مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه بزرگترین محرک لایحه مدرن در تاریخ ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه به معنای سوخت و مبارزه با CCP ویروس همه گیر و حفظ سخت-آمار اقتصاد به عنوان کشور طول می کشد اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

قبل از امضای این لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسته محرک اقتصادی “تاریخی” خواند. این اقدام بی سابقه ای است که بزرگترین بسته محرک اقتصادی در این کشور را در تاریخ مدرن است.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما خانواده های کارگران و کسب و کار و این که چه است این همه در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور تشکر جمهوری خواهان و دموکرات ها برای “با هم کنار گذاشتن اختلافات خود و قرار دادن آمریکا برای اولین بار.”

بسته محرک شامل پرداخت های مستقیم 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و مزایای بیکاری به میلیون ها نفر که شغل از دست داده اند. شرکت از تمام اندازه ها را دریافت, وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. اندازه گیری شامل میلیاردها دلار برای ایالات و شهرستانها و همچنین سیستم بهداشت و درمان.

مجلس نمایندگان به تصویب این لایحه در رای صدای ساعت زودتر با وجود آوازی نگرانی های ابراز شده توسط far-سمت چپ دموکرات و برخی از جمهوری خواهان. سنا تایید اندازه گیری در یک 96-0 رای دو روز زودتر.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو پشتیبانی از اندازه گیری با وجود مخالفت با برخی از مفاد آن است. ساعت قبل از امضای اندازه گیری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “90 درصد بزرگ” اما برخی از امتیازات را ساخته شده به دموکرات ها در هیئت مدیره.

“من قصد دارم که برای رای دادن به چیزی است که همه چیز در آن است که شکستن قلب من” گفت: Rep. دیوید Schweikert (R-Ariz.).

اگر چه چند سخنرانی در کف خانه تبدیل به شعارهای حزبی و حملات بسیاری از نمایندگان مجلس با نگاه به گذشته ایدئولوژیک تفاوت و متمرکز بر ضرورت از بحران است.

“ما هیچ وقت به هیجان گفت: Rep. جرالد کانلی (D-Va.) “ما هیچ وقت در ایدئولوژیک یا خرده حزبی دعوا. کشور ما نیاز ما را به عنوان یکی.”

ایالات متحده تا به حال بیش از 90,000 تایید موارد COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده به ثبت نام در این لایحه. CCP شیوع ویروس کشته شده بود 1,475 مردم در ایالات متحده از مارس 27.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

بسته محرک شامل 500 میلیارد دلار وام به صنایع $100 میلیارد برای بیمارستان 58 میلیارد دلار در کمک به شرکت های هواپیمایی 150 میلیارد دلار برای آمریکا و دولت های محلی و 45 میلیارد دلار برای امداد رسانی.

وزارت دفاع دریافت خواهد کرد $10.5 میلیارد دلار از جمله 1.5 میلیارد دلار برای گارد ملی. پنتاگون شده است استقرار منابع برای کمک به کشورهای رسیدگی به افزایش بیماران مبتلا به COVID-19.

آمریکایی ها که با درآمد معیار را دریافت $1,200. ازدواج را دریافت خواهد کرد $2,400 و 500 دلار برای هر کودک است.

برخی از جمهوری خواهان نگرانی در مورد بودجه به ظاهر زاید گروه ها و نهادها از جمله مبلغ 75 میلیون دلار برای بنیاد ملی در هنر و علوم انسانی مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای علوم انسانی و 25 میلیون دلار برای J. F. Kennedy مرکز هنرهای نمایشی.

این بسته همچنین اختصاص 11 میلیارد دلار برای سه بین المللی توسعه, گروه توسعه آفریقا صندوق آفریقایی توسعه, بانک بین المللی توسعه ارتباط. در حالی که پول برای موسسات داخلی به پاسخ به COVID-19 شیوع بودجه به گروه های بین المللی شامل چنین ارائه.

اجرای رای شامل یک عنصر از درام به دلیل آزادیخواه-محافظه کار توماس Massie (R-Ky.) اعلام کرد قصد دارد به دنبال رای. رهبران هر دو حزب متحد برای جلوگیری از آن به دلیل آن را به قانونگذاران به کنگره و یا معیوب خود را به رای گیری پرونده اگر آنها در خانه مانده. به جای آنها ساخته شده مطمئن شوید که به اندازه کافی قانونگذاران حضور در چهار جلسه بلوک Massie حرکت بر اساس قوانین و قانونگذاران گام بی سابقه ای از نشستن در بازدید از گالری برای ایجاد حد نصاب لازم.

مانند سنا خانه بی درنگ موکول برای weekslong زنگ تفریح خواهد شد اما بعد از بازگشت در بهار به نظر بیشتر شد.

این لایحه همچنین به دنبال تقویت ایمنی خالص برای فقرا و بی خانمان. مدارس و دانش آموزان را رهایی و کسب و کار کوچک وام پرداخت خواهد شد به تعویق افتاده. اخراج از عمومی مسکن خواهد بود قرار داده و در تامل است.

جمهوری خواهان با موفقیت فشرده برای حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی طراحی شده برای کمک به شرکت های نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. شرکت همچنین قادر خواهد بود به تاخیر پرداخت 6.2 درصد امنیت اجتماعی و مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد در $200 میلیارد دلار هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

بسیاری از افرادی که قرارداد CCP ویروس خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im