مغلوب ساختن پیشی جستن اعتصاب نفت پس از روسیه حرکت می کند به ” فلج ” ما شیل

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید به باغ گل رز در روز جمعه رئیس جمهور تهمت اظهار داشت که دولت او خواهد موزون خرید مقادیر زیادی از نفت خام به کمک به تلاش ایالات متحده در صنعت نفت و ساخت استراتژیک ملی ذخایر.

“بر اساس قیمت نفت من نیز به دستور وزیر نیرو برای خرید در یک قیمت بسیار خوب مقادیر زیادی از نفت خام برای ذخیره سازی در آمریکا ذخیره استراتژیک” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در حال رفتن به آن را پر کنید تا به بالا صرفه جویی در مالیات دهندگان آمریکایی میلیاردها و میلیاردها دلار کمک به ما در صنعت نفت و ساخت ما حتی بیشتر نسبت به آن فوق العاده است هدف این است که ما زمانی که هیچ کس فکر ممکن بود از استقلال انرژی است. آن قرار می دهد ما در یک موقعیت است که بسیار قوی است و ما در حال خرید آن در قیمت مناسب. و این چیزی است که حتی ممکن است از یک هفته پیش. قیمت نفت پایین رفت بسیار کمی. بنابراین ما در حال رفتن به آن را پر کنید. این زمان خوبی برای پر کردن آن.”

وزیر انرژی دن Brouillette پس از آن, توییتی که “ذخیره استراتژیک ظرفیت برای ذخیره کردن به 77 میلیون بشکه اضافی نفت خام که ارائه خواهد شد مورد نیاز امداد و اعتماد به نفس به جهانی بازار نفت است.” با معیار قیمت نفت خام برنت در آینده در بیش از 33 $در هر بشکه در جمعه تجاری دولت را اندازه گیری می خواهم که برچسب قیمت بیش از $2.5 میلیارد دلار است.

وزارت امور خارجه بازیگران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این هفته بود را محکوم کرد تلاش های دولت “بازیگران” به “دستکاری و شوک بازار نفت است.” در این بیانیه آمد و پس از مذاکره کنندگان راه می رفت دور از مذاکرات آخر هفته گذشته در برش تولید سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک). اعضای اوپک عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و سپس انتقام با کاهش قیمت و جاری شدن سیل در بازارهای جهانی نفت خام با محصولات منجر به در حال حاضر تیره و تار قیمت نفت رو به کاهش بیش از 30 درصد در طول معاملات این هفته است.

تحلیلگران تفسیر دولت این نظرات به عنوان آشکاری مراجع به روسیه پیوسته است. پس از ناکامی در رسیدن به یک توافق هفته گذشته به کاهش تولید عربستان سعودی به جای اعلام کرد تولید نفت خام را افزایش می دهد. همراه با تقاضا قطره در میان coronavirus ناشی از محدودیت های مسافرتی و کاهش فعالیت های اقتصادی در بازارهای کلیدی این اخبار با ارسال امواج شوک از طریق بازارهای نفت و ارسال قیمت غلت.

به علاوه ترکیبی از نفت خام تقاضا و کاهش قیمت قرار می دهد بسیار قوی آمریکایی تولید کنندگان غیر متعارف نفت و گاز تحت فشار مالی زیادی. آن برگ ایالات متحده frackers تکاپوی بریده بریده تولید و هزینه های بنیادی.

مدیر کالا پژوهش در آب انرژی تحلیلگران ClipperData, Matt Smith, سی ان ان گفت که “این یک واکنش به تلاش برای فلج شیل ایالات متحده میباشد.”

ما هل دادن روسیه بازگشت

روسیه انفجار اوپک+ داد می آید در مقابل پس زمینه اخیر آمریکا حرکت می کند به کمین روسیه هژمونی در اروپا گاز طبیعی در بازار و اقدامات علیه دولت روسیه نفت کرگدن روس نفت برای skirting آمریکا تحریم خرید نفت خام از ونزوئلا creaking سوسیالیستی رژیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دارای این دیدگاه است که Nordstream 2 پروژه خط لوله گاز است که روسیه در تلاش برای تضعیف اوکراین تاریخی و موقعیت به عنوان یک استراتژیک گاز-حمل و نقل کشور است. Nordstream 2 متصل روسیه به طور مستقیم به اصلی آن گاز, مشتری, آلمان با یک دوم خط لوله گذاشته و در امتداد کف دریای بالتیک است. Nordstream 1 و 2 نتیجه دور زدن موجود در خط لوله شبکه های محروم اوکراین بحرانی حمل و نقل اتهامات و ژئوپولیتیک قدرت چانه زنی در دراز مدت.

کاخ سفید در اعمال تحریم ها در ماه دسامبر در شرکت های درگیر در ساخت Nordstream سیستم که صرفا هفته دور از تکمیل در زمان. سوئیس دریا-تخت خواب لوله-تخمگذار متخصص Allseas گروه SA شد و در نتیجه مجبور به خروج از این پروژه تنها با چند فرسنگ زیر دریا خط لوله برای رفتن به ترک این پروژه در بی نظمی. ایالات متحده همچنان به شدت مخالف به آلمانی بیش از اتکا به خط لوله گاز از روسیه و به دنبال کاهش می دهد روسیه, ژئوپلتیک نفوذ در اروپا با ارائه آمریکا گاز طبیعی مایع (LNG) به عنوان پایدار جایگزین.

به طور مشابه, مقامات ایالات متحده اعلام کرد تحریم ها در ماه فوریه علیه ژنو, بر اساس, اما روسیه-کنترل روغن کارگزاری روس نفت Trading S. A., که آنها می گویند است که به کمک ونزوئلا رژیم به دامن آمریکا تحریم نفتی توسط اقدام به عنوان یک واسطه به عرضه نفت ونزوئلا به اشخاص ثالث در آسیا است.

ما Fracking ناراضی روسیه و عربستان سعودی

پس خود را در وین توافق 2016 مضطرب اوپک+ محور تضمین کرده قیمت نفت باقی مانده هر دو نسبتا بالا و پایدار با کاهش در عرضه است. اما این سیاست تا به حال غیر عمدی اثر اجازه می دهد آمریکایی تولید گران قیمت و غیر متعارف (یعنی fracked) نفت و گاز برای جلب هر چه بیشتر سهم بازار به قیمت های متورم کمک آمریکا frackers رقابت در برابر خود را کم هزینه-پایه معمولی—یعنی روسیه و عربستان رقبای.

به عنوان شیل انقلاب اوج گرفت و نرخ بهره در سطح پایین باقی مانده اما, ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان قرض گسترده برای تامین مالی طرح های توسعه و به ادامه تمرین fracking چاه. بر خلاف متعارف چاه های نفت و گاز, که در آن مولد خوبی در طول عمر اغلب اندازه گیری در دهه, بهره وری از fracked چاه کاهش شتاب بیش از چند سال از عمل, قبل از, خوب است در نهایت رها شده است. آمریکا frackers در نتیجه مجبور به ادامه گران عملیات حفاری تقریبا به طور نامحدود منجر به قابل ملاحظه ای در هزینه های بالاتر پایه.

کسانی که تولید شیل را با بالاترین سطح بدهی خواهد بود سخت ترین و فشرده برای صرفه جویی در پول نقد توسط توقف عملیات حفاری و تخمگذار کردن کارگران است. اما مودی تحلیلگران انتظار دارند که سرمایه گذاران خواهد شد و تقاضا و حتی بالاتر خطر حق بیمه برای سرمایه گذاری در fracking رفتن به جلو توجه به قیمت پایین و عدم قطعیت در اطراف Coronavirus و هر قریب الوقوع جهانی بازیابی. “Refinancing هزینه باقی خواهد ماند آسمان بالا برای این تولید بدون تیز جهش در قیمت گاز است.”

“این بچه ها در حال حاضر در درد” گفت: اسمیت در ClipperData. “در حال حاضر ما در حال رفتن به شروع به دیدن ورشکستگی شاید گسترده است.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تهمت به حمایت دولت اقدامات می تواند به دفع این بدترین حالت برای یک بخش در یک طوفان کامل.

سی ان ان و رویترز کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de