مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی جهت برش مقررات فدرال برای تحریک رشد اقتصادی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی آژانس های فدرال برای کاهش مقررات در یک حرکت برای تحریک رشد اقتصادی پس از هفته ها مستندات است که در نظر گرفته شده بودند به سرعت گسترش CCP ویروس.

تهمت که به منظور امضا در جلسه کابینه گفت: سازمان های فدرال به انجام دور با “غیر ضروری مقرراتی که مانع بهبود اقتصادی” و نیز هدایت سازمان به “نقد و بررسی صدها مقررات ما در حال حاضر به حالت تعلیق در پاسخ به این ویروس و ایجاد تعلیق دائمی که در آن ممکن است.”

سازمان می تواند با استفاده از قدرت اضطراری به سرعت برش مقررات قوانین جدید که ایجاد مشاغل بیشتر ،

این مقررات کاهش لازم است “از آنجا که با میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار توسط ویروس آن را مهم تر از همیشه برای حذف بار است که از بین بردن مشاغل در آمریکا” رئیس جمهور اظهار داشت. “ما در حال مبارزه برای معیشت کارگران آمریکایی و ما باید همچنان به قطع از طریق هر قطعه از نوار قرمز است که می ایستد در راه ما” گفت:.

“ما می خواهیم به ترک آن که در راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حذف قوانین و مقررات. “ما می خواهیم به ترک آن که در راه است. در برخی از موارد ما قادر نخواهد بود به اما در موارد دیگر ما خواهد شد.”

Epoch Times Photo
آرایشگر کارل Manke کاهش یک مشتری مو در آرایشگاه در اوسو, Mich., در مارس 12 سال 2020 است. (جف Kowalsky/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است دستگاه های برش و مقررات را به دنبال رشد اقتصادی مشخصه دولت او.

کاخ سفید هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد متن اورژانس سفارش.

با توجه به موسسه بروکینگز تهمت به حال اجرا 277 زدایی سفارشات پس از او در زمان دفتری در حالی که رقابتی سازمانی موسسه اشاره کرد که دولت او اضافه کرده است فقط 3,281 قوانین فدرال ثبت نام است که کمترین رکورد در قدمت آن به دهه 1970.

“ما قطع به مراتب بیشتر مقررات توسط یک عامل بسیاری از هر دولت دیگر در انتخابات ریاست جمهوری” او گفت:. “این واقعا چیزی است.”

پس از متعدد متحده شروع اجرای stay-at-home سفارشات در ماه مارس بیش از 36 میلیون نفر ثبت مدعیان در سراسر ایالات متحده با توجه به داده ها از وزارت کار. به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد و فشار بر رهبران محلی اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی و خدمات تلقی غیر ضروری را از سر گرفت.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبران صنعت و کشاورزان و کارگران کارخانه و کسب و کار دیگر مشاهیر به بحث در مورد نحوه بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی با استفاده از دفاع تولید عمل به ندرت استفاده می شود قانون نیاز به پردازش گوشت شرکت به باز بماند در طول CCP (دیروز) شیوع ویروس. تعدادی از گیاهان گوشت بودند مجبور به تعطیل پس از کارگران قراردادی این ویروس قرار دادن مواد غذایی کشور زنجیره تامین در خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de