مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور تقویت داخلی صنعت دریایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه با هدف تقویت داخلی صنعت دریایی ساده تصویب آبزی پروری سایت های فدرال و نقد و بررسی عنوان های جهانی غذا در زنجیره تامین می شود تیره و تار میان CCP ویروس همه گیر.

رئیس جمهور در فرمان اجرایی گفت که او امیدوار است برای تقویت اقتصاد آمریکا بهبود رقابت از صنعت آمریکا اطمینان از امنیت غذایی و تامین محیط زیست سالم و پایدار غذاهای دریایی. این منظور نیز با هدف حمایت از کارگران آمریکایی اطمینان از هماهنگ قابل پیش بینی و شفاف فدرال اقدامات و غیر ضروری را حذف نظارتی بار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

اداری و تجاری نیروی کار به نام “غذاهای دریایی تجارت نیروی کار” تشکیل خواهد شد توسط وزیر بازرگانی برای شناسایی ناعادلانه موانع تجاری و به دنبال بازارهای جدید داخلی و محصولات دریایی سفارش متحده است.

نیروی کار خواهد بود تا از بالا و مقامات دولت از جمله وزیر امور خارجه به وزرای کشور و کشاورزی و امنیت; مدیر دفتر مدیریت و بودجه; رئیس شورای مشاوران اقتصادی و مدیر ملی اقیانوسی و جوی اداره.

اجرایی به منظور پشتیبانی از تحقیقات در بخش شیلات, لغو غیرضروری, “منسوخ” و “سنگین” قوانین و مقررات تجاری ماهیگیران و مبارزه غیر قانونی گزارش نشده و غیر قابل تنظیم ماهیگیری. مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور او گفت که او با هدف ترویج غذاهای دریایی داخلی به منظور اصلاحات اجازه خواهد داد که تولید کنندگان به استفاده بهتر از منابع در ایالات متحده است.

“با وجود امریکا فراوان منابع آبزی با وزن کشور ما واردات بیش از 85 درصد از غذاهای مصرفی در ایالات متحده” منظور اجرایی می خواند.

“در همان زمان غیر قانونی گزارش نشده و غیر قابل تنظیم ماهیگیری تضعیف پایداری آمریکایی و جهانی غذاهای دریایی سهام منفی بر کل اکوسیستم بهداشت و ناعادلانه رقابت با محصولات مطیع قانون ماهیگیران و غذاهای دریایی و صنایع در سراسر جهان است.”

اضافی اصلاحات به شیلات مقررات و دریایی و آبزیان “پتانسیل انقلابی آمریکا تولید غذاهای دریایی, افزایش روستایی رفاه و بهبود کیفیت زندگی آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Municipal Fish Market in Washington
مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک یا پوشش خود بینی و دهان در بازگشایی شهری بازار ماهی در واشنگتن در مارس 13 سال 2020 است. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

تحت نظم وارداتی غذاهای دریایی نیز برگزار خواهد شد به همان مواد غذایی-الزامات ایمنی به عنوان ایالات متحده محصولات.

منطقه ای شیلات مدیریت شوراهای داده خواهد شد 180 روز توسط وزیر بازرگانی به ارائه “یک اولویت بندی لیست توصیه می شود اقدامات به منظور کاهش بار بر روی داخلی ماهیگیری و افزایش تولید پایدار در شیلات از جمله یک پیشنهاد برای شروع هر عمل توصیه می شود در عرض 1 سال از تاریخ این منظور” منظور متحده است.

اصلاحات را “بالقوه انقلابی آمریکا تولید غذاهای دریایی, افزایش روستایی رفاه و بهبود کیفیت زندگی آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

در بیانیه وزیر بازرگانی ویلبر راس گفت که رئیس جمهور در زمان “اقدام جسورانه” در حال حرکت به “امن امریکا را به عنوان یک غذای دریایی ابرقدرت.”

“امریکا یک اقیانوس ملت با قوانین منابع و ابزار و تخصص به غذاهای دریایی ابرقدرت” راس ” میگوید. “متاسفانه و بی ارزش کشور ما به شدت متکی به واردات به دیدار ما غذاهای دریایی خواسته است.”

“این عمل اجازه می دهد تا برای ایجاد شغل قرار داده است که آمریکایی ها به کار می کنند در حالی که اولویت تحویل امن و پایدار و سالم مواد غذایی در آمریکا جداول. با تشکر از شما به رئیس جمهور تهمت برای رهبری خود را بر این و برای قرار دادن آمریکا ماهیگیران اول است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de