار در سال محصولات $40 تا 50 میلیارد دلار از کشاورزان است. سپس همه ناگهانی شما در مورد این شنیده,” او گفت: مطبوعات در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

“سوال پرسیده شد: آیا عصبانی می شود در چین ؟ پاسخ ممکن است به خوبی چشمگیر ” بله.”

“اما آن بستگی دارد. آن را یک اشتباه کردم که خارج از کنترل است ؟ و یا آن را به عمد انجام شده? در هر رویداد و آنها باید به ما اجازه رفتن.

“ما به خواست برای رفتن خیلی زود و آنها نمی خواهد اجازه دهید ما در” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روشن نیست اگر تهمت بود با اشاره به منشاء CCP ویروس و یا رژیم عدم شفافیت در مورد عفونت و مرگ و میر.

وجود دارد نظریه گردش است که این ویروس ممکن است متصل به یک بیولوژیک آزمایشگاه در ووهان—کانون شیوع.

ایالات متحده تنها کشوری است که پیشنهاد آن را به نقد و بررسی ارتباط آن با رژیم کمونیستی.

روز پنج شنبه در انگلستان وزیر امور خارجه و اقدام نخست وزیر Dominic Raab گفت که بریتانیا در رابطه با پکن دیگر خواهد بود “کسب و کار به طور معمول” پس از COVID-19 همه گیر شده است.

British Foreign Secretary Raab holds digital COVID-19 presser in London
وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab صحبت می کند در روزانه coronavirus کنفرانس خبری در 10 خیابان داونینگ لندن, بریتانیا, مارس 16 سال 2020 است. (اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ/جزوه طریق رادیو فردا)

“وجود دارد کاملا باید بسیار عمیق شیرجه پس از این رویداد و بررسی این درس از جمله از شیوع ویروس” Raab گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن است. “من فکر نمی کنم ما می تواند شانه خالی کردن از آن در همه.”

وقتی پرسید که آیا وجود خواهد داشت یک “حساب” با پکن پس از بحران به پایان می رسد Raab که ایستاده است در صورت نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از CCP ویروس پاسخ داد: “بدون شک ما نمی توانیم کسب و کار به طور معمول پس از این بحران و ما باید برای پرسیدن سوال سخت در مورد آن چگونه آمد و چگونه آن را می تواند متوقف شده است قبل از آن.”

ارشد کاخ سفید, دکتر, Debunks چین شیوع داده

CCP virus باعث می شود که بیماری COVID-19 شده مربوط به حداقل 159,510 مرگ و میر در سطح جهان و آلوده بیش از 2.3 میلیون نفر از شنبه شب, با توجه به رسمی دولت داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این شماره ها در نظر گرفته شده نادرست توسط بسیاری از افراد به دلیل تاخیر در جمع آوری داده ها توسط دولت و همچنین قابل توجهی کم گزارش دهی موارد شناخته شده و مرگ و میر توسط رژیم حاکم در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد بیش از 732,000 مورد تأیید و 38,664 مرگ و میر در ایالات متحده داده ها را نشان می دهد.

در طول کار نیروی مطبوعاتی, بالا, دکتر, افشا و خنثی چینی رژیم داده در CCP شیوع ویروس.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید همه گیر پاسخ هماهنگ کننده که دارای تخصص در ایمنی شناسی, جهانی, بهداشت و درمان و واکسن پژوهش نشان داد یک اسلاید با میزان مرگ و میر برای کشورهای مختلف است.

با توجه به داده های بلژیک و اسپانیا گزارش داده اند که بالاترین میزان مرگ و میر با 45.2 و 42.81 افراد در حال مرگ در هر 100000 نفر جمعیت بود. ميزان مرگ و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و هلند هستند 37.64, 27.92, 21.97 و 20.14 بود.

میزان مرگ و میر در ایالات متحده و آلمان—11.24 و 5.25 بود—سقوط در پایان پایین تر از گزارش.

اما چین گزارش شده مرگ و مير بود که به طور خاص با یک ستاره است که به طرز مشکوکی پایین در 0.33.

“من را چین داده ها وجود دارد بنابراین شما می توانید ببینید اساسا غیر واقعی چگونه این می تواند” Birx گفت.

Trump China Data
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز به یک دادهنمایی در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید CCP ویروس نیروی کار در واشنگتن در روز 18 آوریل سال 2020 است. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

داده ها شامل چین شامل CCP به تازگی منتشر شده داده است که تجدید نظر برای ووهان.

روز جمعه ووهان مقامات خود را افزایش مرگ و میر گزارش 1,290 به 3,869 موارد است. مقامات توضیح داد که به تازگی اضافه شده ویروس قربانیان شامل برخی از درگذشت در خانه Epoch Times گزارش شده است.

حتی با تجدید نظر Birx گفت که او شک و تردید است که چین می تواند میزان مرگ و میر قدر پایین تر از انگلستان و فرانسه و بلژیک و ایتالیا و اسپانیا با توجه به این که آنها نیز بسیار توسعه بهداشت و درمان تحویل سیستم های فوق العاده ای پزشکان و پرستاران و تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او معتقد است که مرگ و میر در چین باید بسیار بالاتر و بالاترین در جهان: “چین شماره یک توسط بسیاری. آنها راه جلوتر از ما در رابطه با مرگ است.”

“این است که حتی نزدیک,” او اضافه شده است.

کتی او کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de