مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه بزرگترین بسته محرک اقتصادی تا کنون

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بی سابقه ای 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی و به قانون در روز جمعه.

این به دنبال سریع و نزدیک به اتفاق آراء اقدام توسط کنگره به عجله این قانون که با هدف حمایت از کسب و کارهای عجله منابع به سبب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کمک به تلاش خانواده ها در طول تعمیق coronavirus بیماری همه گیر.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان امضا لایحه در دفتر بیضی flanked تنها توسط قانونگذاران جمهوری خواه. او با تشکر از اعضای هر دو طرف برای قرار دادن آمریکایی ها “اولین بار.”

قبلا جمعه ها به خانه نزدیک به اتفاق آرا تصویب رای دادن صدا بعد از مهیجی جلسه انجام شده در امتداد اجتماعی فاصله دستورالعمل های اعمال شده توسط این بحران است. بسیاری از قانونگذاران سرعت به واشنگتن برای شرکت –تعداد آنها متورم و پس از ماوریک جمهوریخواه نشانه های او می خواهم سعی کنید به زور یک تماس رول رای–هر چند ده ها تن دیگر باقی مانده با خیال راحت در خانه خود منطقه.

مجلس سنا با تصویب این لایحه به اتفاق آرا اواخر روز چهارشنبه.

به 2.2 تریلیون دلار قانون را به سرعت دولت پرداخت 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از مردم از پرتاب کار می کنند. کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دریافت کنید وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. آن را ارسال بی سابقه ای میلیاردها دلار به آمریکا و دولت های محلی و ملت همه اما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

با وجود رزرو قوس محافظه کاران پیوست و با ترقی خواهان مانند اسکندریه Ocasio-کورتز به بازگشت این لایحه که نقل مکان کرد و به سرعت از طریق یک کنگره شده است که ضرب و شتم با تعصب.

چای حزب جمهوری خواهان گفت: دستور دولت به شاتر کسب و کار merited اقداماتی که در تضاد با خود کوچک-دولت ایدئولوژی. لیبرال پذیرفته سخاوتمندانه شرکت های بزرگ نجات است که همراه با بزرگتر مزایای بیکاری deferrals از وام های دانشجویی و عظیم افزایش بودجه برای بهداشت و درمان و سازمان های دیگر در پاسخ به بحران است.

“من قصد دارم که برای رای دادن به چیزی است که همه چیز در آن است که شکستن قلب من گفت:” محافظه کار در کنگره دیوید Schweikert R-Ariz.

دو حزبی amity رفت و تنها تا کنون. بالا دموکرات کنگره دعوت نشده بودند به کاخ سفید با امضای مراسم گفت دموکراتیک مشاوران صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im